Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do facetow. Jakie sa wasze powody dla ktorych jestescie sami?

Polecane posty

Gość gość

Moje sa nastepujace: - nie podejde i nie zagadam bo mnie oleje, lub wysmieje. - jestem niesmialy. - napewno jest zajeta. - nie spodobam sie jej fuzycznie, lub charakterologicznie. - za wysokie progi, za malo zarabiam, mam tylko mature. - na pewno ma jakas patologicznie haniebna przeszlosc seksualna i nie jest dziewica. - na pewno zdradza. - jest feministka, a mnie interesuja tradycyjne wzorce kobiet. To chyba tyle jakie sa wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tych rzeczy w zasadzie może ewentualnie to -> "- za wysokie progi, za malo zarabiam, mam tylko mature." bo jestem bezrobotnym przegrywem a jak wiadomo nie ma hajsu nie ma kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorem i jeszcze zapomnialem o jednym. Jestem wybredny. A co do kasy no ja mam kase, ale nie mam wyksztalcenia. Co nie znacze, ze zarabiam malo, ale mimo tego jak mowie jakie mam to i tak mnie olewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
tam gdzie jest kobieta tam są potrzebne pieniądze , a ja pieniedzy nie mam , bo nigdy nie pracowałem -czyli glowny powód to brak kasy Jakbym wygrał w lotka to bym miał dziewczynę i dzieci Unikam jednak teraz kobiet , jakbym został ojcem to bym sie pewnie powiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje powody są dosyć zbieżne z tymi autora. Ja nie podejdę bo mnie pewnie oleje, wystraszy się (sprawdzone), one tym bardziej nie podejdą, od dawna pewnie są zajęte etc, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
nie dam się namówić nawet na loda . Bo jak dasz palca , to będzie chciała ręke Jak sie zgodze na loda , to będzie chciała kilka dni potem zeby jej wsadzić niżej , no i wiadomo ojcostwo gotowe NO musiałbym być pijany by na to pojsc tzn zgodzić sie na loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sam bo kobiety to kłamliwe manipulantki i kur/wy w dodatku idiotki. tylko do ruch/ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewaja cie, bo nie masz wykształcenia ? Dziwne dla mnie to. Mnóstwo i takich, którzy są wykształceni i są olewani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
ja jestem sam , tylko ze względu na pieniądze i tego nie ukrywam Moj wygląd nie jest problemem , dlatego ze dostawałem propozycje randek w realu od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
loda też mi jedna proponowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 no tak mi sie wydaje bo kase mam, ale nie mowie o tym, a jak sie pochwale, ze nie mam studiow i pracuje jako ratownik na basenie to mnie olewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym olała faceta bez studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
moge sobie zrobic dziecko , ale wtedy będe mial wybór PRacować jak koń pociągowy albo pod mostem mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jak jedna nawet zapraszalem na kawet to byla z tego powodu obrazona i sie wykrecila jakas glupia nie logiczna wymowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne, przecież ratownicy imponują dziewczynom. Nie ma.dziewczyny która by nie miała okresu fascynacji ratownikami. Sama pamiętam jak całe lato byłam nimi zauroczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są i tacy, którzy są wykształceni i są olewani, bo są znowu brzydcy itp. A jak byś mówił, że masz kasę, to by pewnie waliły, ale jak jesteś ratownikiem to też kokosów nie zarabiasz zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ofiary losu założyły własny topic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 a gdyby ten facet bez studiow mial pol miliona i mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
spokojnie , mój brat ma magistra i nie ma dziewczyny nie myślcie że wykształcenie coś znaczy , bo nic nie znaczy dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteśmy niskimi, brzydkim, bezrobotnymi leniami, którzy tylko grają na kompie i siedzą na necie, na utrzymaniu mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p********e tutaj o studiach. Większość ludzi nie ma studiów, a mają związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dlaczego jak im powiem, ze nie mam studiow i pracuje na basenie to mnie zlewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
kobieta mi się kojarzy z kłopotami , dlatego jestem sam a po co mi kłopoty ? Ja chce miec spokojne życie , bezstresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mówisz, że pracujesz na basenie. Gdybyś powiedział, że masz działalność gospodarczą, to by cię już tak nie zlewały. Ale ratownik to dzisiaj zarabia z 1500 zł. A studia tutaj nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
ludzie którzy maja klopoty popelniają samobojstwa wiekszosc samobójców to ci co mają rodzine czy dziewczyne .. samotni nie popelniaja samobójstw Widzieliscie zeby kiedys ksiadz sie powiesił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ja bym chcial miec dzieci. Tylko, ze jestem wybredny, niski, chudy, mam tylko mature pol miliona i mieszkanie i prace na basenie... nie jestem chyba atrakcyjny fizycznie i charakterologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:58 zarabiam duzo wiecej tak, ze na luzie oszczedzam miesiecznie ze 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
-Choroba uwarunkowana genetcznie - nie chcę powielać chorych genów. -Ciągle walczę o wyższy status finansowy dla siebie - zanim tego nie dokonam nie mam czym się poszczycić. Na razie jestem gołodupcem. -Jestem małomównym samotnikiem - szybko się mną znudzi i odejdzie. -Boję się, że kiedyś nie wytrzymam psychicznie ze sobą i się zabiję - nie chce obarczać kobietę ewentualną traumą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra nie chca mnie to nie. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w wieku 25-40 bez studiów w obecnych czasach to leń. Już nie piszę by skończył dziennie studia uniwersyteckie czy Akademię Medyczną, czy Wojskową Akademię Techniczną itp. ale jak mu się nie chce nawet studiów zaocznych skończyć, to o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×