Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pixie Lot

Jaki jest najgorszy znak zodiaku?

Polecane posty

Gość gość
Mężczyzna -bliźniak, wredny, humorzasty babiarz.Uwielbia się podpisywać i być w centrum uwagi.Sprawia wrażenie empatycznego i wrażliwego, ale w rzeczywistości jest pusty i powierzchowny. Kobieta- lew,najmądrzejsza na świecie,idiotycznie uparta,zwraca uwagę na pozory i co ludzie powiedzą.Mega wrażliwą na swoim punkcie. Sprawdza mi się przy każdym facecie bliźniaku i co drugiej lewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion i facet baran, masssakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co trzeba byc umysłowo upośledzonym żeby wierzyc w horoskop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to strzelec. Wredna, zarozumiała, despotyczna, apodyktyczna, kompletny brak poczucia humoru, wścibstwo, wywyższanie się brak inteligencji. x Na podstawie znajomości jednej osoby (i to teściowej :P) wydajesz opinię? Bredzisz, strzelce są bystre, inteligentne i błyszczą poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta panna -wredna i fałszywa ,Facet panna to samo dwulicowy ale dobrze sie maskuje .Kobieta rak-ideał,Facet rak-nudny,zawsze zdradza,leniwy,kłamliwych,czesto z zaburzeń.psychicz. Facet strzelec -uroczy,czarujący,towarzyski,zdradza przy tym na prawo i lewo,Facet koziorożec -nudny,nie okazuje uczuc,marudny.Facet bliźniak-wesoły,pomocny,zdradza zawsze.Kobieta blizniak-fałszywa,zakompleksiona w ciągłej depresji.Kobieta skorpion -wariatka ,Facet skorpion -zaborczy i zazdrosny do przesady,agresywny kobieta tez agresywna.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami panna i skorpion zawsze miałem nie po drodze i omijam je szerokim łukiem. K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie w horoskop nie wierzę Napisałem tylko moje spostrzeżenia. K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żenada ocenianie ludzi pod względem znaku zodiaku haha. paranoja tutaj się jakaś odbywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniaki kobiety. Faceci ciężko powiedzieć skorpion chyba no to strzeliłem sobie w kolano ha ha. Ale to też dużo zależy od połączeń. Skorpion facet i koziorożec dziewczyna super połączenie. Są tu jakieś panie koziorożce. Pozdrawiam Skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze dziewczyny to baraniczki i lwiczki :D szczere i gorące laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najgorsze są skorpiony i panny obojga płci. Te pierwsze falszywe i zawistne a te drugie sknery i nudziary do potęgi przy tym zapatrzeni w siebie. Na przekór wielu opiniom uważam ,że super fajnym znakiem sa bliźnięta. Weseli, inteligentni i przyjaźni ludziom. Czarne owce znajdą się wszedzie, ale nie ma co uogolniac. Bardzo pozytywnie oceniam również wodnikow, wagi i lwy.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój typ a trochę żyję na ty świecie i obserwuję: skorpiony nieludzkie i mściwe, miłe ale tylko jak mogą manipulować i rządzić. Unikam takich miernych ludzi. Ostatnie odkrycie to kłamliwy i zdradzający każda kobietę mężczyzna bliźniak, on nawet jak oddycha to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiem na podstawie wlasnego doswiadczenia a przezylam wiele i lat tez sporo mam.wg mnie najgorszy znak to skorpion ,moj byly,pijak,bandzior,zlodziej,msciwy, itp.....znalam wiele skorpionow i to byly niezle gagatki,teraz uciekam od tych ludzi. moja matka blizniak,wredna,falszywa,popierd.wariatka,kobiety strzelec znam kilka i zadna nie byla normalna,p***b.... z glowami cos nie tak. a co do ryb to faktycznie dobrzy,wrazliwi,delikatni--teraz jeszcze cos z imion z wlasnego doswiadczenia,haliny-puszczalskie,nie znam porzadnej, gienki-faceci to skapiradla/gownojady/,a ogolnie nie trawie ludzi z kieleckiego,byle kieleckie przed 1975r./moj byly/,msciwe,wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 22.59 ty piszesz ze skorpiony zle, inne znaki zle a moze przeczytaj jeszcze raz co sama napisalas o swojej matce-ze jest pop**********. No ludzie!! Jak dla mnie to ty wygladasz na niezbyt normalna, zawistna osobe, ktora tylko szuka jakby tu komus dogryzc i dokopac. Ja jestem skorpionem-kobieta. Na moim przykladzie powiem Wam ze sie nie zgodze z tym ze skorpiony sa wredne, falszywe i co