Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość icebaby

Jak dotrzeć z Dworca Centralnego na Okęcie?

Polecane posty

Gość icebaby

Muszę dostać sie z Dworca Cent. w Warszawie na lotnisko.Czy moze mi ktos doradzic jak najszybciej tam dotrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbsdf
taksowka. a jak nie to jest autobus 175, jedzie na same lotnisko. taksowka kolo 30 zlotych, autobus 1.20 albo 2.40 zalezy czy jestes studentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
No jetem studentką ;) tylko raz w życiu byłam w Warszawie,nie znam kompletnie miasta.Ile czasu zajmie mi jazda autobusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod LOTu ktory jest
b.blisko centralnego chodza autobusy LOtowskie. Sprawdz rozkład w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam taksówkę, przynajmniej ma się większą pewność, że dojedzie się na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod LOTu ktory jest
autobus tak do 30 min , zalezy od korkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy, o której. Ale trochę może potrwać... Ja sądzę, że średnio do godziny. Taksą jechałam ok 30 minut i tak jest najłatwiej, jeśli nie znasz W-wy, chyba że szkoda kasy. Autobusem będzie dłuzej, za to duuuuużo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod LOTu ktory jest
a ja taksowke odradzam,korek, a z centralnego potrafia zedrzec, chyba,ze zamowisz przez komorke 91 91 a nie wezmiesz przypadkowej. Wszytko zalezy o jakiej godzinie jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod LOTu ktory jest
ale taksiarz sie moze zorientowac ,ze nie znasz WWy iobwizc cie dookola, To juz lepiej 175 ( spytasz gdzie jest przystanek, z ktorej strony,bilet kupisz na dworcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co kombinowac
Kupisz sobie bilet studencki za 1,2zl, wsiadzesz w tramwaj nr 9 i bedziesz na okeciu w ciagu 25minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrzeszona jest 91 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkrecajcie dziewczyny w tramwaj! 9 i owszem ma petle na okeciu ale NIE na lotnisku 175 i po problemie, przystanek ma pod Dworcem Centralnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
Dzieki za wszystkie rady. :) Do Warszawy mam przyjazd o 6.26 rano,na lotnisku musze byc o 8 rano. Troche obawiam sie taksówkarzy,bo wiem,że potrafia nieźle zdzierać :( Wyrobie się w 1,5 h tym autobusem 175?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
W stolicy długo nie pobawię :) Łatwo znaleźć przystanek 175 po wyjściu z Centralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo - musisz wyjść na Al. Jerozolimskie od strony dworca. Przystanek tuz przy wyjściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
Mam nadzieje,że się nie zgubię. :) Mam stesik czy pociąg mi sie nie opóźni.Ostatnio jechałam z Wrocławia do Krakowa i było spore opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
Dzięki. Czy piątek 23.05 jest traktowany jako dzień wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wcale nie jest
Zdążysz, jakby go nie traktować :) masz tą stronkę podaną, nie? więc wejdź... http://www.ztm.waw.pl/rozklady.php potem wybierz, kiedy będziesz w Wawie... ...potem wybierz linię...... ...potem DO DWORCA LOTNICZEGO... ...potem: skąd: przystanek: Dworzec Centralny... ...I wuala! :D Dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
No wiem,wiem. Tylko teraz zgłupiałam całkiem,bo nie wiem czy 23 to dzień wolny? :O Po cholerę kupiłam bilet z Warszwy?!!!Teraz tyle zamartwiania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wcale nie jest
Tak czy owak ZDążYSZ...idź po prostu na przystanek i tyle...po co tyle myślenia? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 w piatek bedzie mniejszy
ruch niz normalnie, spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icebaby
Chyba padne na pysk jak dojade i dolecę i znów dojade na miejsce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamerza
Witam, Przyjezdzam do wawy okolo 9:20, zbiorke na lotnisku mam okolo 10, czy w 40 min. wyrobie sie zeby dojechac? czy o tej godzinie sa duze korki? z centalnego do okecia? lepiej taxi czy autobus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyjade pociagiem z poznaniua expresem i nie wim na ktorym on zatrzymuje sie peronie przyjade o 20:25 i 20 30 mam autobus na lotnisko 175 tylko na centralnym bede pierwszy raz i nie wiem gdzie mam sie ruszyc w lewo czy w prawo zeby szybko dobiegnac na ten autobus 175 bede mial 5 minut :)) nasrtepby za 20 minut o 20 50 i jade na lotnisko a odlot mam o 22:40 zdaze dojechac autobusem na lotnisko i zdaze nadac bagaz kurcze o 20:20 juz chyba korkow nie ma i dojedzie za jakies 20 minut na lotnisko autopbus poradzcie cos bo mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×