Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jacy są forumowicze kafe?

Polecane posty

Gość gość

Z obserwacji tematów jakie tu wrzucacie i języka jakim się poslugujecie stwierdzam, że jesteście: otyli, z depresją, macie liczne fobie, jesteście samotni, bez pasji i jakiegokolwiek hobby prócz jedzenia i internetu, jesteście niewyrzyci seksualnie, nikt was nie lubi, nie akceptuje, jesteście bez pracy, bez poczucia humoru, jesteście kurami domowymi, jesteście bici/ zdradzani przez małżonków, ponizani przez szefostwo, leczycie się psychiatrycznie, macie liczne uzależnienia, itd!! Ale jedno jest pene: te rzeczy was łączą i wspólnie tworzycie dziwną lecz zabawna grupę ludzi, która rozumie się bez słów i to jest niezwykle! Pozdrawiam i trzymam za was kciuki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś najbardziej znanym blaznem tego forum i najlepszym przykładem moich słów prawik. Będę o tobie wspominała młodzieży podczas nauki o zagrożeniach internetu. A najbardziej boli cie to, że wiesz, że mm racje i ze powiedziałam to głośno! Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem szczupla, ladna, mam stany depresyjne ale radze sobie, lubie innych ludzi, rozmowa zawsze mi pomaga:-) maz mnie kocha bo tak mowi ale tak chyba nie jest bo ciagle go nie ma, bez uzaleznien:-) tak w paru zdaniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie domyslaj sie ;bedzie latwiej dla ciebie siebie opisac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlop czy baba pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię, że jedna osoba ma wszystkie te cech, które wymienilam ale niektóre owszem a ty jesteś tego kolejnym przykładem ^^ mimo to podoba mi się jak popomagacie sobie wzajemnie i się wspieracie mimo że w internecie") walczcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i chce pokazać młodzieży co internet robi z ludźmi. Jesteście moimi modelami tego przykładu. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzięki kafeterianom napisałam pracę magisterską. "Wyalienowanie ze społeczeństwa za sprawą uzależnienia od internetu oraz wpływ tego zjawiska na psychikę ludzką" Idealnie się nadali ci przegrani zawistnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na analu najlepiej się zna kutaphone :P halo kutafonie łere ar ju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a co myslisz o noxelii ktora jest jedyną na kafe zoofiliką i uprawiala seks z wlasnym psem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pravik kocham Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 15:07 Tak lepszego forum na taką pracę byś nie znalazła! Ale popatrz ile w tych ludziach jest skrajności! Potrafią trwonic swoje jedyne życie by pisać o porażkach zamiast podnieść tylek i z nimi coś zrobić,:) ja wiem, że to choroba ale jakże powszechna! Aż przykro czytać, a z drugiej strony wspólnie się wspierają i motywują!!! Masakra_autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, autorko, trochę się pośmiałam :-D no racja, dlatego lubię tu zaglądać ;-) też jestem czubkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest na noxelia? Opiszcie ja dla celów naukowych! Nie, młodzież jest myslaca i wejda tu po to aby przeżyć szok na mojej lekcji i by na własne oczy przekonać się jak na własne życzenie można przegrać życie_autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nauczą się jak uprawiać pissing i rimming :) bo pewnie walą się po katolicku w pozycji misjonarskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdą i kilku zostanie :-) bo to forum jest jak bagno, wciąga... