Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kupilibyście sukienkę za 1600 zł

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem bogaczką, ale zakochałam się w tej sukience.. jest bardzo elegancka i nie nadaje się na codzień, a jedynie na większe wyjścia typu wesele, sylwester czy jakiś bal. Teoretycznie stać mnie na nią, ale jednak cena odstrasza biorąc pod uwagę fakt, że ubiorę jąmoże kilka razy tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinoki0
Jesteś kobietą, więc nie dziwię się, że rozważasz takie zakupy... z drugiej strony, nie można w życiu kierować się tylko zimną kalkulacją i trzeba mieć też coś od życia, więc skoro Ci się podoba tak bardzo i nie będziesz musiała potem przez mies. jeść chleba ze smalcem, to może warto jest spełnić to marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssd345353
Nie kupuj jej to tylko szmata. Niektórym ludziom wydaje się, że jak założą jakąś droższą łachę to .... Ja sobie zawsze wyobrażam jak wygląda dany ktoś nago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Za 1600 mam telewizor,laptopa ,albo lodowke ktore beda uzywane codziennie...a sukienke po to by w szafie wisiala,wyrzucanie kasy w bloto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym za te pieniądze pojechać na wycieczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam telewizor, dobry laptop i lodówkę! nie mam w tej chwili żadnych wydatkow! Nie chodzi mi o to, że jak założę sukienke za 1600 to się poczuje lepiej :O nie zwracam uwagi na metki czy ceny, mam w szafie ciuchy za 10 zł i za 1000 :O sukienka mi się zwyczajnie podoba, i podobałaby mi się nawet gdyby kosztowała 50 zł i bylaby dostętpna w osiedlowym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak bym nie kupiła. Ciuchy są po prostu nie warte wydania takiej sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Mam taką za 1300 zł, jedwabna, szyta na zamówienie, leży jak druga skóra, robi furorę i ja w niej robię furorę. Mam ją od 3 lat, założyłam z 10 razy, i nie uważam, żeby to była strata pieniędzy (bo jakbym na każdą z tych 10 okazji miała kupić inną kieckę za 100-150 zł sztuka to i tak by przecież na jedno wyszło finansowo; a ja nie potrzebuję 10 byle jakich sukienek, wolę tę jedną wyjątkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600zł za kiecke z poliestru?! "56% polyester 31% polyamide 13% polyester metalise"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej wpadłam na lepszy pomysł :) kupię podobny materiał i po prostu poproszę krawcową, żeby mi uszyła taką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko byś musiała zdobyć wszystkie wymiary tej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką kieckę widziałam już w kilku sklepach (niefirmowych) i kosztowała koło 100-200zł. W życiu bym nie dała tyle za taki materiał, plastik za 1600zł... zdecydowanie dobra decyzja z krawcową. Nie warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ci mówię, że ona nie jest tyle warta, mierzyłam ją spłaszcza biust, gubi talię, i kolor/faktura dobrze wygląda tylko w sztucznym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ją mierzyłaś? w warszawie w firmowym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, we Francji w firmowym sklepie :) nie mieszkam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tym bardziej nie kupuj. Za granica moda szybciej sie zmienia i za 2 sezony juz bedzie przestarzala. Dostaniesz ja prwnie na ebayu za 1/5 ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi się bardzo podobała i miałabym gdzie w niej chodzić, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja kupiłam niedawno taką za 1500, ale jest bardziej zwykła, bo chcę ją często nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, taka na codzien to bym za tyle kupila. Ale na okazje nie. Wieczor mija i droga kiecka zalega w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każda kobieta przywiązuję dużą wagę do wyglądu, lubię kupować ubrania, przymierzać, wyszukiwać fajne rzeczy. Niedawno sporo rzeczy zamówiłam tutaj http://hollymoda.com.pl/ i myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może faktycznie nie mała kwota ale jeśli sukienka się podoba to czasem trzeba zaszaleć :-) ja też od czasu do czasu pozwalam sobie na coś extra ostatnio kupiłam taką : http://evita.com.pl/p,10,121,,,,,,,3511,9253-sukienka-krotka.html#.VUC_-5O8pVc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.... sukienka za 1600zł, czemu nie:) cena nie ma znaczenia, a właściwie nie zawsze ma znaczenie. Jeśli chcę coś mieć bardzo i rzeczywiście po sprawdzeniu stwierdzam, że jest wygodne i w pełni spełnia moje oczekiwania to wszystko robię żeby na to uzbierać jeśli jest to w kosmicznej cenie, ale również jeśli to czego chcę bardzo, jest za np. 50zł i też spełnia moje oczekiwania to biorę to, z tą tylko różnicą, że od razu, nie muszę zbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunaa
Szczerze mówiąc dla mnie jest to jakaś abstrakcja są w tej chwili duże możliwości jeśli chodzi o wybór sukienek macie chociażby takie http://aladi.pl/promocja-suknie-i-sukienki/ ale w sieci jest sporo fajnych porównywarek praktycznie odnoszących się do wszystkiego bardzo popularna ostatnio to też http://zyk.pl/ więc uwierzcie, że za 1600 zł to można kupić z 10 sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to strata pieniędzy. Za taką kasę można jechać na bardzo fajny wypad w góry np. na sylwestra. Ja własnie coś takiego planuję. Noclegów szukam na stronie http://www.supernoclegi.com.pl/ każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo nie mam kasy ... trzeba "mierzyć siły na zamiary"... cześć populuci tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×