Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu dobra wróżka ?

Polecane posty

Gość gość

Mam jedno pytanie plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna wróżka nie jest dobra, bo mieszka w niej szatan który kusi ją do czynów, które ona popełnia. To jest grzech przeciwko pierwszemu przykazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj stad katolu!!! Szukam wróżki jak nie masz nic ciekawszego do napisania to sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżę z k/u/p/y. Wrzuć zdjęcie swojego odchodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z "Katolem," a miałem styczność z wróżbami i tarotem. Dobra wróżka, to jak dobry gwałciciel. Jak można być dobrym i być gwałcicielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze czym "lepsza" wróżka tym bardziej opętana przez szatana i zarazem bardziej groźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga16
Naprawdę wierzycie we wróżby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mi zafundowała na urodziny pisemny portret numerologiczny od numerolog Bogumiły Jaroszuk i powiem wam dziewczyny, że dostałam gęsiej skórki po lekturze. Interpretacja liczb zgadza się całkowicie, a do tego moje dotychczasowe życie wręcz w 100% odzwierciedlone. Teraz studiuję podstawowe opracowania numerologiczne, żeby zyskać więcej wiedzy o możliwościach zmiany i ochronie energetycznej. Sceptycznie podchodziłam, ale ta koleżanka korzysta zawsze z tej wróżki i mówi, że jej pomogła w wielu sprawach, szczególnie rodzinnych i zawodowych. Wierzę jej, bo zawsze miała problem z podejmowaniem decyzji, a po wizycie u wróżki od razu jakby wiedziała, co robić dalej. Niesamowita sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×