Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobietki..gotujecie codziennie obiady? swoim mężom?

Polecane posty

Gość gość

Tak się zastanawiam..czy mój facet nie ma za dobrze. Bo codziennie stoję nad kuchenką i gotuję. I to nie jakiś rosół tylko to musi być porządny obiad..najlepiej ziemniaczki,mięsko,sosik i surówka..bo jak jest coś innego to mu się nie podoba..tylko że najlepsze w tym wszystkim jest to że od jakiegoś roku gotuje praktycznie tylko dla niego bo ja nie muszę mieć obiadu..ale on musi..a ja wolałabym ten czas inaczej spędzić a nie bawić się w kucharkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm. Ja teraz gotuje codziennie bo nie pracuje. Ale nienawidze tego robic. Najbradziej z domowych obowiazkow nie lubie gotowania i wymyslania obiadu. Gdy pracowalam to gotowalismy na zmiany albo jedlismy w miescie. Uwazam ze jesli kobieta nie pracuje to powinna gotowac, co dzien miec obiad jesli juz jest na utrzymaniu malzonka, ale jesli oboje pracuja to jestem za rowno uprawnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym wypadku. Nie znosze gotowac. On lubi, ale nie ma czasu. Wiec gotujemy na zmiane. Gotowalabym i sprzatala w wypadku gdybym byla na jego utrzymaniu, to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie obiad? chyba bym oszalała, gotuje jakieś 3 razy w tygodniu , nie będę co dzień stać przy garach, mąż też ma rączki i nie jest małym dzidziusiem,że musi co dzień zjeść ciepły opiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię gotować, więc robie to z przyjemnością, ale nie codziennie, bo pracuje na zmiany, więc często zdarza mi się gotować na dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj baby
kobiety które nie lubią być żonami powinny zostać SINGIELKAMI!!! Po co bierzecie facetów? Kobieta która nie potrafi gotować to nieudaczniczka nadająca się tylko jako worek na sperme do burdelu w afganistanie czy innym pakistanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 zamknij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.09 - też tak mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą wychowana tradycyjnie. O powiem tak ty egoistko nie masz prawa nazekac to twój obowiązek. Każda kobieta powinna dbać o faceta swego i okazywać szacunek za jego dobro i ciężka pracę. Bo dzięki niemu masz dobre i dach nad głową i co jeść za jego kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:09 zamknij się usmiech.gif xxxxxx zabolał suke trzask w pysk???? buahahahaha..... stare panny z kotami, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:19 tobie też zalecam zamknąć ryj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:19 (2) nie zabolał. mam chłopa, z którym gotuję na zmianę. a teraz wyliż mi twoim językiem buty, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler do wzięcia
gość dziś Jestem kobietą wychowana tradycyjnie. O powiem tak ty egoistko nie masz prawa nazekac to twój obowiązek. Każda kobieta powinna dbać o faceta swego i okazywać szacunek za jego dobro i ciężka pracę. Bo dzięki niemu masz dobre i dach nad głową i co jeść za jego kasę. >>>>> Brawo!!! Taka kobieta to skarb. Niestety takich coraz mniej, a pustych suk czekających na gotowe coraz więcej. Biedni są teraz faceci, bo niewielu zazna tak wspaniałego związku z taką kobietą skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sram na islam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet to pedał
gość dziś 16:19 (2) nie zabolał. mam chłopa, z którym gotuję na zmianę. a teraz wyliż mi twoim językiem buty, ok? >>> twój chłop to jakaś pokemonowa pissda, pewnie ma dwie roboty, a potem jeszcze gotuje, sprząta, i nosi księżnicze na rękach, debil. Dobrze że już odpadł z rynku bo taka pissda to może być tylko pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 przykro mi to stwierdzić, ale sram ci w twarz gówienkiem powstałym z jedzonka przygotowanego przez mojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 tak daleko mu do pederastii, jak tobie bliziutko, pewnie z parafii piszesz :) słyszał kiedykolwiek o równym podziale