Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciej_wawa

dosyć głupia pomyłka

Polecane posty

Gość maciej_wawa

Jak wybrnąć z tego problemu? Umówilem się z kumplem na korty o 19.00 a potem o 21.00 u mojej foki na sexik. Wysłałem więc smsy potwierdzające ale pomyliłem numery. W związku z tym moja dziewczyna dostał esa o treści "Dziś tak ci dopierdolę że się nie pozbierasz" (to taki żart, zawsze sobie tak z kumplem docinamy przed meczami) a kolega - "Już za parę godzin wyliżę ci pupkę". głupio to wyszło i jak to odkręcić? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow mu po co
debil z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjj
hahahahahahahahahahahhahahahhahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
kurde, kumpel przysłał mi esa: "nie znałem cie od tej strony :-) " robi się nieciekawie, musze od razu zareagować chyba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvv
debil z ciebie...napewno nie raz juz to słyszałes..... nie masz innych problemów....albo jestes tak mało inetligentny ze pała boli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow mu po co
napisz skąd jestes,bo nie wierze ze są gdziekolwiek takie barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PULA
spoko, nie stresuj sie, ciagnij zabawe do konca, niech sie kumpel da na maksa wkrecic, bedzie z tego ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kużwa mozesz pisac o tym na
babskim forum ale nie mozesz powiedziec wlasnej dziewczynie i przyjacielowi ze to byla pomylka ??? dobrze sie czujesz ? lepiej nigdzie nie idz bo cos nie tak masz z glowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
no no bez wyzwisk, nigdy się nie pomyliliście? 😠 wysłałem mu takiego: "źle mnie zrozumiałeś, mam dziewczynę" a ten głupek odpisał: "trójkąt? ale z ciebie kozak!" a jeszcze w międzyczasie dziewczyna eskuje: "jesteś burak i cham" ale się porobiło :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulika
A co laska odpisała ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSZTYKACZKA
hahahahah ami się to podoba:-D a ile masz lat ? I twoja laska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulika
Maciej chyba zadzwon do laski i powiedz jak było... bo chyba burakiem nei jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSZTYKACZKA
ja bym się uśmiała jakby mój facet tak do mnie napisał, ale to chyba kwestia wieku i tego na jakim etapie jest Wasz związek, mój obecnuy mąż pisał mi na przykład " jak do Ciebie przyjdę zajeżdżę Cię na śmierć", albo ' tak cię zerżnę, że tydzień będziesz w krocze patrzeć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulika
a moj pisz etylko Kocham sie tesknei i milego dnia... kurwa.... czemu mi tak nei napisze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
zadzwoniłem do niej, trochę była obrażona ale powiedziałem że to była pomyłka i że jeszcze teraz mam problem z kumplem który pewnie gdzieś teraz myje tyłek pod kranem, to się nawet uśmiechnęła już :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulika
HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
ożesz, patrzę przez okno i widzę że ten kumpel podjechał i stoi przed furtką!!! jest tylko w krótkich spodenkach i nawet stąd widzę że ewidentnie mu stoi! co robić, kurnaaa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika bo Ty musisz pierwsza zacząć widocznie, może on wstydliwy jakis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, w tym krytycznym dla całej sprawy momencie zostawmy pana Macieja w spokoju... Ja znów trochę popracuję poważnie :-) Do następnego głupiego topiku! :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulika
nie on powie ze nie mozna tak bo podsłuchuja nas tak samo jak nie moge za duzo przez telefon gadac tylko najwazneijsze rzezcy zeby nie powiedizec za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UK SuBs
jak glupi temat to po jakiego kija cokolwiek wpisujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSZTYKACZKA
lulika rzuć go, bo bedzie coraz gorzej;-o ja tez miałam takiego faceta, wspominam to z niesmakiem, nie warto się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
kurde...kumpel mi stoi (tzn mi nie stoi:o ) pod drzwiami i dowala sie do drzwi...ja pierdole ale się porobliło. krzyczy że wsadzi mi rakietę od tenisa w tyłek i bede kwiczał jak mały prosiak:( ja myślicie co on ma na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulika
a ja ani nei mam pisana ani rakiety w dupsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
Jestem zdruzgotany, własnei dziewczyna przyszłała smsa ze jak juz zaszłą taka pomyłka to może wieczorem przyjdę z kolegą... CO ja mam zrobić ?? zgodzić sie na trójkąt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×