Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marusiaaa

Ile zarabia inspektor w urzędzie miasta?

Polecane posty

Gość Marusiaaa

jw. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
Może ktoś wie? To dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor z urzedu miasta
zarabiam 7.000zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola1980
jestem podinspektorem w starostwie, wydział komunikacji 1100 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins...
hehe 7 tysiecy - gdzie? To sie tam moze przeniose. Ispektor UM (miasto do 50 tys. mieszkancow) - netto okolo 1.700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor z urzedu miasta
Kolbudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
Dzięki. No wlaśnie tak mi się wydawało, że ok tysiąca z kawałeczkiem. A od czego zależą zarobki? Ja mam 6 lat stażu pracy (poza urzędem), wykształcenie wyższe i mogabym podjąć pracę jako inspektor w Wydz. Promocji urzedu (gmina 40 tys. mieszkańców) - jak myślicie ile mogłabym dostać? Czy z czasem sa jakiś podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
Zagladałam do rozporzadzenia, ale jakoś nie ogę się w tym połapać, bo jesli kategoria zaszeregowania jest IX - XIII, to IX czy XIII? Od czego to zależy? i czy podane w rozporządzeniu kwoty to kwoty brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupie pytanie
chyba oczywiste jest to że zalezy od tego w którym miescie pracujesz. Inna pensje ma urzednik w Ciechanowie a inna w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
Do co za głupie pytanie - to oczywiste, ale chyba nie tylko od tego... Nigdy nie pracowałam w urzędzie i nie wiem czy np. liczy się staż, znajomość języków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins...
ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 26 lipca 2000 r. w sprawie zasad wynagradzania i wymagań kwalifikacyjnych pracowników samorządowych zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego. (Dz. U. z dnia 28 lipca 2000 r.) Poczytaj to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins...
sory pomylka nie to skopiowalam:D nie to rozporzadzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins...
to hahahaha ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 26 lipca 2000 r. w sprawie zasad wynagradzania i wymagań kwalifikacyjnych pracowników samorządowych zatrudnionych w urzędach gmin, starostwach powiatowych i urzędach marszałkowskich. (Dz. U. z dnia 28 lipca 2000 r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersss
czy ma ktoś moze linka do tego rozporzadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
flowersss - wpisz w google ... ja tak znalazłam, tylko, ze niestety nadal niewiele wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie inspektor
wszystko zależy od widełek, rozpiętość jest duża ale to tylko od najwyższego zależy ile dostaniesz. U nas inspektor w wydziale promocji zarabia 1150 brutto!!! miło prawda? Acha i dostaniesz jeszcze dodatek stażowy zależny od ilości przepracowanych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędniczka w małym mieście
U nas(małe miasto -20 tys.mieszkańców)inspektor otrzymuje ok.1200 zł netto plus dodatek stażowy.Szef twierdzi,że nie możemy za dużo zarabiać,bo w mieście płace są niskie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa28
W większości urzędów ( a może nawet we wszystkich) staż pracy wliczany jest do wynagrodzenia w twoim przypadku 6%. ja pracuję w starostwie i u nas studia nic nie znaczą a znajomośc języków tymbardziej. Liczy się tylko dodatek stażowy i funkcyjny (np. za stanowisko kierownicze). Ja Dwa fakultety , jeden język 4 lata stażu pracy, kilka kursów i zarobki 900zł netto. W urzędach się nie dorobisz. Plusy to trzynastki, urlopowe, nagrody i socjalne, Gdyby to wszystko zliczyc to pensa lepiej się przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
Dziękuję za odpowiedzi! Fakt optymistycznie to nie wygląda, ale jakoś tak (może mylnie) urząd kojarzy mi się z bezpieczeństwem zatrudnienia, dlatego biorę to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghiiii
też się właśnie tym interesuję - jestem na stażu w urzędzie gminy i raczej mam szanse zostac zatrudniona po nim i własnie zastanawiam się czy warto (pod względem zarobkowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusiaaa
Jeśli jesteś juz tam na stażu, to może dopytaj ile można zarobić pracując na umowę o pracę i proszę daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mieście 40tys
inspektorzy przeważnie ok.2500-3200, ale młodzi dużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mieście 40tys
brutto oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK WYDZIAŁU
NACZELNIK WYDZIAŁU KOMUNIKACJI LEGIONOWO - 3.600 NETTO TRZEBA MIEĆ PLECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarz zarabia super
Bzdury zarobki ale tylko czapy starostwa są bardzo wysokie w stosunku do nic nierobienia- w sektorze prywatnym często te osoby nie otrzymałyby nawet 1/3 tych zarobków. starosta zarabia z mnóstwem dodatków 14.000 tys. zł brutto netto około 11.000 zł wicestarosta bardzo podobnie sekretarz zarabia ok. 8000,00zł brutto z dodatkami co daje ponad 6.000 zł netto są to stołki polityczne z rozdawnictwa kolesiom tylko dla znajomków Najlepsze stołki to zastępcy i sekretarze urzędów. Sekretarz to taki kapo, taki czerepach z Rancza Wilkowyje, zgarnia kasę za pierdzenie w stołek. W wysokości zarobków tych osób (sekretarz, z-ca starosty) w porównaniu z faktycznie pracującymi podinspektorami i inspektorami o znacznie wyższych kwalifikacjach są OLBRZYMIE DYSPROPORCJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lratnka
Jestem podinspektorem w urzedzie miasta ( miasto 10 tys). Mam ok 1700 na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adallegro
A ja jako podinspektor w Gdańsku 1800zł na rękę... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspektorek
U. mst. W-wy na dzielnicy 3800 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrju
mam prawie dwa lata stażu po studiach miasto średniej wielkości moja pensja to 3400 brutto + premia kwartalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli taki starszy inspektor ma na reke okolo 2500??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×