tam jeszcze ;). Ja nigdy przenigdy nie wysmiewam sie z ludzi, nigdy pierwsza nikogo nie atakuje. Zawsze jestem gotowa pomoc. Ludzie to wykorzystuja niestety. Jestem bardzo spokojna ale jak ktos przegnie to koniec-dla mnie juz nie istnieje-zrywam kontakt. I wtedy ludzie zaczynaja mowic jaka jestem wredna. Zauwazylam ze to dlatego ze ja duzo moge zniesc, duzo przykrosci i ludzie mysla ze tak juz bedzie a tu nagle szok!! Tak wiec ci ktorzy tak napadaja na skorpiony pomyslcie czy sami czegos im nie zrobiliscie wczesniej (oczywiscie nie mowie o wszystkich skorpionach ale warto to przemyslec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo cierpliwy. Wybaczam długo ludziom ich słabości i pozwalam sobie chyba na zbyt wiele. Ale jeśli ktoś tego nie doceni i przekroczy granice, zaczyna manipulować i jest podły. Też zrywam kontakt na zawsze. Nie w chamski sposób tylko że nie mam czasu na spotkanie. Jeśli ktoś nie zrozumiał swego błędu to nigdy nie zrozumie. A jak zrozumie na ile sobie pozwolił ktoś taki. Raczej spali się ze wstydu niż naprawi. Dlatego kończę znajomość na zawsze. Potem ktoś zrzuca winę na mnie itd ale mam to już gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEW najlepszy. Najgorszy wodnik, bliźnięta -kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lwy są złymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwice się często prostytuują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, strzelec - kobieta, byk. Najlepszy związek pod słońcem! Strzelec, strzela w byka, Byk ugadza swoimi rogami strzelca. Są nierozlaczni, są idealną parą, są zgodni, są dopasowani intymnie, budują dom rodzinny w równy sposób, są wspaniałymi kochankami, mają na uwadze wspólne cele, są nierozlaczni. Jest to jedyny układ wśród znaków zodiaku współpracujący ze sobą. Dzieci tych par są nad wyraz rozwinięte intelektualnie, mają predyspozycje do trwałych związków. Strzelce i Byki, gdy zostaną raz rozdzielone, przeważnie nigdy nie mogą sobie ułożyć życia z innym partnerem. Są nieszczęśliwe w związkach, lub wolą życie w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwice to prostytutki co dają nawet za darmo jak już nie mają komu dopska wypiąć. Frajer ten co z wiąże się z lwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryby tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że niema żadnego znaku, który jest najgorszy.Każdy ma w sobie dobro .P.S. jestem rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ryby ktore znalalam kobiety byly pomocne ladne lecz falszywe....:( dwulicowe. Jak ja cos wymyslilam fajnego to sciagaly ze mnie! Same w efekcie maja lepeij niz ja a ja cierpialam przez to:(. Ryb mezczyzn nie znam:( ale po francusku Ryba to Poison...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nulkaa
Najgorszy to ryby i raki . Ci ludzie są tacy zimni ,a najlepszy to wszystkie oprócz tych które , wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelec ten sam "uśmiech" dla wrogów i przyjaciół, dla żony i kochanki, dla kata i ofiary. Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.48 błyskotliwe spostrzeżenie..., niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Lwem, zauważyłam u siebie to,że zawsze muszę być w centrum uwagi XD.Myślę, że dobre są wszystkie znaki, oprócz Raków. Osoby spod tego znaku są fałszywe, dwulicowe i zdradzieckie. Wszystkie Raki,które znam takie niestety są...A jeśli chodzi o znak, spod którego dobry może być przyjaciel,to Wodniki, Byki, Skorpiony, Ryby, Panny i Strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodnik beznadziejny znak ani jednej zalety wymądrzają sie na każdy temat a goooowno wiedzą chamskie głupie mściwe podłe osoby facet wodnik wulgarny tuman c**a i pantoflarz bez jaj unikać porąbanych wodników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelec, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Sa notorycznymi klamcami. Zlapani za rękę twierdzą ze to nie ich ręką. Usmiechnieci na zewnątrz, ale nie w domu. Depresyjni i zakompleksieni. Dla nich caly swiat jest winien ich niepowodzeń tylko nigdy nie oni sami. Sa rozrzutni i wiecznie zadłużeni. Jednak jeszcze gorsi od strzelcow sa barany mężczyźni. Ogólnie znaki Ognia mają sklonnosci do nałogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×