Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pixie Lot

Jaki jest najgorszy znak zodiaku?

Polecane posty

Gość oiu21217c
Ryby?Te ktore spotkalam byly egoistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to dziwne zbiego okolicznosci, fajna zabawa, a tak naprawde nie ma 12 grup ludzi, którzy są do siebie podobni...Kazdy jest inny znajdzie sie super rak, ale tez chujowy rak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adromeda
wiecie jaki wodnik jest skazany na niepowodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie Lot
Moze i uogolniam ale dlaczego najwiecej zboczencow i pedofilow jest spod znaku skorpiona a ogolnie wiadomo ze faceci skorpiony maja duze temperamenty. Ja nie jestem osoba klotliwa ani podla a wlasnie stalam sie celem skorpionic i to az 4. Poza tym inni ludzie tez unikaja skorpionow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music is the best
Wodniki są inteligentne, zwacają uwagę na poprawną pisownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjyu8666
ja znam 7 blizniakow i tylko jeden jest zlosliwy,skorpion wygrywa i jeszcze lew na tragiczne znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem waga
waga - zlośliwa , niezdecydowana , jednocześnie kochajaca wierna i oddana , empatyczna i wrazliwa.... skorpion-facet ktorego znalam falszywy dlatego jestem na NIE bliznieta -kobieta falszywa , majaca dwie twarze kobieta baran - ciezko z nia sie dogadac tez dwubiegunowa ale da sie wytzrymac i jest zabawna barany-faceci - zawsze mnie do nich ciaglo ryby-facet dobry kumpel panna facet - jeden wredny cham udajacy niewiniatko a tylko patrzy jak sie zrobic w h**a druga panna facet w ktorym sie zakochalam - cieply wspanialy wierny oddany perfekcjonista strzelec facet - trudno sie z nim dogadac kobiecie spod znaku wagi ale poki jest kompromis to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adromeda
tak zgadzam się są bardzo pojętne i wiele osiągają ale bardzo nieszczęśliwe w życiu prywatnym.Często poniżane i dobijane psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga zlosliwa
swieta prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you my obsesion
dla faceta najlepszy jest strzelec, a dla kobiety lew albo ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hueehuuuu
a co myślicie o Lwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infobot 2.
kobiety byki są wk*rwiające i fałszywe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze najgorsza jest panna
Sama jestem panna i czasem zachowuje sie tak, ze sama bym siebie w dupe nakopala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tam...
ryby -faceci jako kumple super,ale w zawiazku tzw d***a z rączka,zadufani w sobie kobitki ryby mile emaptyczne,troche bujają w obłokach,dobre aktorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miękkacipa
Byczyca jest świadoma własnej wartości i jest jedną z najseksowniejszym znakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze najgorsza jest panna
Wedlug mnie: - mezczyzni lwy - uwilbiam!! Silni, zdecydowani i inteligentni faceci, z charakterem, ale i ciepli z dobrym sercem i z panna swietnie sie dogaduja (przynajmniej ci, ktorych znam wlaczajac mojeg kochanego meza) - mezczyzni koziorozce - masakra, cieple kluchy :o - barany i lwy kobiety - tez uwielbiam - ryby kobiety - faszywe i dwulicowe I widomo, ze sa to WIELKIE uogolnienia, ale cos w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze najgorsza jest panna
Miekkacipo (ale sobie nik wybralas wiesz :D), byczyce maja bardzo slaby charakter i latwo nimi manipulowac szczegolnie prawiac im komplementy na temat wygladu osiagnicze swoje cel i zrobia dla ciebie wszystko (moje spostrzezenia o byczycach z mojego otocznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniebyczkisaok
to prawda, ze kobiety byki, maja w sobie to cos, emanuja seksem.. przynajmniej ja taka jedna byczyce znam... po prostu schrupałbym ja na sniadnaie, obiad i kolacje... mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniebyczkisaok
"moja' byczyca, ze sie tak wyraze, nie wierzy przesadnie w komplementy, ale dostaje je na kazdym kroku, i wlasnie im wiecej dostaje ich, tym bardziej ma dystans do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila XXX
Najgorsze sa babki skorpionice(wredne zlosliwe po trupach do celu typ i wyrachowane) a faceci spod lwa (przekonani ze zawsze maja racje, wyniosli i babiarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raki zawistne
zazdrosne baby na sile trzymajace facetów... faceci racy, szukaja baby kuchary i sprzataczki czesto zdradzaja i klamia, oczywiscie swietnie udaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres to uczuciowy gej
rak nudziarz??ja mam inne doswiadczenia, zajebisty kochanek:P wszystkie znaki sa rowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki laki
rozne znaki maja rozne cechy, ktos kto sie tym zajmuje powiedzial mi tak: zanki takie jak rak,skorpion maja szczypce wiec sa czasem uszczypliwe, zlosliwe, znaki rogate takie jak byk,baran kozorozec - uparte bestie, lew - odawzni itp.do tego liczy sie jeszcze data urodzenia, koniugacje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa02
Wg mnie to strzelec. Wredna, zarozumiała, despotyczna, apodyktyczna, kompletny brak poczucia humoru, wścibstwo, wywyższanie się brak inteligencji. Niepracowita. Taka jest moja teściowa. Nie mam nic dobrego na temat osób spod tego znaku do powiedzenia. Listę mogłabym wyciągnąć o więcej cech jakie ta kobieta posiada oczywiście negatywnych bo pozytywnych brak. Jednak te są najważniejsze i zawiera się w nich wszystko. Resztę możecie sobie dopowiedzieć sami. Unikać jak ognia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliznięta i ryby-takie" podwójne" znaki i właśnie dwulicowe,kapryśne,niezdecydowane,codziennie inna twarz,grymas ,humorek lwy-apodyktyczne,przekonane o własnej wyższości i wspaniałości,zarozumiałe wagi-wszystkie jakie znam ciepłe,kochane,wrażliwe skorpiony-te,które znam błyskotliwe,inteligentne,nietuzinkowe,super kumple ale też bardzo temperamentne no i strzelce-jak dla mnie najgorszy znak,mam koszmarne doświadczenia z facetem-strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×