Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum 38

Polecane posty

Myślę, że czas na jakąś rewolucję. Głosowanie w sejmie nad ustawami aborcyjnymi i skierowanie do komisji tej barbarzyńskiej (Stop aborcji), to kolejny, tym razem milowy, krok na drodze ku piekłu kobiet czy - jak kto woli - na drodze do Fanatycznego Państwa Katolickiego, bo nawet nie do średniowiecza, które było znacznie bardziej tolerancyjne dla kobiet. Trzeba uderzyć w fundamenty tego fanatyzmu, głupoty, zaściankowości i nienawiści do kobiet, czyli w Kościół i jego cynicznych hierarchów żądnych władzy. Przestańcie chodzić do Kościoła, Bóg jest wszędzie! Wiara może być piękna a w Kościele jest tylko PiS i inkwizytorzy kobiet. Jak mówiła Arendt, największą przyczyną zła jest bezmyślność, posłuszeństwo, rutyna. Obudźcie się ci, którzy wspieracie ten nieludzki kościół, a potem dziwicie się, że nie macie praw, że jesteście otoczeni przez złych, okrutnych ludzi, którzy bardziej przejmują się zapłodnioną komórką niż waszym życiem. Komórką też się zresztą nie przejmują, po prostu są bezmyślni i posłuszni czarnej władzy, która jest wszędzie. Ten kraj tonie, niedługo zostanie po nim tylko pełna kościelna taca i ruiny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasek poległ za Smoleńsk. Zbyt często dementował fantazje Macierewicza x Maciej Lasek właśnie przestał być szefem Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. PiS zmienił ustawę tylko po to, by móc go odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba, dla Ciebie Pudelek jest źródłem wiedzy???? I jeszcze to cytujesz????? Co za dekiel. Iftara, Ty przegrywie życiowy. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie należy za wiele spodziewać się po pielęgniarkach i takich na wiecznym zasiłku w deutchland :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyną wszystkich rozwodów jest ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku czy wspierasz swoją obecnością marsz KOD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mosiek myśli teraz , czyim kosztem spłacić długi bankstera petru i jego partii - nowego przywódcy stada - nie przeszkadzać mośkowi w nabożnym roztrząsaniu tego temate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lis o kodzie sie tak nieladnie wyraził? Co sie dzieje z panem Lisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś I nie chodzi o bekę że starszych ludzi. Po prostu kod nir przyciąga młodych. Kijowski jest przez nich postrzegany jako życiowy nieudacznik, świr. Co ma taki facet bez pracy z alimentami i kretyńskim kucykiem do zaoferowania ludziom młodym. Nic. x x A teraz pomyśl Iftar. Gdyby dzisiejszą manifestację medyków organizował ktoś z kucykiem i alimentami to też ludzie by z tego powodu nie przyszli? I ja ci odpowiem. Nie. Bo to nie ma żadnego znaczenia. podobnie jest w wypadku KODu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na ten temat w szmatławcu rydzykowym... x Dawno nie było takiego pospolitego ruszenia – proszę powiedzieć, co zjednoczyło wszystkie środowiska medyczne? x – Zjednoczyło nas rozczarowanie tym, co się dzieje w ochronie zdrowia. W swoim exsposé premier Beata Szydło a jeszcze wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński mówili, że po objęciu rządów w Polsce coś się wreszcie zmieni w tej materii, że skończy się PRL i siermiężna, gomułkowska codzienność. Tymczasem po roku widać, że rzeczywistość rozmija się z zapowiedziami i deklaracjami. Przypomnę tylko wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z września 2013 r. „Ja chcę mocno podkreślić, lekarze powinni zarabiać bardzo dobrze, dobrze jeżeli chodzi o młodych, a bardzo dobrze jeżeli chodzi o tych doświadczonych, którzy już są lekarzami w całym tego słowa znaczeniu. Ja to wiem, bo to jest bardzo trudny, bardzo odpowiedzialny zawód, do którego się trzeba bardzo długo przygotowywać, i my to szanujemy”. Podobne deklaracje padały również wobec pielęgniarek. Tymczasem rzeczywistość skrzeczy i ciągle mamy pustkę. Przypomnę tylko, co zrobił w grudniu 2015 r. minister Konstanty Radziwiłł w tzw. budżetowych jednostkach ochrony zdrowia, wydając rozporządzenie z załącznikiem zawierającym tabelę zaszeregowań, gdzie lekarz specjalista może zarabiać od 1800 do 4200 złotych. I to przelało czarę goryczy? – To zakrawało na kpinę – bardzo niesmaczny żart. x Całość: http://tnij.org/mocj3rd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatyn jest przeciwko JarKaczowi ktorego Ty popierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
