Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafeteryjne głosowanie

Polecane posty

Gość gość

Na którą partie zagłosowałabyś/zagłosowałbyś w wyborach parlamentarnych? 1.PiS 2.PO 3.Kukiz15 4.PSL 5.Nowoczesna 6.SLD 7.Wolność 8.Kongres Nowej Prawicy 9.Razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziomek z piwnicy mówi że demokracja jest spk więc na kpzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10. na samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na "c***j cie to koorfa interesuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam głos na Prawo i Sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze głosowałam na PiS. Rząd Prawa i Sprawiedliwości dba o mieszkańców Polski. Najlepszy Polski Rząd w historii. Wiele dobrych zmian zaszło w ostatnim czasie. Wszystko dzięki działaniom Rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak powinna brzmieć każda odpowiedź dla róznych cebosi i innych ankieterów. nie macie obowiązku uczestniczyć w takich sondażach mało tego robicie sobie krzywde takimi wyznaniami. nikt was nie ma prawa odpytywac o takie rzeczy a jak pyta nachalnie to zgłoscie to na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.PiS. Partia, która spełnia obietnice wyborcze, obietnice wyborcze dobre dla Państwa i Narodu. Wyniki gospodarcze mamy znakomite, a warunki życia polepszyły się ludziom w ostatnich dwóch latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo z agitacja pozamedialną. to nie jest mecz koorfa piłkarski ani zawody i nie życze sobie koorfa obcować z pseudokibicami. dzis sie zadekklaruje jutro sprawdzą moje ip a po jutrze mnie wywiozą do lasu z łopatą ale jak tam sobie uważacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagłosuję na PiS, ponieważ wspiera rodziny. Nasz Rząd wspiera rozwój demograficzny Kraju co jest bardzo ważne. Jestem dumny z Polski, jestem dumny z Polaków. Jestem dumny z Prawa i Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni tam piszą scenariusze wydarzeń pod publike i badania rynku. jakbyście tak nie piertolili tymi jadaczkami to mogliby sie kiedyś pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już pomijając że nie znali by waszych reakcji na swoje posunięcia. może nawet któ¶ys by wpadł na pomysł żeby być koorfa szczerym...? wiem że to niewiarygodny pomysł ale koorfa może...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tak powinna brzmieć każda odpowiedź dla róznych cebosi i innych ankieterów. nie macie obowiązku uczestniczyć w takich sondażach mało tego robicie sobie krzywde takimi wyznaniami. nikt was nie ma prawa odpytywac o takie rzeczy a jak pyta nachalnie to zgłoscie to na policje xxx co się rzucasz miocie? nikt ci nie karze odpowiadać i nikt tu nikogo do niczego nie zmusza histeryczko, napij się ziołek i szuraj nynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo z tej ich niepewności moglibyście coś ugrac dla siebie. a tak to was rypia w co chcą kiedy chca i czym chcą. czasami nawet im sie przyznajecie kogo chcielibyyście widzie w roli rypanego a moż nawet sami wyrypac a wtedy oni wam to obiecują a potem sie udają do tych których obiecali wam pomóc wyrypaci i ich wami straszą po czym obiecuja do tego nie dopuscić w zamian za coś tam. tak to z grubsza wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co sie rzucasz miocie" xxx chyba mnie z zoną pomyliłeś swoją co cie może kosztować utrata szczelności zwieraczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
tego typu sondaż i pytanie NIC nie wnosi konstruktywnego , gdy na Kafe jest 20-25 osób !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PiS zagłosuję. Świetne wyniki Rządu Prawa i Sprawiedliwości wskazują na ten wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn że przez całą dobę jest ich tu co najmniej 80 a każdy posiada zdolnosć kojarzenia przynajmniej tak optymistycznie zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
350 osób na dobę na Kafe to było w roku 2003-2009 , tematów STO na minutę i 350 odpowiedzi na temat a teraz to są troki od kaleson i erzac z tym co było, zatem, nie polecam więcej takich pytań przy frekwencji 25 osób na dobę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja_Dyzio ile lat tu jesteś:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
kiedyś dawno, dawno temu, za górami i lasami, gdy Kafe dopiero miało pół roku i zaczynało walić do nocnika to przypadkiem tu wlazłem i już tu zostałem na dłużej a historii i opowiadań ludzi z Kafe mam w pamięci wiele, szkoda, że tematy archiwalne sprzed roku 2005 praktycznie NIE istnieją, Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym roku załozyli kafeterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetektyw
mam jakieś dane na starych dyskach twardych , chyba z roku 1998 , ciekawe tematy z Kafe zapisywałem na dyskach , jak wiadomo, Kafe oraz PORTAL TLEN założyło trzech abiturientów politechniki warszawskiej, założyli Kafeterię dla kobiet aby 'coś' więcej się dowiedzieć o kobietach i kobiety pisały i pisały , w jednym temacie było 500 i więcej wpisów na temat babskich spraw, ciągi były na temat : - za chwilę urodzę - jak to jest być mamą po raz pierwszy, - mam hirsutyzm - golić czy nie golić łajdaczki kobiety się poznawały na Kafe i spotykały w parkach, jedna z dzieciakiem w wózku i druga pchała wózek , - przyjaźnie, pomaganie sobie, imprezy, nawet integracje , Michał był Szefem Kafe ale oprócz niego było jeszcze dwóch , - jedyny błąd, jaki popełnili to, nie zainwestowali w serwery z płytami głównymi, które tworzą tak zwane 'macierze' , czyli jest dublowanie zapisu tematów i to był chyba rok 2004 , jedna lub DWIE 'modki' z Kafe zupełnie bez powodu zaczęła kasować tematy z Kafe, jakby dla sławy lub za pieniądze od konkurencji , znikały nagle całe tematy i ciągi tematyczne, widziałem usuwanie tych tematów na moim monitorze, większość, czyli co najmniej 80 % tematów zostało z Kafe usunięte, ponieważ nie było tak zwanej 'macierzy' i zapisu na drugim twardym dysku , podobno 'OBIE' wariatki chciały założyć swój własny Portal podobny do Kafe , WIDZIAŁEM ten Portal ale NIKT nie chciał tam pisać, ludzie z Kafe byli oburzeni , że DWIE wariatki otrzymały PANEL MODKI z funkcjami usuwania wszystkich tematów i usunęły prawie wszystkie tematy, temat w stylu: 'jastrząb porwał mojego kundla' lub podobne są na wagę 'złota' albo rozmowa kobiet na temat 'papkania' lub 'papkowania' i było mnóstwo śmiechu, chyba nie zachował się temat, dlaczego kobiety w XVII i XVIII wieku unikały wody i we włosach miały nawet gniazdo myszy , jaja jak berety , na dyskach twardych mam z tamtych lat różne opowieści ale teraz tych dysków nawet nie uruchomię, dyski serii ATA , prawdopodobnie w roku 2013 Michał i koledzy sprzedali Portal TLEN jakiemuś 'ruskowi' , wtedy powstał 'chaos totalny' na Kafe , teraz jak wiadomo, właścicielem Portalu TLEN jest Wirtualna Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ludziska, popek wpada na majki w sejmie, kukiz15 rulezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×