Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum 38

Polecane posty

gość dziś Na poprzednim temacie tomnie potrafilas odpowiedziec na proste pytanie Shatyna. x x Spokojnie. Ona tak już ma...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez,beze mnie,myra,a przede wszystkim If,ktora tak podobno cenisz,lubisz i szanujesz-bylbys nikim-czyz nie? x x Czyz nie... Bo ja jestem KIMŚ bez was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś robisz wszystko by nas zatrzymac,tutaj piszac kontrowersyjne opinie wbrew sobie,dlaczego to robisz? x x Nie pisze niczego kontrowersyjnego i na pewno nie pisze wbrew sobie. W przeciwieństwie do was. To łatwo sprawdzić pytając się o konkrety...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś mylisz sie Shatyn,przyszlo ci kiedys do glowy,ze ktos ciebie faktycznie chce poczytac? x x Szczerze mówiąc nie specjalnie mnie to interesuje, czy ktoś chche czy nie. Bo i tak czyta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa przychodza do niego i jeszcze robia laske ze dzieki nim jest kims. Debile do kwadratu to przy was kwiat inteligencji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ale od poczatku popelniles blad x x Każdemu sie zdarza i nie popełnia błędów ten który nic nie robi. Ale tym razem nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś zostawmy nas skoncentruj sie na mnie usmiech.gif i mysl usmiech.gif x x Zawsze myślę w przeciwieństwie do was i nie zamierzam się koncentrowac na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob eksperyment odurzona. Przestan na jakis czas wchodzic do Shatyna, pozwolcie mu ze swoim Mirem zostac "nikim":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś robisz wszystko by nas zatrzymac,tutaj piszac kontrowersyjne opinie wbrew sobie,dlaczego to robisz? x x A tu zróbmy próbę. Zacytuj coś kontrowersyjnego i wbrew mnie z mojego któregokolwiek postu i krótko uzasadnij swoją opinię...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ktos,kto wchodzi w siec Shatyn,pierwszy raz,nie zachowuje sie tak jak ty,net etykieta jeszcze w 2006 r obowiazywala x x Tak? A w później już nie obowiązywała? Może przypomniec twoje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ktos,kto wchodzi w siec Shatyn,pierwszy raz... x x A dla twojej wiadomości... W net wchodziłem w okolicach 1995, 1996 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to co napiszesz na nowym nicku,lub napisze spec,lub ktokolwiek inny to bedzie to samo srodowisko od ponad 10 lat Shatyn.. x x Od lat używam jednego nicka "Shatyn" z drobną modyfikacją z powodu zablokowania tego nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś z politycznego zostales ty,ja myro i If,- i mysle ze nalezy sie szanowac i cenic swoje opinie na dane tematy polityczne,ktore nam przyswiecaja niby x x JAk tylko potraficie je uzasadnić to tak. Ale tylko wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś (Bruno Shatyn dziś ) o klamiesz nie wiem dlaczego,zeby pewnie poprawic swoja wiarygodnosc w necie?,ale o jednym nie wiesz,co zrobiles w 2006r,gdzie juz ta zasada uplywala,a ktora zlamales o prosze cie bardzo facet nie pograzaj sie i nie oklamuj mnie,nie miales netu w 1996 -2001 conajmniej,po co klamiesz? jak nie znasz starych zasad? x x x No to teraz masz dwa wyjścia. Albo uzasadnić swoje słowa albo... Mnie przeprosić. I miałem net od czasu który podałem... A więc co skłamałem i jakie masz argumenty na swoje pomówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś trwaj tu,pewnie zerkniemy-ale miara czlowieka jest przyznac sie do tego,ze nie mial racji x x No właśnie. Czekam na twoje argumenty albo na twoje przyznanie się, że nie masz racji. Sama sobie wystawisz odpowiednie swiadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nigdy nie uzyskasz naszego zaufania-a przynajmniej mojego napewno x x Szczerze mówiąc twoje zaufanie nie jest mi do niczego potrzebne. A to co napisałem łatwo sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prof. Andrzej Rzepliński: W Częstochowie podczas wizyty papieża podszedł do mnie ksiądz i powiedział: "Ja też jestem sędzią, tylko sądu diecezjalnego, i absolutnie jesteśmy z panem". Był też dżentelmen z flagą biało-czerwoną i watykańską. Gdy go mijałem, zawołał: "Szujo, twoje miejsce jest w dole z wapnem!