Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy każdy jest w stanie jeździć samochodem?

Polecane posty

Gość gość

Ja mam prawo jazdy (zdałam w 2014 na początku roku) za drugim podejściem ale miałam uwaga 70 h wyjeżdżonych z instruktorem haha A teraz nic nie umiem, NIC, nie wiem gdzie skręcic auto mi gasnie i jestem podłamana :( Rodzice chcą mi kupić auto a ja nie wiem sama, bo ja zwyczajnie nie potrafię tego ogarnąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo brak ci doswiadczenia;-) ale kazdy jest w stanie jezdzic samochodem tak samo jak obslugiwac smartphona - jednym to przychodzi bardziej intuicyjnie drugim powoli;-) choc mam koelzanke ktora nie umie podejmowac decyzji - ale to klopot psychiczny bardziej - i ona nie jezdzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja nie mam problemu z refleksem (np. cos jedzie i trzeba szybko skrecic) i z manewrami (jestem mistrzynia w parkowaniu) ale normalna jazda po miescie to istna tragedia :((((( Nie ogarniam znaków czasami, gubie sie, auto mi gasnie i jestem mega kiepska. Doluje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie każdy, dlatego też potrzebne są badania lekarskie. Ja je wykonywałam w http://medycynapracybielsko.pl/ w Bielsku Białej i na szczęście wszystko obyło się u mnie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie nad tym samym! Chce iść na prawo jazdy, ale jestem roztrzepana, mało samodzielna (w sytuacjach w których muszę sama podejmować poważniejsze decyzje potrafię panikować), technicznych umiejętności tez nie mam. I się cholernie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że ja przez długi czas myślałam, że nie nadaję się, żeby prowadzić samochód, aż w końcu się odważyłam i zapisałam się do poleconej mi przez siostrę szkoły www.manewr.com.pl i nauczyli mnie jeździć tak, że zdałam za pierwszym razem! Instruktorzy podeszli do mnie ze zrozumieniem, tak indywidualnie, wszystko objaśniali zrozumiale. Myślę więc, ze po prostu trzeba trafić na dobrych instruktorów, takich jak ja miałam, którzy potrafią niemalże każdego nauczyć jeździć. może zapisz się do nich jeszcze na jakieś lekcje prawa jazdy? Ta szkoła naprawdę trzyma bardzo dobry poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy. Co więcej jest wiele osób, które "jeżdżą", a nie powinny; dla dobra swojego i innych użytkowników dróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy- to kwstia nauczenia sie, jednym przychodzi latwiej innym trudniej. Nie powinny prowadzic samochodu jedynie osoby ktore nie rozumieja prawa i kodeksu drogowego a tych jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewidomy raczej prawa jazdy nie zrobi,ale może się zdarzyć, że wzrok psuje się z wiekiem,są takie nieszczęścia jak AMD,jaskra,zaćma i inne,a kolejki do okulisty straszliwe z NFZ,wielu ludzi to po prostu olewa i dokąd w ogóle coś jeszcze widzi,siada za kierownicą, bo prawo jazdy wydane bezterminowo,gdy jeszcze był młody i sprawny daje taką możliwość. Ale starzy,ślepi kierowcy jakoś nie powodują wypadków jak naćpane i przepite ofiary młodzieńczej głupoty i brawury,w starym gracie,BMW najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że jeździć może każdy, kto zrobi prawko.Problem w tym,że nie każdy potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może sie nauczyć jeździć, ale nie każdy powinien. Np. osoby z zaćmą nie powinny. Ja akutualnie jestem zapisana na operację do dr Michnowskiego (http://www.drmichnowski.pl/) i wiem, ze dopóki jej nie zrobię nie będę mogła jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz zaćmę to 18 urodziny były dawno temu.Prawo jazdy lepiej robić zaraz po,a nie na stare lata.Wtedy każda nauka przychodzi z trudem i refleks już nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez 2 lata bałem sie jezdzic samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odwrotnie boję się nie jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę liczyć na komunikację miejską,muszę jeździć samochodem.Mieszkam na zadupiu i bez samochodu nigdzie się nie ruszysz,szczególnie wieczorem,albo przez weekend:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×