Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hola mi amiga

JESTEM W TYM DOBRA-podziel sie

Polecane posty

Gość Hola mi amiga

tytul z magazynu Twoj styl...podpatrzylam,ale nie o to chodzi,kazda z nas jest w czyms dobra i na pewno jest z tego dumna...zaczynajac od gotowania,bycia swietna w pracy,na tipsach konczac...zapraszam ja jestem dobra w jezykach obcych i robieniu pysznych hot-dogow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakaja
ja też jestem dobra w językach obcych :) i podobno potrafię słuchać ludzi... ale o tym to powinni napisać moi znajomi a nie ja sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dobra w mdleniu na pokaz :D i w rozśmieszaniu ludzi. i... wpływam pozytywnie na dzieci;p nu, małe rzeczy, a jednak :) o, i w tańcu jeszcze *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
jestem dobra w wqrwianiu ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxt
jestem dobra w robieniu różnych rzeczy na drutach i wyszywaniu ściegiem krzyzykowym obrazów na kanwie. Najróżniejsze motywy i wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-girl
jestem dobra w robieniu zdjęć i graniu na gitarze ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestescie takie dobre to powiedzcie ,jak usunac pseudonim z miejsca gdzie wpisuje sie nowy temat ,bo sie ciagle to wyswietla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole
ja jestem the best w robieniu balaganu w domu, w rozpieprzaniu kasy na pierdoly . w telefonowaniu godznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole
mezuch mowi,ze jestem najlepsza suka w te klocki ale on nic i tak nie wie. a przynajmniej jeszcze nie wie na co jeszcze mnie stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w robieniu zdjęć pisaniu liczeniu nauce jęz. obcych wymyślaniu wyprowadzaniu z równowagi koniec. kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole
i raczej sie nie dowie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przepiepszaniu pieniedzy, nicnierobieniu i pochlanianiu ton jedzenia :/ a tak serio to jakos sie doszukac nie moge... w sumie dobrze gotuje... poruszam sie podobno fajnie... mam zmysl artystyczny... jestem pomyslowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dobrą kucharką jestem dobrą negocjatorką jestem dobrą kochanką jestem dobrą przyjaciółką jestem dobrą panią mojego kota jestem dobrym człowiekiem jestem dobrą kłamczuchą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola mi amiga
wlasnie,zapomnialam ze jestem dobra w wkurzaniu mojego chlopaka...skad ja czerpie pomysly????...co rusz nowy problem...acha i jeszcze lubie kupowac buty,ale czy w tym mozna byc dobrym???...raczej rozpierdzielanie pieniedzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola mi amiga
zyxt-lubie rzeczy robione na drutach i szydelku,wlasnie dzisiaj do pracy ubieram spodnie robione z szydelka i sweterek...uwazam ze jest to piekna umiejetnosc -to co robisz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-jestem świetna w łóżu i poza nim;) -jestem świetna w kuchni -jestem świetna w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
a ja pieke dobre ciasta i jestem nierównana w uprzykrzaniu zycia innym ludziom jestem wirtuozem gry na nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×