176 posłów PiS zagłosowało za odrzuceniem obywatelskiej ustawy dotyczącej aborcji. Od kampanii partia obiecywała, że takie inicjatywy nie będą trafiać do kosza. Ale wytłumaczenie do odrzucenia projektu się znalazło. x Tuż przed głosowaniem nad projektem "Ratujmy kobiety" głos zabrał wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS. x - W kampanii wyborczej obiecaliśmy, że żaden obywatelski projekt nie wyląduje w koszu bez procedowania. Zdecydowaliśmy się tej obietnicy dotrzymać bez względu na to, że radykalnie nie zgadzamy się z tym projektem - powiedział Terlecki. x - W naszym klubie nie ma dyscypliny w głosowaniu - stwierdził chwilę później, a z sali rozległy się śmiechy. - Kierownictwo klubu będzie głosować za tym, żeby projekt trafił do komisji. Ale niech nikt nie ma złudzeń, że on przejdzie - zapewnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Krytycy zaostrzenia prawa aborcyjnego mówią, że to powrót do czasów średniowiecza. A przecież to był czas rozkwitu budownictwa, powstało wtedy wiele katedr oraz pięknych utworów - komentuje poseł Duda, prywatnie stryj prezydenta Andrzeja Dudy. x - Mówiąc nieco poważniej, aborcja jest zabijaniem na życzenie. Ci, którzy chcą liberalizacji przepisów w tej kwestii, chcą w istocie cofnięcia się do czasów starożytnych, na przykład do Sparty, gdzie wszystkie chore dzieci zrzucano ze skał ze względu na ich niedoskonałości. A cóż winne jest takie chore dziecko? Czy ono nie ma prawa do życia? Tymczasem ustawa antyaborcyjna wprowadza ochronę każdego życia, bez patrzenia na niedoskonałości. To projekt na miarę XXI wieku i dowód na to, że jesteśmy postępowi i nowocześni - przekonuje poseł Duda. x x Takie gadanie widac u nich jest rodzinne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Kaczyński (67 l.) wielokrotnie apelował do Polaków, by zakładali rodziny, rozmnażali się i zapobiegali tym samym katastrofie demograficznej. Sam jednak nigdy nie zdecydował się na taki krok. Co więcej, prezes Prawa i Sprawiedliwości nie tylko nie ma dzieci, ale i żyje w pojedynkę. Dlaczego? x Innym politykiem PiS, który zasłynął z mówienia o dzietności, jest Krystyna Pawłowicz - prywatnie bezdzietna singielka. Niewygodne pytania posłanka komentuje jednak krótko: "Ojciec Święty też nie miał dzieci, a mówił o małżeństwie i dzieciach". x Całość w Pomponiku :D.. : http://tnij.org/gqc1gnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomponik to ulubiony portal Iftary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pisał o aborcji, zrobiłem to juz wiele razy. Ten temat jest dla mnie nieistotny. Zawsze jak coś się dzieje w tz tle wyciąga się aborcję do debaty publicznej. <<>> Co do "fanatycznego państwa katolickiego"... nie wiem za ile lat, w tej chwili bardziej zagraża na fanatyczny islam, grozi nam islamskie prawo. <<>> Ciekawe co się dzieje w tle że znowu aborcję się wałkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypie się PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kucyk byłby dobry dla lekarzy i pielęgniarek, ale dla obrońców demokracji to już jest kretyński i alimenciarski.. ? Ciekawa logika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak to ok. Być może źle zrozumiałem ale tak to zabrzmiało.. Swoją drogą, drażnią mnie takie łatki przyklejane ludziom- jak by to miało jakiekolwiek znaczenie (oprócz próby dyskretyzacji). Niezależnie, czy dotyczy to "alimenciarza" czy "singla z kotem"... Ja uważam, że KOD jest bardzo potrzebny aby neutrealizować zapędy władcze obecnego obozu (bo , że je ma to nie mam wątpliwości). Wyraża głos społeczny i nie powiązany z tą czy inna opcją, nie jest "oderwany od koryta" itp- (bo np. ja nie jestem). A że demonstrują- to bardzo dobrze. Przynajmniej nie walą kostkami w wystawy sklepowe , nie skandują "Polska dla polaków". Jest to głos rozsądku, ludzi umiarkowanych i niezacietrzewionych politycznie, bardzo potrzebny. Fajnie by było gdyby Polacy, szerzej to docenili i uznali , że patrzeć władzy na ręce trzeba i świetnie , że robi to ruch obywatelski. Cześć wszystkim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kod? To komitet obrony duupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zaśmiecasz forum takimi przemyśleniami z polotem ..? Do dupy, jeśli już to są tacy jak Ty, którzy takie bzdety wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ogólnie, to obciach i siara pisać na temacie tego kodziarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej porozmawiać z kotem niż karmić trola szmatyna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprzednim temacie tomnie potrafilas odpowiedziec na proste pytanie Shatyna. A ten koles wyzej ma racje. Doopy was bola jak ludzie kulturalnie manifestuja przeciwko niszczeniu demokracji. Ale jak barany robia rozpierduche w miescie z okazji 11 listopada to odurzona dostaje orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Rozumiem że ciebie doopa nie boli i że dziś brałeś udział w manifestacji. Nie, uwazam ze troche przesadzaja i mam lepsze rzeczy do roboty. PiS jeszcze konkretnie nawywija i wtedy sie przejde. Co nie zmienia faktu ze wysmiewajac spokojne demonstracje i chwalac bydlo rozwalajace wlasna stolice trzeba byc skonczonym debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś x x I ładnie wszystko zrozumiałaś. Nie ma znaczenia czy facet ma kucyk i czy płaci alimenty za to ma znaczenie problem przeciwko któremu demonstruje grupa. Bo facet, alimenciarz z kucykiem nie musi niczego oferować. Ludzie demonstrują, nie zajmując się jego wyglądem i życiem prywatnym. Czyli to co napisała Iftar jest niezbyt mądre... Delikatnie rzecz biorąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat "singiel z kotem",mniej drazni ludzi,mowiac kolokwialnie niz alimenciarz,nawet walczacy w obronie naruszonej rzekomo demokracji,bo to "singiel z kotem" na takiego pracuje a raczej na jego dzieci x x Mniej drażni facet łamiący prawo, łamiący Konstytucję i demokrację niż facet który nie płaci alimentów? Widziałaś te tłumy na demonstracji KODu? A demokracja nie jest rzekomo naruszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×