Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

29lat

czy powinnam odejsc od partnera?

Polecane posty

Jestesmy razem 7 lat,ale od ponad 2 mysle o innym. Moj partner jest po rozwodzie,ma 2 dzieci i wysokie alimenty.Ja utrzymuje sie sama ale tez chce miec dziecko i boje sie co wtedy bedzie.... Partner wyjezdza za granice,a jak mowie mu zeby znalazl prace w Pl to mowi ze jestem dziecinna bo to bedzie wegetacja a nie zycie(ze wzgledu na braki w budrzecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba "budŻecie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wtedy będzie? Twój partner będzie cały czas za granicą, bo będzie miał trójkę dzieci na utrzymaniu i ciebie, dopóki nie wrócisz do pracy. Twoje dziecko będzie musiało dzielić się całym tatą z tamtą dwójką, jego czasem, troską, no i pieniędzmi. W przyszłości również spadkiem. A tak na marginesie, ty chcesz mieć dziecko, ale czy on chce? Bo większość dzieciatych rozwodników nie chce słyszeć o dziecku z nową partnerką. Partnerką, nawet nie żoną. Naprawdę pasuje ci bycie wieczną konkubiną alimenciarza? Jeśli chcesz założyć rodzinę, to poszukaj kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mowi ze chce miec ze mna dziecko,ale gdybym ja powiedziala ze jednak nie chce to on by powiedzial: dobra,jak nie chcesz to nie... Czyli tak jakby mu bylo to raczej obojetne :-[ Jestem juz tak do niego przyzwyczajona,tyle wspolnych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym o spadek dla swojego potomka sie nie martwie bo ja mam swoj majatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×