Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie mam powodów do zmartwień ??

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się od 3 miesięcy z chłopkiem, widujemy się dość regularnie wcześniej po 1,5 miesiąca znajomosci zaczęło się między nami psuć ja może za bardzo naciskałam, nie mielismy kontaktu przez miesiąc po czym się odezwał i zaczęliśmy się na nowo spotykać, jest o wiele lepiej niż wcześniej, widzę faktycznie jego zaangażowanie. Wczoraj podczas rozmowy z mama powiedziała mu ze jestem w nim zakochana.. dzis zapytał mnie czy to prawda, odpowiedziałam ze tak ze zależy mi na nim itd i zapytałam jak jest z tym u niego. Odpowiedzial ze bardzo mnie lubi, ale po poprzednim związku potrzebuje troszkę więcej czasu na coś więcej i dodał ze nie mówi ze nie.. czy to normalne? Ja Donieck coś czuje itd nie jest mi obojętny ale nie wiem jak z tym może być u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze pod koniec tamtego roku skończył 7 letni związek. On ma 24 lata ja jestem 4 lata młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetektyw
z facetami już tak jest, tak bywa , gdy zdobywa kobietę to jest cały w skowronkach i płaci za wszystko rachunki , gdy już zdobędzie kobietę to role się odwracają i kobieta zaczyna płacić rachunki za faceta ale podstawowe pytanie, ile razy można zdobywać jedną kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nauki dzieciuchu bo będziesz tak niezaradna życiowo że bez "portek" obok siebie to już nic nie zrobisz, jak kobiety w starożytnej Grecji. A jak Donieck coś czujesz i nie jest ci obojętny to może przeprowadź się na Ukrainę, właśnie do Doniecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×