Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum 38

Polecane posty

Dziś trzeba Polskę znowu odbudować na polu prawdy, wartości słowa. My, tu zebrani przed Twoim tronem, wyplewiać mamy to, co skłócone. A gdy spytają nas ludzie obcy, czego my chcemy, jakiej Polski, wzmocnij odwagę, by głosić szczerze - Polski, co w świętej chce wytrwać wierze. x x A innej nie? :D x x Całość: http://tnij.org/yfhdifo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki 446
kto łamie konstytucję? Prezydent? Gdzie jest napisane w konstytucji że prezydent zobligowany jest do wykonywania poleceń środowisk niższej instancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie ma takiej bzdury. Co do łamania przez niego Konstytucji to poczytaj co na ten temat powiedział jeden z jego wykładowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu szczegóły: x "Ubolewam, że jest on absolwentem naszego wydziału" - tak o swoim byłym doktorancie, a obecnym prezydencie mówi prof. Jan Zimmermann, prawnik z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak podkreśla, w jego opinii Andrzej Duda złamał konstytucję co najmniej trzykrotnie. x Całość: http://tnij.org/anf9no0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustalenia komisji Jerzego Millera są podważane. Lansowana jest teza o zamachu. x - Sprawa jest polityczna po stronie polskiej i rosyjskiej od samego początku. Czytałam raport komisji Millera. Ta lektura była dla mnie szokująca, bo pokazywała, że bez względu na deklaracje rządów - badania obejmowały przecież czas kilku kolejnych ekip - wszędzie, w wojsku i administracji, dochodziło do przysłowiowego machnięcia ręką. I ileś tych machnięć ręką dało katastrofalne skutki. To jak z przechodzeniem na czerwonym świetle, które wydaje się błahostką. Tyle że drobne naginanie przepisów, co każdy z nas popełnia, w przypadku samolotu nie jest już skutkiem przejścia na pasach. x Dość wcześnie poznaliśmy zapisy z czarnych skrzynek. Te nagrania, z czasem uzupełniane, są rozstrzygające. Do kokpitu ludzie wchodzili i wychodzili, padło zdanie: "Pan prezydent nie podjął decyzji". Jasne jest, że załoga nie kierowała samolotem samodzielnie. x Zapoznała się pani z ustaleniami podkomisji smoleńskiej MON, która ogłosiła, że ma nowe dowody w sprawie katastrofy? x - Przeczytałam setki stron z ustaleniami prokuratury wojskowej, na których opiera się ta podkomisja. Pamiętam je doskonale. To, co się teraz dzieje, to wyciąganie z tych dokumentów pojedynczych zdań i przedstawianie ich jako samodzielnych tez. I - mówiąc brutalnie - wszyscy się na to nabierają: politycy (bo nie znają tych dokumentów), dziennikarze (chcę wierzyć, że nie pamiętają, co czytali) i opinia publiczna, najmniej zorientowana w temacie. x Całość: http://tnij.org/vlk5g12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potomkowie poleglych z rak bolszewicko-putinowskiego rezimu, ktorzy sprzeciwiaja sie katolicko-narodowej polityce ekshumacyjnej zainicjowanej przez Jarosława Dude zostana pozbawione zasdzczytnego imienia "rodzin katynskich"... Juz wkrotce Rzad Polski przewiduje stworzenie nowego ministerstwa zajmującego się wyłącznie wykopywaniem i ponownym - godnym chrześcijanina i patrioty - grzebaniem niewinnych ofiar masońskich i żydo-bolszewickich spisków. Nowy rząd PiS-u wprowadzi w życie ogólnonarodowy program publicznych robót ekshumacyjnych zakrojony na niespotykaną w historii Naszego Narodu skalę. Do cmentarnych wykopek zostaną zaangażowani: duchowni, górnictwo/przemysł wydobywczy, sektor rolniczy, młodzież szkolna i akademicka, prywatne firmy i państwowe zakłady pracy, administracja wszystkich szczebli, wojsko a zwłaszcza bezrobotni i rezydenci zakładów penitencjarnych. Tylko odważna, rzetelna i konsekwentna polityka ekshumacjna może zapewnić Polsce cywilizacyjny postęp i pozwoli Naszemu Narodowi z optymizmem i wiarą patrzeć w przyszłość. Tylko PiS zagwarantuje Ci zatrudnienie, rodzinny zasiłek pogrzebowy i... wieczny spoczynek we właściwej trumnie! Memento mori!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP Zamarli na Helu, zamarli na Wawelu Po trupach do celu, po trupach do celu Nie wierzył nikt, wątpiło wielu A Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP On światłem ciemniejszym niż czeluść w tunelu Na czele kartelu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu Jarek, Jarek, przyjaciół ma wielu Każdy chce leżeć na Wawelu Jarek, Jarek, przyjaciół ma wielu Każdy chce leżeć na Wawelu Na oczach twoich kraj wylał dziecko z kąpielu A Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu , po trupach do celu, po trupach do celu Jarek, Jarek, wróci polityczny zamęt Jarek, Jarek, wypełnij brata testament Zamarli na Helu, zamarli na Wawelu Po trupach do celu, po trupach do celu Nie wierzył nikt, wątpiło