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o co chodzi z tymi prowokacja mi? Bo tak mi się wydaje, że o to aby na bezlitośnie kretynski temat było jak najwięcej odpowiedzi:/ totalnie głupie i aroanckie, robicie to dlatego , że w realu nikt się wami nie interesuje a tu czujecie zainteresowanie waszym tematem czyli wasza osobą! -autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, ja weszlam przypadkiem 5 lat temu i zostalam, nie umiem stad odejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie kim jest noxelia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia to pani Marciniak z Poznania :) znana i nielubiana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie to uzależnienie słowa ,, i nie potrafię odejść" a ile czasu tu przesiaduje co? Wiesz, że mogłabyś tym czasie iść na spacer, który poprawi twoja kondycję, poczytać książkę która poszerzy twoja wiedzę, spotkać się ze znajomymi by odświeżyć znajomości. Nie boisz się tego, że będąc kiedyś na łożu śmierci uswiadomisz sobie, że zmarnowalas wiele czasu? Jeśli odpowiedz brzmi nie to znaczy, że i twoje życie tez jest fikcja-autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik huj 25 lat dziś chcesz dostać kablem od żelaska w ryj ? cool.gif x co za wysmakowana odpowiedz, a skad masz w domu 'zelaSko'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym być nieznana i nielubiana w realu niż znana i lubiana wirtualnie. Ten świat nie istnieje! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że mogłabyś tym czasie iść na spacer, który poprawi twoja kondycję xxx no a ty myslisz ze ja siedze ciagle w domu ? :D gdy jestem poza domem tez siedze na kafe :) na uczelni :) w autobusie :) na spacerze mam smartfona i jestem z wami :) Kafeterianie są dla mnie jak rodzina :) poznalam tez w realu tu jedną kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wykształceni analfabeci^^-autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli innymi słowy to nie ty masz kontrolę nad kafeteria tylko kafeteria nad tobą. To nie ty chodzisz na spacery tylko ona, to nie ty jeździsz busem tylko ona, poznajesz ludzi w realu by kontaktowac się z nimi wirtualnie, jesteś uzależniona bo to forum żyje za ciebie-autoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ty widac nie znasz jeszcze ludzi z Kafeterii ;) posluchaj piosenki nagranej przez pravika24lata http://picosong.com/eVaC/ dla wielu ludzi to forum to cale zycie, wiesz ze są tutaj ludzie siedzacy na kafe od 10 lat ? od rana do nocy? kilka dni temu pisala laska, ktora wyzalila sie ze nie ma zadnych znajomych, pracy, nic, tylko to forum :) wielu kafeterian spędza na forum wigilie i boze narodzenie, w sylwestra jest tu tłumek :) to forum jest wyjątkowe w polskim internecie, na wizażu są tępe zblazowane szmaty i cenzura a tutaj ? kazdy pisze co chce, co mysli, na zadnym forum nie zobaczysz zdjęcia kupy na podlodze :) wczoraj przemek znany jako pravik nasrał na podloge i sie pochwalil :) za to kocham to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy zdjęcie zrobionej na podłogę kupy nie jest oznaką choroby psychicznej? Ja wiem bardziej niż ktokolwiek z was czym jest samotność i przykre jest to, że ta samotnośc wystepuje tak powszechnie ale jeśli się tylko chce te ta samotność można przeistoczyc w sukces. kiedyś ważyłam 98 kg i bardzo chciałam się zapisać na dancehall ale wiedziałem, że tego nie zrobię dopóki nie schudnę. Nie mialam tez przyjaciół ani miłości. I miałam dwa wyjścia: wciągnąć się w internet i zalic obcym ludziom albo zapisać na dancehall. Podjęłam decyzję, która zauważyła na moim zyciu: taniec. Owszem na początku był śmiech na sali 15 sexi babek i jeden słoń. Po pewnym czasie zaczęłam jednak chudnąć, i stawalam się lepsza od innych te dziewczyny nie były tylko moimi przyjaciółkami ale też moja rodzina. I wiecie co było dalej? Każdy trening był dla mnie wyzwaniem i pasja. Schudłam ( dziś ważę 50 kg) wygrywam każdy konkurs dancehall na który jadę bijąc innych na głowę, na jednym z takich konkursów poznałam chłopaka, z którym pobrałem się 1,55 roku temu i wychowuje 4 msc córeczkę Melanie. Mam ogromną rodzinę ze strony męża która kocham i która kocha mnie. Realizuje się również zawodowo nie zapominając o pasji.Wystarczyla tylko jedna wlasciwa decyzja, nie pozwólcie kafe odebrać sobie życia! -auutorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziom na kafe pasuje takie zycie, lubią sie zalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×