Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosconazona

hahaha znajomy zapisał dzieciaka do agencji i na castingi

Polecane posty

Gość gosconazona

Zwerbowali go w kinie z dzieciakiem i naopowiadali bajeczek ze zarobi w reklamach kilka tysięcy. na dzień dobry kazali zapłacić za jakieś zdjęcia i za coś tam jeszcze :D on myśli ze wezmą dzieciaka z ulicy do serialu albo reklamy hahaha to tylko oszustwo i wydawanie kasy. a do seriali dostają się dzieci "znajomych" z show biznesu. Poza tym od razu wyłożył parę stow na starcie. a on dalej zafascynowany i twierdzi że jego syn zrobi karierę w telewizji buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zazdrosna... żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj zdjęcia kosztują . Wielu rodziców robi je na własną rękę. Czasem nawet bez znajomości się uda:-) więc jeśli Tobie to przeszkadza to po prostu odwróć głowę w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że daje się robić na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem modelka i jesli dziecko nie ma portfolio to niestety rodzic musi placic za zrobienie tego bo przeciez agencja musi wynająć fotografa i to opłacić. Wiadomo jest duzo oszustów którzy zarabiają na tym a potem nic z tego nie wychodzi ale sa tez normalne agencje i to jest normalna sprawa, ze sie płaci. Ja robiłam swoje portfolio za free bo jest duzo fotografów którzy potrzebują czegos dla siebie i to jest taka wymiana ale to trzeba szukac na własna rękę nie przez agencje i zajmuje długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za robotę niech się weźmie a nie na dzieciaku chce zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprowadz swojego dzieciaka ciemnogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co najlepsze ze na "castingi" musi 300 km jechać w jedną stronę haha u to nie trwa jeden dzień tylko ze trzy czyli hotel jeszcze haha wybuli tysiaka i przyjedzie z niczym. a dzieciak jak dzieciak żaden mister z niego nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam opinie o tej agencji i wiele osób powierdzilo ze to naciagacze :P hahaha a żeby utarli mu tam nosa na tym "castingu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha nie mogę się doczekac gdy spytam jak idzie kariera jego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo wredna i zawistna osobom. Karma istnieje i uwierz ze ci sie zwroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co karma ? za to ze wiem ze takie agencje to sciema ? I to wysmiewam? Wystarczy poczytać w Internecie opinie ludzi na ten temat. Naciagaja ludzi i "wylapuja" dzieci w galeriach kinach itd. :o coz za profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, normalna osoba zamiast wypisywać tu bzdury by dała znajomemu znac, z troski. Jesli nie chciał by sluchac to by zostawiła temat. A ty idioto sie cieszysz z tego ze mu nie pojdzie i nie mozesz doczekać aż zapytasz o karierę. Jestes bardzo zła osobom, cieszysz sie z niepowodzeń innych. Zawiść i nienawiść aż z ciebie kipi. Bedziesz miec bardzo smutne zycie a pewnie juz masz bo szczęśliwe osoby by to miały w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnei kiedyś zaczepili w galerii handlowej i zaproponowali zdjęcia. Odmówiłam myśląc tak jak ty, po ok. miesiacu znowu spotkaliśmy się w tej galerii i nie dali mi łatwo odejść. Dzięki nim przezyłam super przygodę i zarobiłam trochę grosza, ale co było w tym najwazniejsze to to, że wyleczyłam sie z kompleksów i zaczełam wierzyć że jestem trochę ładna. To było na studiach, przyjechałam z małej miejscowości no i byłam taka zahukana i zacofana. ja wspominam bardzo miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać tatusiowi zaswiecily się oczka jak usłyszał o grubej kasie :D już widzę jakie kokosy zarobią, hahahaha wysłaliby dziecko na księżyc byleby tylko kasa wpadala!!! A największą frajdę miałam jak rozradowany tatuś oznajmił że wybrali właśnie jego syna i ze się "spodobal" komuś tam A on nie wie że tak robią z każdym byleby zebrać wpisowe i zniwo za portfolio :)buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja żadnego wpisowego nie musiałam płacić ani za żadne portfolo zaraz pekniesz z tej zawisci i nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on płacił bo natknal się na naciagaczy i przeżywał później jaki to jego synalek nie jest wspaniały i cudowny no najpiękniejszy i najmądrzejszy na świecie, cud miód i orzeszki :o za to że się wywyzsza powinien zostać tam zgaszony i fajnie gdyby dali mi tam solidnego kopa kopala w d***la hahaha!! może trochę pokory by w końcu nabral! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech jedzie na te castingi i zobaczy że jego synalek w niczym się nie wyróżnia od innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×