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ojczyzna to ludzie, Polacy. Otwarci, szanujący się, połączeni wspólnotą kultury i historii, połączeni w jeden naród, skupieni wokół jednego państwa. Dzisiaj od wielu miesięcy to poczucie przynależności i wspólnoty, wspólnoty narodowej jest rozbijane, jesteśmy dzieleni na lepszych, na tych, którym przysługuje pełnia praw i na tych, którzy na razie jeszcze są tolerowani. Dzielą nas w Polsce i chcą nas oddzielić od Europy” x „Dzisiaj jedna opcja polityczna zawłaszcza wszystko, zawłaszczają historię. Tylko wybranym wolno czcić narodowych bohaterów, zawłaszczają edukację. Zapowiadana reforma ma przywrócić monopol państwa w nauczaniu. Ma wytworzyć nowego człowieka: posłusznego, wzmożonego, agresywnego, nowego homo sovieticus. Zawłaszczają kulturę. Na wsparcie państwa mogą liczyć tylko te dzieła, które popierają ideologiczne postulaty partii rządzącej. Kiedy patrzymy dzisiaj na zawłaszczanie przedsiębiorstw państwowych, to przypominam nam się 13 postulat z sierpnia 1980”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
– Co to znaczy dość podziałów? Społeczeństwa są normalnie podzielone. W normalnej demokracji ludzie mogą mieć różne zdania. Zrównywanie wszystkich do jednego poziomu i mówienie, że ideałem jest to, że nie ma podziałów to ustrój typowy dla PRL, gdzie nie było podziałów i była jedyna słuszna partia, a to skończyło się dla nas bardzo źle. Wracanie do tych praktyk i twierdzenie, że oni zlikwidują podziały i wtedy będzie El Dorado jest po prostu głupotą – powiedział Marek Suski. x x Suski nie zrozumiał. Widac dla niego to za trudne....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ociulona nie moze przezyc frekwencji na marszu kodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Mniej drażni facet łamiący prawo, łamiący Konstytucję i demokrację niż facet który nie płaci alimentów?} <<>> I to cały, tutaj chciałbym sypnąć garścią czegoś pejoratywnego(zrezygnowałem), obraz ludzi spod znaku PO,nowoczesnej, wcześniej, UW, czy i AWSu. Facet łamiący konstytucję, demokrację i prawo nie różni się niczym od faceta nie płacącego alimentów. Łamie on naprawdę prawo, prawo dzieci do tych alimentów i prawo ich matki/tek, której( bo nie znam szczegółów). <<>> W skrócie, jeden i drugi łamie prawo, ale kucykowaty, pasuje więc jest mniejszym szkodnikiem od Kaczyńskiego. No popis hipokryzji i braku obiektywizmu. Zresztą jak i w innych przypadkach. PiS robi mniej więcej to co robiło PO, ale jak robiło to PO to to autorowi nie przeszkadzało. Ot taki pan Dulski. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeplinski jest straszny .Gdyby nie szkodzil Polsce było by lepiej.Jedna z najgorszych postaci naszej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS robi mniej więcej to co robiło PO, ale jak robiło to PO to to autorowi nie przeszkadzało. Ot taki pan Dulski. x x A kiedy PO łamała Konstytucję RP tak jak to robią ludzie pisiowi? I w czym jestem podobny do pana Dulskiego? Może jakiś konkret? Oczywiscie odpowiedzi nie będzie jak mniemam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Rzeplinski jest straszny .Gdyby nie szkodzil Polsce było by lepiej.Jedna z najgorszych postaci naszej historii x x :D A czym szkodzi Polsce? Przestrzeganiem i bronieniem polskiej Konstytucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, jak szatan szkód wiele czyni przez ludzi niecnych, co wciąż bez winy jątrzą i sieją w kłamstwach swe racje przez samowolę i demokrację - deklamował swój poemat-kazanie ks. Zygmunt Słomski z Gdańska podczas dorocznej pielgrzymki dziennikarzy na Jasną Górę. x x Pan ksiądz dokładnie okreslił co ich boli. Jak widać m.in. demokracja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×