Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielaWu

Co taniej wychodzi węgiel miał czy ekogroszek?

Polecane posty

Nie wiem skąd jesteś Autorze tego postu. Ale jeśli z okolic Rybnika to polecam Kopalnię Marcel!! Węgiel od 610zł do 670zł za tonę przy czym ma bardzo dobrą kalorycznośc spalania czyli daje dużo ciepła. Ja już od 5 lat z tamtej kopalni przywożę chociaż to ponad 100km To zależy jaki masz piec!! Ekogroszek najlepszy jest do pieca podajnikiem taśmowym. Do do pieca z komputerem miał i orzech. W piecu zwykłym w zasadzie wszystko można spalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w promocji kupisz ekogroszek w smarttrans za ok 470 zł, taka mają cenę do końca miesiąca. Wydaje mi sie też, że bardziej ekonomiczny i zdrowszy dla środowiska jest własnie eko groszek, długo ogrzewa, zasypujesz piec raz dziennie i wystarcza na cały dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak smarttrans jest najlepszy =) Ile ja sie nabiegałam żeby kupic dobry węgiel, który będzie tani, dobrej jakości i sprawi że w domu będzie ciepło jak najdlużej.. Brat mi doradził firme Pana Kazimierza i jestem bardzo wdzięczna, tak wiec podaje dalej. Do końca miesiąca jest promocja. podaję numer: 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję ekogroszek workowany od http://weglosmyk.pl/ bo jest o wiele wygodniejszy pod względem korzystania z niego i tańszy od tradycyjnego węgla. A spala się bardzo efektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co wychodzi najtaniej, ale możesz sprawdzić na stronie internetowej jednego sklepu: www.sklep.weglosmyk.pl . Sprawdź co i jak i będziesz dokładnie znać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ceny w www.multiwegiel.pl . Wiele razy kupowałam tam węgiel i według mnie ceny były najatrakcyhjniejsze na rynku wobec czego uważam, że warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia198511
Ja ogrzewam węglem ekogroszkiem i jestem bardzo zadowolona. Starcza na długo. Firma, z której zamawiam dowozi na życzenie. Węgiel jest suchy, bez żadnych domieszek. Pakowany w worki. Polecam. ekogroszek wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwwwvv
Piec na ekogroszek to naprawdę świetna sprawa. Ja spalam ekogroszek Energoret i jestem bardzo zadowolony. Zostaje po nim bardzo mało popiołu, nie smoli i nie niszczy całego układu, a do tego jest bardzo kaloryczny. Polecam każdemu kto szuka sprawdzonego węgla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekzajerkoniakiem
Zależy jak na to spojrzeć bo jeśli wyłącznie na cenę za tonę to wiadomo, że tańszy będzie miał węglowy. Jednak moim zdaniem bardziej ekonomiczne jest palenie ekogroszkiem i to najlepiej jakimś wysokokalorycznym. Ja akurat palę tym Calorum 27 albo Calorum 24 z tej strony: http://icieplo.pl/17-ekogroszek ważne też żeby węgiel był suchy bo to podstawa żeby się dobrze palił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam piec z Piecbuda, taki z podajnikiem i palę ekogroszkiem. Według mnie to bardzo dobra opcja. Piec też się swietnie spisuje i super działa, od lat z niego korzystam i nie mam znim problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie duzo zalezy od promocji, cala oferte mozesz zobaczyc np w www.multiwegiel.pl/ . ja osobiscie zawsze kupuje wegiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepsza opcja jest wegiel, ale mozesz sprawdic sobie ceny np w sklepie internetowym: www.sklep.weglosmyk.pl/ - kupuje u nich wegiel i jest dobrej jakosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ofertę www.eko-wegiel.pl. Mają bardzo duży wybór węgla kamiennego (groszek, orzech, kostka), eco-groszku, peletu węglowego, brykietu. Klienci mogą kupić węgiel luzem lub pakowany w worki. Opał pochodzi ze śląskich kopalni oraz z Czech i Niemiec. Ceny są bardzo zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza reklamą można wtrącić? nie wiem gdzie jest najlepszy węgiel, ale wiem, gdzie najgorszy : od gości, co sprzedają węgiel z samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zamawiam węgiel z firmy sklepweglowy24.pl. Jestem zadowolona. Pali się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 29
Ostatnio znajomi polecili mi wyroby weglowe z firmy Prestige :http://www.wyrobyweglowe.pl/. ich produkty charakteryzują się wysoką jakością. Produkty są paczkowane przez co ich przechowywanie jest niezwykle wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kocioł na miał i drewno Mąz taki wybrał a ja że się nie znam to sie nie wtrącałam Kocioł z Firmy Witkowskich Maż bardzo chwali na tą chwilę tylko miał musi być dobry, z pewnego źródła a jak o drewno chodzi też najlepsze dobrze wysuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę ani tym ani tym, ogrzewam gazem lpg, mam zbiornik z amerigasu i niech mi nikt nie wmawia, ze to jest drogie, bo rachunki sa podobne do węgla, gdyz gaz lpg jest zwyczajnie kaloryczniejszy i cena jednostkowa w ogole nie powinna byc brana jako pierwsza pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DM Zawiercie
Jak zawsze w rozmowach polaków na forach dużo reklamy żadnych konkretów. Chciałbym wszystkim czytającym polecić konkretnego sprzedawcę i nie tylko bo można na ich stronie wiele się nauczyć i dowiedzieć całkiem ciekawych rzeczy. Zresztą co będę dużo pisał. Zapraszam i sami oceńcie: www.kuppanwyngiel.eu Ja osobiście zamawiałem w styczniu i będę zamawiał teraz ekogroszek Sztajger od nich. Dobry wydajny i bez spieków. Wyznaję zasadę, jeden polak jedna opinia, dwóch polaków trzy opinie...więc dorzucam wam swoją czwartą i polecam zapoznać się z formą sprzedaży produktów tej firmy...aha i żeby nie było, nie jestem podstawionym klientem czy pracownikiem podszywającym się pod klienta. Zainteresowanych mogę zaprosić do siebie do Zawiercia by udowodnić swoją rację a przy okazji doradzić co jest dobre. Dla mnie ich produkty okazały się dobre i jeśli nie spieprzą nic z jakością to zostanę ich klientem. Kilku sąsiadów po moich eksperymentach też poszło po rozum do głowy i wiem że będą robić zakupy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stare zużyte opony i butelki PET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze jednak wegiel, my kupujemy go w http://www.multiwegiel.pl/ i jestemy niezwykle zadowoleni nie tylko z ceny, ale takze z doskonalej jakosci jaka sie charakteryzuje. :) naprawde mozemy polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie ekogroszek chyba - kupuje zwykle w http://sklep.weglosmyk.pl/ - czesto sa promocje i zawsze wysoka jakosc, nie zmienilibysmy sposobu ogrzewania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelet jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne jest też, by wiedzieć, gdzie można tanio zamówić opał, ja mam dobry namiar http://www.htmbielawski.pl/opal/ tam oferują węgiel, ekogroszek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogrzewam eko groszkiem wydaję mi się że to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Węgiel kupuje w http://ppupumar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×