Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Zapraszamy do nowego wątku - ciągle czekamy na pozytywne bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine może to przez te emocje.... teraz musi nam sie udać :) Najważniejsze że beta rośnie Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję Karolciu :) Jutro na 7 beta i będzie wiadomo... Luteinę miałam z wcześniejszych naturalnych starań - lekarz przepisał. Nie wiem, czy da się kupić bez recepty. Wzięłam już 2gą, i jeszcze jedną wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem ale nie chce mi sie znowu wszystkiego pisac co tam naskrobałam wiec kochane me musicie sie cofnąć :( lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies30 powiedz mi jął Ci sie udało rozpocząć podejście do crio zaraz w następnym cyklu po punkcji ? Ja sie boje ze ta @ jednak przyjdzie dużo wcześniej niż dr M zakład :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Lalika, a ja myślę, że własnie na przekór wszystkiemu się uda! Kiedy betujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piatek 13stego. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to w ogóle jakos późno transfer mialam bo 7 dni przed planowana @ i nie wiem czy w ogóle pójdę na betę, bo krew mnie może zalać juz w środę :/ ale jakby co to test z krwi będzie 9dpt 5dniowej blastki. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystkie umawiaja sie wczesniej, bo ja w dzien punkcji umowilam sie na za dwa tygodnie, i mi to wypadlo w 4dc. Wiec cykl byl na zmarnowanie i crio bylo w nastepnym, dr ma taki standardowy tekst o tych dwoch tygodniach☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Po jakim czasie po transferze usłysze serduszko? Dziś miałam usg po dwóch tyg od transferu i kolejne za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Lalika, no właśnie mówię, na przekór wszystkiemu, nawet pt trzynastemu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczyny super wiadomości gratuluję pozytywnych bet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tak sie umowilam na punkcji za tydzień bo wiedziałam że transferu i tak nie bedzie i tak akurat dostałam @ ... Tak by było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta... w 7tc słychać serduszko (u nas tak było ). Luteinę miałam przepisana więc pewnie na zniżkę. Bez recepty pewnie na 100% będzie.już nie smutasek... :-) starania od 2014r. AMH 0,97 reszta ok, badania męża ok, endo? 2 inseminacje, program 2+1, transfer 29.03.2016r. :-) czekamy na nasz mały cud, 9dpt beta 90 :-), 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 cudzie trwaj...mamy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine gratuluję, trzymaj to szczescie karolcia tobie równiez sie należą gratulacje Tasia pieknie wysiedziałaś jajuszka :) lilka kiedy masz rocznnice slubu mu mamy teraz 14/05 juz pięć lat:) aneta 7 tydzień tak jak pisze smutasek, czyli u mnie było to 35 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam na tamtym forum ale nie chce przeskoczyć więc piszę jeszcze raz w sprawie tego Encortonu ..nie mam możliwości podjechania do gyn. bo mam dużo roboty w pracy...zastanawiałam się czy nie zadzwonić na recepcje i zapytać się tych babek o ten encorton..tylko jak? co mam powiedzieć ..czy mogły by Panie zapytać się czy dr.M czy nie zapomniał czasem przepisać mi encortonu bo podchodzę do crio?no masakra jakaś ;/..jak mam to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina pytałam wcześniej ale widocznie nie zauważyłaś. Pytałam jakie wspimagacze brałas w trakcie stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja bym zadzwoniła do położnej i powiedziała że ma zapytać lekarza czemu nie masz tego leku bo podchodzisz do crio i wiesz że zawsze się go bierze i poporoś żeby oddzwoniła i tyle :) a może się okaże że nie zawsze to przynajmniej się znowu dowiemy czegoś nowego a będziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Encorton to steryd a pisalas ze masz chyba jakies problemy zdrowotne moze dlatego ci go nie przepisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, ponawiam prośbę. Możesz mi podać Twojego maila, bo mam kilka pytań do Ciebie. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak on jest potrzebny do crio?nie wiem teraz..;/ może po prostu zapomniał...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja jak chciałam rozmawiać z pielęgniarką to mnie przełączały w recepcji. Fakt dziwne z tym encortonem ale zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc mnie nie było a tu już 3 forum otwarte hehe Teraz co miesiąc będzie zmiana? Gratuluję pozytywnych bet!! U mnie już ciężko, poród tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzięki dziewczynki ;) a jak np prowadzi mnie dr M a w sobotę będzie dr Cz( bo nie wiem kto będzie) to czy ona może mi ten leki przepisać czy musi dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×