Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hemoroidy okropne bol

Polecane posty

Gość gość

od miesiaca mam problem z hemoroidami. By lam u lekarz za pisalam kremu czopki dodatkowo stosuje Korea debu, nadmanganian potasu I nic. Codziennie przechodze pieklo. Bol troche ustepuje popoludniu ale najgorzej od rana do 14. Jak juz myslalam ze jest jak as minimalna roznica to kilka dni potem krwawienie podczas oddawania stolce jeszcze wieksze I bol rowniez a wizyta u proktolog dopiero za 2 tyg. czy ktos tutaj przechodzil przez to w podobny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilas badanie ka£? Nie wolno tego lekcewarzyc. Moja kuzynka myslama ze hemoroidy jej dokuczają a okazali się ze to niestety nowotwór ale w miare szybko wykryty i jest juz 6 lat po operacji i wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew u niej tez się pokazywala. Powinnaś tez jak najszybciej zrobić badania krwi xhoc by prywatnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi hemoroidy zrobiły się po porodzie, problem z wyproznieniem, zaparcia, z powodu twardej kupy przeżywałam koszmar, sto razy mniej boli poród niż to co było w ubikacji, cały sedes we krwi,a później ogromny ból tyłka, aż usiąść nie mogłam, zmuszona byłam z pomocy lekarza który przepisał mi jakieś tabletki ale ich nie biorę bo karmie piersią, czopki i maść mi dużo pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz ci g****o pomoże , musisz sie ruszac nie możesz siedzieć .. Idz na spacer na godzine dziennie . I pamiętaj masz chodzić , nie wolno ci siedziec wiecej niz 6 godzin dziennie , ból minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i obowiązkowo jedz płatki owsiane górskie około 5 razy w tygodniu , które dostarczą blonnika i zmiękczą kał .. Kał nie będzie napierał , wypróznianie będzie łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to są operacje usuwania hemoroidow. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacje to się robi po wielu latach , a nie po kilku miesięcy od ich wystąpienia w początkowej fazie idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj autorka, tez sie o bawia raka jelita morfologie mialam robiona chyba 12 profili w tym nerki, watroba, cukrzyca, ogolne wszystkie wyszly dobrze poza zelazem nie wiem czy powodem bylo to ze robilam badania podczas miesiaczki ktore sa bardzo obfite co martwi mnie jeszcze bardziej. Nic nie do wiem sie do wizyty u proktologa. Chociaz dzisiaj jest troszke lepiej bol mniejszy I nie mam parcie na stolec. Hemoroidy mam juz od 10 lat ale nigdy nie przechodzilam tak zle jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×