wielu A Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce leżeć na wawelu, do celu Każdy chce leżeć na wawelu, do celu Każdy chce leżeć na wawelu, do celu Każdy chce leżeć na wawelu On światłem ciemniejszym niż czeluść tunelu Na czele kartelu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu Jarek, Jarek - wróci wspomnień czar, "Irasiad" i borubary Jarek, Jarek - wróci wspomnień czar, "Irasiad" i borubar Na oczach twoich cały kraj wylał jak dziecko z kąpielu, Po trupach do celu ,po trupach do celu ,po trupach do celu ,po trupach do celu , Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy, Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy Po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu, Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP Kocham Cię, kocham Cię Polsko! Kocham Cię, kocham Cię Polsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika Iftar: 1 Skoro ciecia pod budką z piwem to nie obchodzi to można gwałcić konstytucję. 2 Skoro konstytucja rządzącym nie pasuje to też można ją spokojnie gwałcić. 3 Ktoś komu to nie pasuje jest "koczkodanem". śmiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstytucje narzuciła nam mniejszość, co prawda nie jestem Kowalski, ale mam tą konstytucję w doopie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
Nigdzie nie ma takiej bzdury. Co do łamania przez niego Konstytucji to poczytaj co na ten temat powiedział jeden z jego wykładowców xxxxxx mnie nieobcgodzi co o tym myślą jakieś oszołomy. Mnie chodzio to co na ten temat mówi konstytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, na chooy nam konstytucja. Przeciez kolejni rzadzacy moga zechciec wprowadzic panstwo wyznaniowe, a tu taka przeszkoda. Niestety demokracja nie jest dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstytucja mowi ze nie powoluje sie 5 sedziow w miejsce 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Sranie w banie z tym łamaniem konstytucji. Pierdzielą o tym tylko kodczkodany. Statystyczny kowalski ma to w doopie. PiS wyłoży się jedynie na Misiewiczach dlatego JarKacz go wykopał, a sprawę przykrył aborcją i zmianami w rzadzie. Prawo jeśli jest złe nalezy zmienić. A nie pierdzielić fanatycznie, że jest łamane. x x Nie "pierdziela' tylko "koczkodany" a mówią o tym organizacje prawnicze, S.N. itp, itd. Nie wiem dlaczego statystycznego Kowalskiego uważasz za matoła? Aby zmienić Konstytucję trzeba spełnić określone warunki. Trzeba dodac, ze Konstytucja RP nie jest złym prawem. Jest prawem niewygodnym dla tych którzy chcą robić złe rzeczy dla Polski i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nieobcgodzi co o tym myślą jakieś oszołomy. Mnie chodzio to co na ten temat mówi konstytucja. x x O tym nie mówią oszołomy a najwybitniejsze umysły prawnicze Polski oraz większość organizacji prawniczych i np. S.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Konstytucja mowi ze nie powoluje sie 5 sedziow w miejsce 3. x x Naprawdę? Zacytuj odpowiedni fragment Konstytucji RP w którym coś takiego jest napisane...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstytucja mowi ze nie powoluje sie 5 sedziow w miejsce 3. gdyby prezem został by dalej bul komoruski to by było zgodne z konstytucją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Konstytucje narzuciła nam mniejszość, co prawda nie jestem Kowalski, ale mam tą konstytucję w doopie. x x Nie. Konstytucję uchwaliło Zgromadzenie Narodowe składające się z przedstawicieli Narodu wybranych w wyborach a zatwierdził Naród w referendum konstytucyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arecki446 dziś Konstytucja mowi ze nie powoluje sie 5 sedziow w miejsce 3. gdyby prezem został by dalej bul komoruski to by było zgodne z konstytucją x x Ale masz sny! Z tym, że to nie najlepsze miejsce do ich opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś Arecki446 dziś Konstytucja mowi ze nie powoluje sie 5 sedziow w miejsce 3. gdyby prezem został by dalej bul komoruski to by było zgodne z konstytucją x x Ale masz sny! Z tym, że to nie najlepsze miejsce do ich opowiadania. xxxxxx ja to śpię spokojnie. Tylko widzę że ty sypiasz niespokojnie od czasu ostatnich wyborów. Ale niemartw się. Niejesteś sam. Prokuratorzy mają wiele do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arecki446 dziś A skąd ty wiesz jak ja sypiam? więc czemu pytasz o moje sny? x x Odpowiem ci zaraz po twojej odpowiedzi na moje pytanie. Zadałem je wcześniej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arecki.gdzie jest pytanie o twoje sny?omamy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisałem że śpię spokojnie. A z twoich wpisów wynija że ty dupą trzesiesz. Ja pytałem wyraźnie, gdzie prezydent łamie konstytucję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×