Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona SMUTNA

Czuje sie zle wpadam w KOMPLEKSY...

Polecane posty

Gość Ona SMUTNA

Witajcie Czuje sie gorsza,czuje sie bardzo zle wsrod prawie idealnych kobiet,dziewczyn,jak tylko jestem w towarzystwie pieknych,prawie idealnych kobiet wpadam w ogromne kompleksy i mysli Ze mnie kazdy przyslowiowo oleje,nie bedzie chcial skoro wkolo tyle pieknych,prawie idelanych kobiet. Prawda jest taka ze takie kobiety sa chwalone,wiecznie komplementy dostaja sa podziwiane,faceci automatycznie sa do nich mili,a ja sie czuje jak taki KOPCIUCH posrod nich,ze mnie nickt nie chce,ze wiadomo ze kazdy facet wybierze tamte,a nie mnie,do nich bedzie mily,o nie zabiegal o mnie nie. Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie czuje pieknie i mam w dupie takie psy jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to ze faceci sa tacy falszywie jak kobieta ladna ,piekna to sa mili,a jak nie to niemili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie sa sprawiedliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wole takie jak ty,troche zakompleksione.bo sa prawdziwe.nie zadzieraja nosa.bo im bardziej ufam.wole normalne,zwyczajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mozesz co najwyzej piety poskrzybac konska mordo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna kobieta ma zawsze pierszeństwo a te maszkarony precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś mieć więcej wiary w siebie. Z kompleksami nie jesteś pociągająca i na pewno nie zabłyśniesz. A im większe poczucie własnej wartości, tym bardziej błyszczysz. Poza tym, nie każdy może być piękny i nie każdy facet może mieć taką piękność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo piekny idealny facet typu Adonis, ma pierwszenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sprawiedliwe :-) bo mam w czym wybierac :-) lalek barbi nie potrzebuje i nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma sie czuc pewnie siebie kobieta ktora nie raz byla wysmiewana za wyglad ... ma niedoskonalosc niezalezna od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma niedoskonalosc bo piszecie o niej niedoskonale.mnie takie kobiety odpowiadaja.taka jest potem wierna,palma jej nie odwala,mozna jej ufac.nie to co z tymi doskonalymi co same nie wiedza czego chca.piekno im na mozg pada.wykrzywia im psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak uwierzyc w siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bedzie rucha.nko niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw uwierz we mnie.a ja uwierze w ciebie.potem jakos pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz w ducha kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tka mialam jak autorka wiesz co zrobilam schudlam zaczelam sie inaczej ubierac i co faceci sie za mna ogladaja kobiety troche mi zazdroszcza zmienilam podejscie zaczelam czu sie pewnie nie zwracac uwagi na inne tylko na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy chcecie zyby faceci sie za wami ogladali?czy wolicie zeby jeden tylko sie za wami ogladal?ale nie tylko za,przed,pod,nad tez.czego wy chcecie?seksu grupowego czy tego jednego co za wami bedie szalal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednego wyjątkowego,drażnią mnie spojrzenia innych i mężczyzn i zazdrosnych bab ,ale ja nie mam zadnych kompleksów i nie muszę się przeglądać w innych oczach,oprócz tych które kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka324
Ale jesteś osobą dorosłą? Jeśli tak to udaj się do psychologa. W okolicach Wrocławia jest bardzo dobra poradnia http://psycholog-ms.pl/poradnia/, można się wygadać, przemyśleć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artega5
Też uważam, że warto udać się do psychologa. To jest najlepsze rozwiązanie! Specjaliści w Psychomedic świetnie się sprawdzają. Można się do nich umówić poprzez stronę internetową oraz telefonicznie dzwoniąc na nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×