Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem wysoce inteligentny i dlatego nie mogę znaleźć kobiety życia. Dlaczego?

Polecane posty

Gość gość

Dlatego, że dzięki mojej inteligencji bardzo łatwo "rozgryzam" kobiety, skutecznie wyłapuje ich sztuczki, podpuszczania, zagrywki, testowania mnie, sprawdzania, dzięki czemu nie jest podatny na jakąkolwiek manipulacje z jej strony, a każda kobieta manipuluje facetem i stosuje system nagrody i kary, bo wg nich facet musi na to czy tamto zasłużyć... Nie daje sobą manipulować, nie jestem podatny na manipulacje, znam swoją wartość i nie ulegam ich dziecinnym zagrywkom, testom itp Często tak skutecznie odbijam piłeczkę, że one same się zapętlają w swoich gierkach... Dlatego każda szybko odpuszcza mimo początkowego wielkiego zakochania czy wręcz wmawiania mi że jestem ideałem, że cenią moją inteligencje itp Na dłuższą metę jednak widząc że nie dam sobą manipulować, nie dam sobą sterować, nie dam z siebie zrobić pieska latającego za panią, nie dam z siebie zrobić frajera pod pantoflem na każde skinienie Księżniczki - każda odpuszcza... bo woli znaleźć tępego Jelenia, którym łatwo jest sterować, którego będzie wykorzystywać, doić z kasy i rzucać mu swoje zachcianki i życzenia, a ten wszystko posłusznie bez większego zastanowienia spełni co się Księżniczce zachce. Kobiety przeraża inteligencja mężczyzn, bo wtedy tracą swoją "władzę" a rządy c'i'p'k'i i szantażowanie nią, już się dawno skończyły... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego, że nienawidzisz kobiet, wszędzie szukasz ich podstępów, nie podążasz za emocjami i uczuciami gdyż uważasz, że to nie godne człowieka inteligentnego i tylko zwierzęta czymś takim się kierują, no i za dużo myślisz i za mało robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś widocznie go skłoniło do tego by nienawidzić kobiet, same jesteście sobie winne 99,9% kobiet to przegnite materialistyczne prostytutki chcące zawłaszczyć faceta i mieć go jako swojego psa przy budzie, chcą go doić z wszystkiego ale od siebie to dajecie bardzo niewiele, no i do tego brak szczerości, zdrady, ciągłe gierki, manipulacje, wy nawet wprost o swoich potrzebach czy różnych wielu sprawach nie potraficie rozmawiać tylko traktujecie facetów jak robotów! jak jakiś nadludzi którzy w cudowny sposób mają domyśleć się o co wam chodzi i czego wy tak naprawdę chcecie, jak zresztą same nie wiecie, a żeby coś prosto wprost powiedzieć czy wyznać to oczywiście nie, bo baba zawsze musi komplikować i stosować dziecinne gierki same jesteście sobie winne takiego poglądu mężczyzn na wasz temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:54 tu akurat płeć nie ma nic do tego, każdy chce mieć władze nad każdym nie zależnie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćopor
ja nie manipuluje i nie lubię bab ,oprócz 1 % ,samców unikam,oprócz 1 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:54 gdyby 100% facetów nie chciało by zdradzać swoich kobiet, to nigdy by nikogo nie zdradzał, nawet gdyby kobiety chciały... z bardzo prostego powodu - nie miały by z kim zdradzać. Zdrada wymaga współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był inteligentny to już od dawna by miał stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:54 gdyby 100% facetów nie chciało by zdradzać swoich kobiet, to nigdy by nikogo nie zdradzał, nawet gdyby kobiety chciały... z bardzo prostego powodu - nie miały by z kim zdradzać. Zdrada wymaga współpracy! x jak sooka nie da, to pies nie weźmie... zdrad by nie było gdyby kobiety nie dawały doopy na lewo i prawo i nawet jeśli facet chce zdradzić to dlaczego kobiety to robią z takim żonatym facetem? czemu nie odmówią? wolą nogi rozłożyć, gdyby odmawiały i byłyby wierne zasadom to w końcu faceci by przestali zdradzać bo by wiedzieli że żadna nie chce pójść na skok w bok powtarzam zatem raz jeszcze - jak sooka nie da, to pies nie weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo policzyłeś sobie zamiast ilorazu iloczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie było tu takiego bełkotu. Megalomania