Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja33edd

depilacja laserowa-ile miałyście zabiegów?

Polecane posty

Gość depilacja33edd

Dziewczyny ile miałyście zabiegów? jaką moc, rodzaj urządzenia? Chodzi mi najbardziej o okolice bikini jestem po 6 zabiegu, całkowite bikini Widzę,że muszę się udać na 7 zabieg. Zaznaczę, moje włosy były bardzo silne i długie Nie wiem czy dam radę przeżyć ta moc jak dla słonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitawesoła dziewczyna
ja miałam depilację laserem aleksandrytowym. Pachy- 6 zabiegów, ostatni jakieś 2 lata temu i wyrósł mi tylko jedn kudeł- gdzieś pominięty mieszek. Tam, gdzie robiłam są darmowe poprawki więc się umówię. na bikini robiłam 3 zabiegi, odrosło niewiele. Zabieg dośc bolesny, ale do wytrzymania- choć to kwestia osoby obsługującej laser, żeby dobrze ochłodziła miejsce i dawała odpowiednie przerwy. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitawesoła dziewczyna
im włos silniejszy tym dziaanie lepsze- autorko- czy Ty chodzisz na IPL? bo IPL to nie laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitawesoła dziewczyna
IPL to laser kosmetyczny, ja polecam medyczny. MNiej poparzeń, pewne efekty i szybko, choć jest droższy. ale szukajcie salonów, gdzie dają rabaty, gdzie robią darmowe poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam na light sheer i po 3 zabiegach 90% włosów nie ma. Polecam. IPL to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanerolka
powiem tak, jestem maksymalnie sceptycznie nastawiona do depilacji laserowej (istnieją badania, które dowodzą, że może być rakotwórcza!), a IPL po prostu nie może być skuteczne (też naukowo udowodnione) no ale jak każda kobieta chciałabym mieć gładką skórę, dlatego zaitneresowałam się bardziej "naturalną metodą". Moja kosmetyczna poleciła mi depilację Epil free. jestem już po 4 zabiegach i efekty są super, tu macie więcej informacji: http://www.depilacja.edu.pl/sposoby-depilacji/trwala-depilacja-epilfree co najwazniejsze ta depilacja nie boli i już po pierwszym zabiegu widziałam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23121231313
kanerolka co ty pitolisz, jakie badania???????? przestan pisac jak nie masz nic do powiedzenia. zajmij sie moze nauka albo obgryzaniem paznokci a nie wypisywaniem bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego, co pamiętam to ja miałam 3 w Studio Laser i efekt był i nadal jest bardzo fajny. Moim zdaniem depilacja laserowa jest najlepszym wyjściem, żeby się pozbyć niechcianych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 albo 4 nie pamiętam dokładnie, ale to zależy też od włosa, bo jedni widzą efekty szybciej, a inni nieco później. Co nie zmienia faktu, że naprawdę warto jest poddać się takiemu zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczyna
Mam takie pytanko. Bo nie wiem czy ilość zabiegów kosztuje np.250zł(cały zabieg nie zależnie ile ich było) czy każdy oddzielnie 250 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że zawsze jest podawana cena jednego zabiegu. Taka cena to może być np. płytkie bikini albo pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyna16
Która z Was chciałby rabat 20% na depilację w salonie laser DeLux (ważny na terenie całego kraju)? W sumie zabieg wyniesie 159zł. Chętne osoby zapraszam na maila: ewelina-zajac@wp.pl Jestem po pierwszym zabiegu i efekty widoczne, ból do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia334
Spokojnie 4-5, nawet do 6. To nie zależy ani od lekarza ani od rodzaju lasera, to właściwości biologiczne naszego organizmu. Jak ktoś kusi, że ma super laser i wystarczą 3 serie to jest to bzdura. Organizm wytwarza nowe włoski po usunięciu tych co były, w nowych miejscach, dlatego trzeba powtarzać zabiegi, dopóki ten cykl sie nie zakończy. Ja wiem co pisze bo sama tez jestem po takiej depilacji. A w stolicy na pewno mogę polecić ten salon http://www.salonurodyelegante.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 4 i to mi straczyło, ale też slyszalam o przypadkach, że z 8 razy dziewczyna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Strzałkowska
