Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pixie Lot

Jaki jest najgorszy znak zodiaku?

Polecane posty

Gość Pixie Lot

Wg mnie skorpion i rak. Skorpionice sa msciwe wredne i dwulicowe a rak facet to skapy nudziarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem 44
Ja uwielbiam skorpiony, wszystkie ktore znam sa super, raki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj!!!..
- panna 🖐️ przypi.er.dalam sie do wszystkich o wszystko. Facet - koziorozec - podobnie jak panna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźnięta
bo to podwójna natura nawet jak ktoś jest fajny to pokazuje po jakimś czasie na co go naprawdę stać.... nie cierpię tego znaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL ;D jestem skorpionem ;D mściwa jestem jak mam powód. Zwykle jestem oazą spokoju ;P i co jeszcze mój chłopak jest rakiem- nie jest skąpy ani nudny , to miłe ciepłe kochające stworzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria2435436767
ja jestem lwicą i ze złych cech zauwazylam u siebie egoizm i chorobliwą zazdrosc. nie lubie sie tez dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że jeśli wrzucasz ludzi do jednego wora tylko dlatego, że są spod jakiegoś znaku zodiaku to masz idiotyczne podejście do życia :D ja jestem skorpionem i NIGDY nie byłam mściwa:P pieprzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie coś odkładam
Ja nie lubię Skorpionów, może nie tyle nie lubią, ale są męczące, jęczą , zrzędzą, węszą, czepiają się, łapią za słówka, natrętne - oczywiście nie wszystkie Ale mam koleżankę taką i męczy mnie strasznie, nie wiem, jak zakończyć tą znajomość, Raki babki bardzo lubię, ale facetów nie. Na odwrót z pannami - kobiet nie lubię, te co znam, to fałszywe i podłe, a faceci fajni i przystojni spod znaku Panny Lubię Lwy, choć nieraz mnie do gorączki doprowadzają, ale są szczere i prostolinijne i Baranki też fajne. (I Strzelce też, bo to ja :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie Lot
Ja spotykalam sie kiedys z rakiem to fakt ale innych co znam to tez takie same dupy wolowe za przeproszeniem jak on. Skorpionice kobity hmm jak sie tylko dowiaduje ze nowo poznana osoba jest skorpionem to trzymam je na wszelki wypadek na dystans bo znam wiele i sie przejechalam nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identyczne spostrzezenia co do blizniat, ich nie trawie najbardziej. lubie za to barany- to sa ludzie z charyzma, zawsze mnie do nich ciagnelo i zawsze mialam z nimi super kontakt :waleczni, silni, ale jednoczesnie wrazliwi i empatyczni. choc sama jestem rakiem-zupelne przeciwienstwo i teoretycznie powinnismy sie gryzc lubie tez kobiety wagi za to faceci to chamy lenie i egoisci. i panny kobiety tez lubie choc nie sa najlatwiejsze raki faceci prawda chamy skorpiony faceci \byt zaborczy, potrafia tez ukasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
Raki i Panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek knorra
waga- egoistka, materialistka do potęgi n-tej, bywa dwulicowa, wiecznie niezdecydowana, kochająca, oddana, zazdrosna. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqnb
Skorpion,rak,lew,koziorozec,ale to moje zdanie i moze charakterem sie nie zgadzamy nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie Lot
I zgadzam sie ze babki raki sa bardzo fajne, sa mile i przyjazne(sama jestem bykiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjjj
najgorsze są BLIŹNIĘTA..dwulicowe strasznie i robią problemy z niczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbmbmk
a blizniak i kobiety panny sa swietne,zawsze sie z nimi dobrze bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjjj
a jakos tak sie zlozylo,ze wszystkie moje najlepsze kolezanki to skorpiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie Lot
Tvn - nie oburzaj sie ale od podstawowki jak ktos mi robil na zlosc(za moimi plecami) to okazywala sie to skorpionica dziwne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaannaa
A ja jestem wodnikem :) nie przepadam za kobietami spod znaku panny i facetami skorpionami. Bliźnięta ogólnie dla mnie OK, czasami zdarzają się dwulicowe wyjątki. Ryby, które miałam okazję poznać, były zazdrosne - bez względu na płeć - o wszystko. Panowie strzelce bardzo lubią kobiety, nawet jak mają swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiu21217c
zgadzam sie,skorpiony sa falszywe i zadzieraja nosa(ale to moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmiiiiiiiiiiiii
lew i skorpion, facet lew jest apodyktyczny, chce dominować, nie liczy się ze zdaniem innych, skorpiony mają trudne charaktery, ciężko się z nimi dogadać i lubią sobie życie komplikować. A teraz... nie piszę o wszystkich tylko o tych których znam!!!!!!! Wierzę, że są fajowskie lwy i równie fajowskie skorpiony:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyneee coooooo
ja jestem koziorożcem i jedyna zła cecha, o której mi mówią inni to to, że nie zapominam złych rzeczy. I zawsze zaskakuję znajomych "a pamiętasz jak 8 lat temu powiedziałaś mi, że jestem szmatą podczas kłótni?" itp. Ale ja myślę, że to zależy od osoby, a nie od znaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie zle wrazenie zrobila osoba spod znaku skorpiona, zgadzam sie z tym ze falszywa, chciwa i podstępna. a co myslicie o Rybach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adromeda
pod pojęciem tragizmu to WODNIKjest najgorszym zodjakiem jakie można posiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×