charakterystyczna dla niektórych zaburzeń psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby był inteligentny to już od dawna by miał stały związek. x Otóż to. Skrzywiony osobowościowo forumowy bajdurzyciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 a gwałty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wysoka jest twoja inteligencja w metrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fantasty stała potrójnie zakręcona kolejka, jak w PRLu po papier toaletowy :D Każda kobieta z gracją dokonywała prezentacji stosowanych technik manipulacyjnych, a jego wysokość dokonując błyskawicznego"rozgryzienia" łaskawie odrzucał kolejne kandydatury :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, to się każdy gwałciciel tłumaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety przeraża inteligencja mężczyzn.... czegoś takiego nie ma, więc czego tu się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równocześnie skrupulatnie prowadził notatki celem publikacji swoich spostrzeżeń na prestiżowym forum Kafeteria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech już sobie konfabuluje na kafe, byle tylko nie nagabywał normalnych kobiet w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fantasty stała potrójnie zakręcona kolejka, jak w PRLu po papier toaletowy smiech.gif Każda kobieta z gracją dokonywała prezentacji stosowanych technik manipulacyjnych, a jego wysokość dokonując błyskawicznego"rozgryzienia" łaskawie odrzucał kolejne kandydatury jezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif a skrzypkowie grali, a anieli klaskali, a dziewczęta w bieli sypały kwiatki :) i te kandydatki tak podchodziły i mówiły...ach kocham ciebie nad życie albowiem inteligencja twoja malująca się na twym obliczu olśniła mnie jak neon nad burdelem i teraz oto pożądam ciebie okrutnie i na zabój...weź mnie, ach weź, niech z krynicy ust twych spiję mądrość twoją. a on ci na to : nie , nie , nie oddal się podła manipulantko od uja mojego boś niegodna. Jam jest jak książę Roentgenow, który wynalazł promienie roentgena mówiąc do swej żony: ty dzifko, przejrzałem cie na wylot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jesteś strasznie zakochany w sobie. Myślę, że to stanowi największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze większy - kompleksy sztukowane dodawaniem sobie tego, czego się nie posiada, bo o inteligencji (nie mówiąc już o wysokiej) niestety nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz na ciebie wjedzie, że cię przejrzał i stosujesz humanistyczne papki, by go pogrążyć, ale powtarzam, on cię przejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nie tylko inteligentny ale i piękny i skromny , a tacy zostają starymi kawalerami [ a lekcje już odrobiłeś?]. Kobiety wolą dojrzałych. Gdybym była z toba na bezludnej wyspie, utopiłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś był "wysoce inteligentny" nie musiałbyś sie tym chwaluć na forum dla prawików i przegrywów ( które jest babskim forum na dodatek ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze to żałosne poszukiwanie jakiejkolwiek obiektywnej wymówki dla własnego nieudacznictwa i braku umiejętności funkcjonowania w społeczeństwie i tworzenia jakichkolwiek relacji (kolegów pewnie też nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio inteligentny mężczyzna wspominając o kobiecych genitaliach używa zgoła innego nazewnictwa, niż podwórkowo- przedszkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewien, że nie masz tendencji homoseksualnych? Być może lepiej się poczujesz w związku z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie: zostają ci jedynie mężczyźni.. Ci są nie do rozgryzienia :P No i standardowo "wysoko inteligentni" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby licznik postów się spieprzył? Przed chwilą ten temat miał 20 postów, potem nagle 24, potem 15 i teraz 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 I podobno mają o***ty bardziej ciasne, jak kobiece pochwy. No chyba, że chłopiec kupi sobie sztuczną, albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×