Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny powyżej link dodałam nowy wątek bo tu się strasznie juz wiesza zapraszam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź :) mam jeszcze pytanie . Jak szlyscie do imunologa brałyscie cała dokumentację z gyn ? Czy dostanę kopię mojej kartoteki na miejscu czy muszę jakieś pismo składać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaO
Ja leczę się w klinice niepłodności w Invimedzie w Warszawie, na razie jestem po pierwszej wizycie jeszcze muszę zrobić parę badań i jak będzie wszystko ok to będziemy podchodzić do in vitro :) Trzymajcie za mnie kciuki, trochę się boję jak to będzie wyglądało lekarz trochę powiedział co i jak ale i tak się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti76
Witam wszystkich bardzo serdecznie Jestem TU nowa i po raz pierwszy postanowiłam napisać, choć Wasze wpisy śledzę od dłuższego czasu; Leczę się w GynC u dr Cz. (choc przeszłam chyba wszystkich pracujących tam lekarzy); Zaczęłam od histeroskopii (maj'16) - wszystko w porządku; Później stymulacja od 23 maja, gonal, menopur, cytr....(nie pamiętam teraz nazwy), 4 czerwca punkcja - 4 pęchcerzyki..... byłam smutna bo od innych pacjętek w tym dniu pobrano 8 i 15 a u mnie tylko 4.... w poniedziałek telefon że we wtorek, 7 czerwca transfer. Udało się zapłodnic wszystkie 4 i nawet ładnie się rozwijają :) dzień transferu - 2 zarodki podane i 2 do zamrożenia Zarodki po AH i EmbryoGlue - miałam nadzieję - potem luteina 3x2tab i fragmin (masakra) 11 i 13 dnia robiłam betę - niestety ciąży brak :( na wizycie zasugerowano mi by w kolejnym cyklu zrobic scratching endometrium - proszę Was o informację czy zdecydowałyście się na ten "zabieg" i czy przyniósł jakiś efekt; u mnie AH i EmbryoGlue - bez efektu teraz 2 zamrożone zarodki czekają może się uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba strona podana z linkiem wyżej została usunięta..o co chodzi?? Dziewczynki gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
hej no mi tez wlasnie blad wyskakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też od wczoraj wieczora wyskakuje błąd, tak jakby strona została usunięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
no na to wychodzi, ze usunieta....tylko jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisaliście na wątku, ktory założył jakiś gość niewiadomego pochodzenia, ktory nawet sie nie podpisał, wiec co sie dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Gosc daruj sobie i nas nie podczytuj jak masz zamiar takie teksty pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
I gosc nie pisaliscie tylko pisałyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasieńko ma facetom to jajeczka odrąbiesz zeby było pisałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Pewnie ze odrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×