Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam g0wno na twarzy31

Jestem bardzo brzydka

Polecane posty

Gość Mam g0wno na twarzy31

Mam metr 50 cm, ale ja nie o tym. Wyglądam tragicznie :o mam 3 włosy na krzyż w dodatku wypadają garściami od pół roku, jak przejadę palcami po włosach to połowa zostaje mi na rekach... Wszedzie po domu walają się moje kłaki, są na każdym ubraniu, wszędzie :( Mam 10 kg nadwagi i wszystko idzie w uda, zamiast normalnych nóg ja mam jakieś 2 kolumny, zamiast zgrabnie chodzic musze odzdzielnie ruszac kazda noga :o :( Jednak najgorsza jest moja twarz. Mam tyle przebarwien po przyszczach, ze moja gęba ma inny kolor w kazdym miejscu :o :o wiecznie zaczerwieniony ryj, pryszcze jak byly tak są, na calym czole, pod nosem, na podbrodku :o TRAGEDIA :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jesteś najpiękniejsza! mam 25l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam cie w kace czy tez sram na ciebie, w sumie nie wiem co za roznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Polecam olej rycynowy na włosy 2-3razy w tygodniu na noc. Bardzo skutecznie niweluje wypadanie włosów. Poczytaj o nim. 10kg +to jeszcze nie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kolezance wypadaly wlosy garsciami i okazalo sie,ze ma problemy z tarczyca..Bedzid brac leki do konca zycia. A zamiast sie uzalac nad nadwaga wez sie za siebie i jesz zdrowo i cwicz! Jakby tak kazdy sie uzalal nad soba to same grubasy chodzilyby po ulicach. Masz problem z cera? Idz do dermatologa! I köadz sobie dobry podklad na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Olejek rycynowy mi nie pomógl :o Ćwiczę od miesiąca, ale na razie nie schudłam i byłam u dermatologów, przepisywali tylko jakies s****wa co piekly i nic :o A jak zbadac tarczyce? Isc do ogolnego i poprosic o skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Ktos jeszcze pomoze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Śmiejcie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzę jeśli wrzucisz fotkę tych przebarwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Tak, na pewno, jesli nawet lustro z domu wypiertolilam, zeby nie wiedzieć jak wygladam :o Najchetniej wycielabym se nozyczkami zdjecie z dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Up :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a szukasz sexu ? skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglibyśmy być w trójkącie ty , ja i oszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes sama
Hej autorko, ja mam podobny problem z włosami. Też wypadają mi masakrycznie, w domu sa wszędzie. Na razie nie wiem jak sobie pomóc, koleżanka poleciła mi merz special, spróbuj może. Muszę je obciąć z 20 cm, i zacznę coś brać na nie, kupiłam ampułki do wcierania. Wygladam nieciekawie, tez mam kompleksów masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skupiajcie się tylko na wyglądzie. Każdy ma jakieś wady. Nawet brzydka (w swoim odczuciu), ale uśmiechnięta kobieta budzi pozytywne emocje.. Kup naprawdę dobre podkłady, fluidy i inne cuda, wpisz sobie do wyszukiwarki "mapa wyprysków, pryszczy" itp. i poczytaj o tym, gdzie się pojawiają, w jakiej sytuacji. Ja np. po całkowitym odstawieniu fast foodów, smażonych potraw, tłustych nie mam ani jednego pryszcza na brodzie. Wystarczy, że się skuszę, i na drugi dzień już jest pryszcz. Na nogi musisz sporo ćwiczyć np. orbitrek w domu. Nie zamykaj się w sobie, nie wściekaj, to wygląd, nie zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko co masz autorko, da sie zmienic.mozesz schudnac, wyleczyc tradzik i zastosowac cos na wlosy.a co ja mam zrobic na potezny nochal-nigdy nie spotkalam osoby z takim kinolem, nawet mezczyzny, asymetryczne wielkie odstajace uszy, wysunieta szczeka, brak zeba-wprawdzie wstawiony, ale widac ze nie wlasny (implanty wymagaja dlugotrwalego unieruchomienia, antybiotykow, licznych wizyt, moga byc odrzucone przez organizm itp no i kosztuja), niskie czolko tak ze oczy sa niemal na czubku glowy.Co z tego ze jestem zadbana, czysciutka cera bez tradziku, waga idealna, wloski jak trzeba, skoro i tak jestem nieatrakcyjna.juz bym wolala pryszcze i nadwage ale ladna lub przynajmniej przecietna twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z oszką to bym zaczął nawet do kościoła chodzić tylko , że ona jest za chuda cholera jedna buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu rob makijaż i doczep wlosy i zacznij biegac oraz zdrowo sie odzywiac. Schudniesz i cera się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi duzo włosów wypadlo po narkozie ale szybko odrosly. Juz wygladaja normalnie. Może od jakichs lekow ci wypadaja? Albo rzeczywiscie problemy hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skunks burek looknij na swoje profilowe boberku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje wady to rzeczy , ktore mozna zmienić... Zmyj tapetę, odczep doczepiane włosy, zdejmij push-up'a, szpilki, majtki modelujące z tych wszystkich lasek to mało która jest ładna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
No dobra- sylwetkę mogę jakoś zmienić. To ok. Ale co z włosami i cerą? :o na to nie mam żadnego wpływu, jedyne co mogę robić to ukrywać to np. pod makijażem, albo peruką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień pastę do zębów na taką z obniżoną ilością fluoru. Dostarczaj sobie antyoksydantów z warzyw i owoców co 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fotki zero
autorko, gdzie foto jak się tak brzydotą chwalisz? nie zobaczymy to nie uwierzymy, pewnie jesteś modelką 10/10 i tylko biadolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Chciałabym być modelką 10/10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do włosów kup jantar,, nie bede wypadać a na jesień to przeważnie wypada wiecej włosów.. idz na siłownie to 10 kg zejdze. idz do dermatologa to pomoze ci usunac przebarwienia... nie ma co sie zamartwiać,, najlepej nazekać trzeba działac samo nic nie przyjdze. modelką 10/10 nie zostaniesz z dnia na dzień,, nie łam sie POWDZENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×