Ja miałam trzy, depilacje laserową robiłam w salonie N25, w Warszawie. Na ul. Nowogrodzkiej tak jest tabliczka. No tam ktoś pisał, że zależy od kosmetyczki ile zabiegów, no nie tylko bo i od naszego włosa. Co do kosmetyczki to nie mam nic do zarzucenia, dostałam wodę do picia, było delikatnie, co chwile pytała się Pani Justyna czy mnie boli.. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 12 zabiegów na całe ciało laser IPL +RF. Pozbyłam się 70% włosów. Nie oczekujcie cudów, bardzo ciężko jest usunąć trwale włosy. Ja i tak muszę się golić i tak. Zdecydowałam się, bo miałam nadmierne owłosienie przez zaburzenia hormonalne, jak macie normalne włosy to spokojnie możecie sobie laser darować... Boli jak cholera a efekty słabe, włoski jakby zahamowane, ale nadal są.. Karnacje mam jasną, a włosy ciemny brąz, parametry były dobrze ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdii
Ja Ci polecam ofertę salonu Laser Vectus Palomar ( www.laservectus.pl ). Oni specjalizują się wyłącznie w depilacji, a nie tak, jak niektóre salony kosmetyczne, które zakupiły laser, ale jeszcze personel nie do końca się zna na zabiegach. Dysponują najskuteczniejszym laserem na świecie, więc efekt zabiegu masz murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam minimum po 7 zabiegów, a włosy i tak odrastają. Najmniej na łydkach. Szczerze mówiąc, trochę szkoda tej kasy, serio. Zabiegi w firmowym salonie Dermiki, i robił je lekarz, a nie kosmetyczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisała verdi. Jeśli chcecie się poddać depilacji laserowej, to tylko za pomocą lasera diodowego vectus palomar. Jest obecnie najnowocześniejszym, ale i najskuteczniejszym laserem na rynku. Jeśli jesteś z okolic Torunia, to polecam Ci zajrzeć do Salonu Beauty Medica. Na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/epilacja_laserowa/ jest dokładny opis zabiegu, korzyści oraz film. Więc zanim się pójdzie, można najpierw zobaczyć na czym to dokładnie polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jak na razie jeden zabieg (a zapisałam się tutaj www.drmarosz.pl ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl). Mogę Ci polecić zabiegi laserem frakcyjnym Emerge. Pomagają one usunąć blizny czy przebarwienia skóry. Dają także świetne efekty przy rozstępach. Dużym plusem kliniki jest profesjonalna, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem po 2 zabiegach wykonanych w bytomskiej klinice Amaryllis i już widzę efekty włoski są dużo cieńsze, jest ich mniej a co najważniejsze nie odrastają, zapisałam się już na 3 zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna00
U mnie po pięciu zabiegach nie ma ani śladu po włosach. Ale to wszystko zależy od włosów i od rodzaju lasera. Ja chodzę do Vici Clinic w Krakowie, oni mają laser Light Sheer Duet, podobno jeden z najnowocześniejszych na rynku. Zabiegi wykonywane tym laserem nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na depilacje laserowa chodzilam tutaj www.lekarze-kolber.pl na pewno mniej niz 5 razy bylam i wystarczylo w zupelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izableku
Ja znalazłam salon na www.estibook.pl i w wybranym przeze mnie salonie wykonałam sobie 6 zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem 10 zabieguw na twasz narazie jestem pszy 30 j od 18 zaczynalem sciema 5 git jes t laserem diodowym mialem robione dopiero mam osuniete nan80 procet sciema 3 do 5 zabieguw injest git niekturzy gleboko osadzone wloscy wiecej mocy obibslabo istawiajil odrastaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona454
Koleżanka poleciła mi klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) i okazało się, że oferta jest bardzo fajna. Poszłam tam na depilację laserową. W klinice wykorzystują bardzo nowoczesny laser Vectus, który naprawdę precyzyjnie i trwale usuwa wszystkie włoski. Jestem po I zabiegu (depilacja łydek kosztowała tylko 270 zł). Koleżanka korzysta z ich usług w Warszawie i mówi mi, że są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×