Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Bioenergoterapeuta w krakowie

Polecane posty

Gość

czy zna ktoś z was dobrego bioenergoterapeutę w Krakowie? jeżeli tak to proszę o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na prawdę nikt nie zna, nie korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a gdzie przyjmuje i ile bierze za wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daltar
Witam. Akurat znam Kingę bardzo dobrze od wielu lat. Jest skuteczna i konkretna w działaniu. Ma wieloletnie doświadczenie i ludzie ją bardzo cenią. Powstało nowe Centrum Uzdrawiania "Angita" na ulicy Sarego 8/1 w Krakowie. Tam Kinga przyjmuje od 10:00-17:00 od poniedziałku do Piątku. Bardzo miłe i czyste miejsce. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannita
nie wiem czy dalej szukacie bioenergoterapeuty w Krakowie, ja chodze do jednego, ktory nedawno wrocil z Kanady (uzdrawial tam 20 lat). Od 17 roku zycia(czyli 16 lat) borykam sie z ZZSK, w ostatnich 2 latach bole nasilily sie, zreszta mogłabym ksiazke na ten temat napisac(ci ktorzy choruja to wiedza jaki to jet bol).....jestem po 3 wizytach i pewnie to zabrzmi banalnie ale odstawilam wszystkie leki, nawet te najnowsze "biologiczne", nie bede sie rozpisywac to jest p.Bogdan Skrzęta na ul. Krupniczej w Krakowie , odsyłam do jego stronki w necie, tam znajdziecie wszystkie info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jakiś
w Bielsku-Białej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresita
P.Skrzęta w K rakowie na ul. Krupniczej moźe jest i dobry w swym fachu ale cholernie drogi 400 zł za wizytę na polskie warunki??????. To juź nie uzdrawianie tylko biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
wkrakowie polecam TOmasza Synowieckiego , swietny mlody specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffrfhjujhfdddfj
a ja polecam panią Irenę Matogę, przyjmuje w Krakowie na ulicy Łokietka, koszt wizyty 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropekZtvn24
kotko nie wierz tym szarlatanom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z czystym sumieniem moge polecic Teresa Grenda modrzewiowa 14 Kazimierz wielkopolski k/Tarnowa pogornego (woj wielkopolskie) BARDZO MI POMOGŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry
Ja też znam Kingę Szwed i niech Bóg ma w opiece jej przyszłych i obecnych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Stary Człowiek
Mokry, najwyraźniej są dwie różne Kingi Szwed, bo ta, którą ja znam ( z Krakowa) jest bardzo skuteczną i cenioną bioterapeutką, sympatyczną i życzliwą osobą. Doprawdy nie wiem co mógłbyś jej zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazarara
Ja tez znam Kinge Szwed i bardzo ja polecam. Ale wiem tez, ze w Krakowie wszystko sie robi, by wygryzc konkurencje, lacznie z oczernianiem. Wielokrotnie slyszalam o takich dzialaniach. Bylam uzdrawiana przez Kinge, jest skuteczna, fachowa i wszechstronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Kamska
Kraków ul Meiselsa 6 (BIOKAM). Wizyty drogie (250 zł) i długie terminy oczekiwań. ale wielu sobie ją ogromnie chwali. Wizyta - minimum godzina diagnozy i zabiegu. Metody działania: homeopatia, masaż kręgosłupa z elementami bioenergii, czasem hipnoza. Możecie też pytać o innych terapeutów w CUDzie na Małym Rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również znam Kingę Szwed i również polecam. Korzystałam z usług w Angita na Sarego. Są godni zaufania, profesjonalni i co ciekawe - niedrodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej zerknij sobie na stronę Kingi www.angita.pl i poczytaj, co ma w ofercie i co pisze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymcio
A gdzie przyjmuje ten Tomasz Synowiecki i jaka cena ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymcio
a kto chodził do Ireny Matogi i mu pomogła ??????????? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzimeczka
Ja byłam u bardzo dobrego bioenergoterapeuty w krzeszowicach. Poczytajcie sobie na www.stanislawkramarczyk.pl.tl . Zabiegi w stosunku do innych są tanie a jego działanie jest bardzo mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazaczok
Ja znam bardzo dobrego bioenergoterapełte mi pomogła na moje wszystkie dolegliwości,ma gabinet w Krakowie za wizytę bierze 50 zł,polecam wszystkim,jak ktoś nie wierzy w takie leczenie niech spróbuje to się przekona.Podaje adres dla chętnych którzy chcą się wyleczyć. Irena Matoga Kraków ul. Łokietka 12 B przyjmuje od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam z usług Kingi Szwed w centrum ANGITA. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Masaż jest skuteczny i jego efekty są odczuwalne przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qimag
Witam ! polecam moje zabiegi info na stronie www.biomasaz.org Grzegorz Szafran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio i taniej
Dziewczyny chciałam się zapytać o najtansze wizyty u bioenergoterapeutów, Dzwoniłam do kilku ale kwoty są bardzo wysokie. Czy ktos taki też przyjeżdza na miejsca dla potrzebującego. Jestem z Libiąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura na szlaku
wizyty około 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomadunia
Mogę polecić Kramarczyka z Krzeszowic, bierze 120zł ale bardzo dużo czasu poświęca każdej osobie.To co było dla mnie dobre to umawia się na godzinę, tylko raz czekałam z 20minut. Do ludzi też wyjeżdza bo kiedyś sąsiadka miała taką wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pisze Pani o kims
innym. Uzdrawianie praniczne odbywa sie w ubraniu i bez dotyku. Sama jestem uzdrowicielka, znam Kinge osobiscie i wiele razy korzystalam z jej zabiegow, kiedy bylam w potrzebie. Byly bardzo skuteczne, mimo odziezy i braku fizycznego kontaktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
radze nie chodzic do nich bo oni sa w posiadaniu szatana ktury im pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik00
też korzystałam z usługi bioenergoterapeuty ale w innym mieście i sobie chwale, organizm po takiej sesji jest energetycznie wzmocniony, dolegliwości ustępują, nie chwytają się nowe choroby tylko to starcza na jakiś czas i potem znów trzeba sie udać na wizytę nie rozumiem troche tego działania, to tak jakby leczyć doraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×