Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak bardzo nie lubicie dzisiejszej Rosji?

Polecane posty

Gość gość

Ratuje nasze dupska przed islamem, przeciwstawia się feminazizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ność
- bo niewiele się różni od tej wczorajszej i przedwczorajszej - bo zagraża Polsce - tradycyjnie zresztą - bo buduje, chce budować sojusz-układ z Niemcami - także tradycyjnie, co oczywiście zawsze Polsce szkodzi - bo na jej czele stoi oficer KGB, czyli sukcesorki NKWD, czyli na czele potężnego państwa jest struktura tajnej policji - kto zna się na Rosji i jej policji, ten wie, że narzędziem pracy takiej policji jest morderstwo, spisek i prowokacja - niezliczone przykłady stosowania tych metod na terenie Rosji, wobec samych Rosjan i poza obszarem tego państwa wobec ludzi rozmaitych nacji - bo Rosja jest swego rodzaju kłamstwem - kłamie bo jej działania w Syrii, nie są nakierowane na zwalczanie radykalnego islamu, tylko popieranie Asada, starego sojusznika - ludzie się tym podniecają, ale to po prostu efekt propagandy rosyjskiej (bardzo dobrze robionej propagandy - słynne wioski potiomkinowskie, cała ta fasada komunizmu... jedno wielkie kłamstwo) - bo z jednej strony Rosja, teraz broni się przed inwazją ideologii multikulti/feminizmem/gender, ale z drugiej, przecież od lat 20 minionego wieku, inspirowała takie ruchy na Zachodzie, dążąc do podkopywania pozycji Zachodu od środka. Za nową lewicą lat 50 i 60, za paryskim majem, za Frakcją Czerwonej Armii, za fermentem na uczelniach Zachodu, stali AGENCI rosyjscy/sowieccy. Jeśli mi nie wierzysz, to bierz się za czytanie, najlepiej samych Rosjan: Wołkow, Suworow, Bukowski. Ale i Dostojewski, Bierdiajew, Płatonow. Oni sami doskonale opisują ohydę politycznego systemu Rosji, tej carskiej, tej sowieckiej i tej współczesnej zarządzanej przez elitę wyrosłą z krwawej policji politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzę. bardzo dziękuję, właśnie pewne wątpliwości mnie dopadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ność
Dodam tylko, że ja doskonale wiem, że US, UK stosują także metody brutalne, bezwzględne, że rozgrywają Bliski Wschód wedle własnego widzimisię (często, szczególnie Amerykanie robią to z dużą bezmyślnością, dezynwolturą) ale różnica polega na tym, że to Rosja nas wielokrotnie okupowała, na spółkę z Niemcami. Oraz na tym, że SKALA stosowania tych metod, w wydaniu rosyjskim jest TOTALNA i oparta na często jawnym zastraszaniu. To jest bardzo niebezpieczny przeciwnik, szczególnie dla państw małych, które z Rosją sąsiadują. Ja bardzo cenię i lubię kulturę rosyjską, bo jest wielka, ale państwo, system polityczny jest podły i bezwzględnie okrutny, dla samych Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×