Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie na fejsie podpisuja swoje zdjecia....

Polecane posty

Gość gość

Takimi durnymi komentarzami: "weselnie/sylwestrowo/ wakacyjnie". Rzygac mi sie chce od tych opisow. "Takie tam" albo "takie tam grupowe/ takie tam z wakacji". Albo wrzucaja linka z jakas historia to ciagle oklepane "taka sytuacja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sa coraz glupsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlikwiduj to goovno, i przestaniesz mieć problemy z ch... wyssane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno melisy dobrze się napić jak wszystko wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wspomnieć jeszcze o: Kto ma wiedzieć ten wie :D ew. Wtajemniczeni wiedzą o co cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- albo "w głupkowatym nastroju" i jakaś taka morda wykrzywiona do tego - albo opis "szlachta nie pracuje"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Ty się tak wczuwasz autorko? Można by pomyśleć, że durnowaty fejs to ważna część Twojego życia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szlachta nie pracuje" :D najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zielono mi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chill out i laska z kubkiem kawy, pozuje jak do kalendarza Pirelli. Albo podziękowania z spotkanie z oznaczonymi użytkownikami, żeby każdy wiedział, że ktoś z kimś był na piwie. Żałosne. Szczerze mówiąc, fejsa mam tylko po to, żeby się nabijać. Po fejsie widać, jakim kto jest człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam selfies z podtekstem w tle. Stanik na pralce odbijajacy sie w lusterku albo wszelkiej masci sandalki i pantofelki babci dziadka, ojca matki. Miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuń fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze 15 takich samych zdjęć dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo same nogi na leżaku albo stopy w morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teraz do selfie twarz niepotrzebna, same nogi już też wystarczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co tak piszą nie są normalni, ale Wy komentujący tutaj nic a nic się od nich nie różnicie. Jesteście tak samo porąbani, ale inaczej... (ładnie mi się napisało). Ja nie mam twarzoksiązki i nie mam takich problemów egzystencjalnych jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zdjęcie rozciapanych ziemniaków i schabowego: obiadek z mężusiem :* albo 129x zdjęcie dzieciaka średniej urody i podpis: mój mały model/ ka albo zdjęcie ryja laski i jakieś "uduchowione" motto w stylu Paulo Coehlo czy jak mu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, nie zaliczyłabym tego do problemów, a już na pewno nie do egzystencjalnych. Temat jak każdy inny, to już poobgadywać sobie nie wolno? A Ty co robisz na tym forum? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robię na forum? Czasami wchodzę poczytać (około raz na tydzień jak mam chwilę czasu) i się pośmiać (niektóre posty bawią do łez i takich szukam przeważnie), raz na 2 miesiące coś napiszę (jak w tym temacie). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo selfie z ustami i 150 komentow w stylu slicznie, amazing, moja piekna, slicznosci a autorka pod kazdym takim odpisuje dziekuje thx i wkleja milion buziakow albo kokietuje w stylu : oj tam oj tam, zawstydzilam sie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ty wchodzisz sie tu posmiac to my tez, wiec o co kaman. Nie gadaj, ze wypowiadasz sie raz na 2 miesiace, i ze akurat tak blahy temat jak komentowanie na fb, tym bardziej skoro go nie masz. To co cie tak dotyka w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raz na 2 miesiące coś napiszę. Tym razem trafiło na ten temat. Generalnie nie rozumiem sensu posiadania konta na twarzoksiążce, dlatego go nie posiadam. Aha i nigdy jeszcze nie założyłam tematu na kafe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się chce zawsze sr... jak widzę komentarz "zakochańce". nudne to i żenujace. kolejne denne komentarze to: "modeleczka", "pasuje wam, zrobcie se", "sezon na grilla rozpoczety". mam wrażenie że ci ludzie są ograniczeni umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szlachta nie pracuje" - taki opis mają zawsze laski z patologii (błądzę czasem po profilach zupełnie obcych mi osób i to się rzuca w oczy, ten sam typ osób ma też często napis HWDP w tle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze tekst: "ładnie razem wyglądacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie laski mają na profilowych fotki z tynkiem na japie jak on murarza, obrobione w photoshopie tak, ze juz prawie nie przypominaja siebie samych i chyba wierzą, ze tak wyglądaja na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo "kierownik zamieszania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie rozwalaja cytaty pod zdjeciami slubnymi z ksiegi psalmow lub przysiegi malzenskiej. Takie to podniosle. A potem to sie kuz zaczyna cala seria "z mezusiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz sie zacznie "sezon na grilla rozpoczety" :D zakochance hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzytkownik XX : w podrozy (samolot) z Pcimia Dolnego do Gornego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×