obowiązków, pracy i pieniędzy? nie? to wypier/dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotuje :) lubie gotowac, tylko nie lubie wymyslac CO DZIS ugotowac :O moze powinnam zrobic taka rozpiske? poniedzialek: kurczak z warzywami i kuskusem, wtorek: ryba i ziemnaki itp itd jasne, ze jak zrobie wiecej to zostaje na drugi dzien i to jemy, ale czasami sama mysl: co dzis na obiad mnie juz rozklada i nic mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wychowana tradycyjnie i wiem że kobieta ma gotować a nie chodzić do pracy do pracy ma chodzić i zarabiać mężczyzna a Zina gotować jedzenie bo mąż na nie zarobił. A skoro nie pracuje bo nie powinna kobieta tylko siedzi w domu to Powinna gotować bo mąż zarabia. I za to że pracuje i daje na te jedzenie to powinien distaac obiad. Kobiety zamiast pracować to wy j się powinnyscie domem zajmować i za to się wziąć. Ale wam praca się liczy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja prdl ale belkot, albo sie tak podnieciles swoim pisaniem, ze pewnie juz doszedles, albo wez uporzadkuj swoj bur.del w glowie i spokojnie jasno napisz co chcesz powiedziec. ale jesli cala tyrada ma sie sporowadzic do jednego: kobieta ma siedziec w domu, to po prostu ogranicz sie tylko do tego zdania i nie pisz nic wiecej, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy i kobieta zazna takiego skarbca który będzie zarabiał na przyjemności kobiety i nie nazekal. Tylko się będzie poczowal do takiego obowiązku roli męża. Za to że ma obiad uorane posorzatane. Ale teraz to facet wypomina i jeszcze prosi aby mu pomóc i kobieta ma iść do pracy bo on nie chce na nią zarabiać. Zarabiać ma i jeszcze gotować i kupić za swoje zarobione pieniądze jedzenie mężowi i mu ugotować. To skoro kobieta gotoje itp to czemu ma jeszcze zarabiać na to. Już nie ma takiech wspaniałych mężczyzn. Teraz każdy chce być królem świata i na niego zarobić na jedzenie i obiad do łyżka podać. Kiedyś to do stołu z rodziną siadal. Nie było łyżka tv obiadu i piwa po pracy. I jeszcze na to kasę dawał żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten poj/ebek albo poj/ebka od roli kobiety w domu... kogo to obchodzi? te czasy się skończyły, wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tradycyjna gotuje i sprzątam a od zarabiania mam męża i utrzymania. To właściwy podział. Po co wy oracojecie nie rozumiem przecież dom mąż dzieci synowie tesciowie i rodzice opieka nad nimi się powinna liczyć kobiecie matce córce. Córkę też tak wychowuje pomaga mi w opiece nad synami starszymi a jej braćmi i robieniu obiadu braciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czasy też się skończyły ze zona bieze kasę od męża tylko zarabia sama na siebie. Więc niech mężowie nie nazekaj a ,że oni muszą nas utrzymać. A skoro facet chce aby kobieta pracowała to niech też zacznie robić coś w domu. Bo kobieta też pokoje rzarcie i płaci rachunki. A nie tylko facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
wiecie co? Tak jak to czytam, to moją żoneczkę kocham jeszcze bardzie. Żonki słowa to - abym tylko miała z czego to mogę codziennie wymyślać. Bardzo smacznie gotuje mimo to bardzo chętnie ogląda Geslerki, slerki i inne gady bo może czasem dowie się czegoś więcej. Pełen szacun dla niej. Dodam że mamy 27 lat stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A loda braciom też uczysz córkę robić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Chryste. nie obchodzi mnie jakie role wyznaczacie kobietom. chcę żyć po swojemu, dajcie ludziom żyć po swojemu. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze wsi i każdy musi kazdemu pomagać w pracy w domu w chlewie w kuchni. Tu jest Solidarność większa i każdy musi dac coś od siebie. Facet też pomaga kobieco np do gotowania piec rozpalić podać patelnię. A kobieta w polu przy zwierzetach. W ogródku wychodowanie warzyw do jedzenia zajmoja się razem wzajemnie. A w mieście do supermarketu się chodzi i jeszcze się kluca kto ma iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja gotoje sprzątam piore, a mąż mi rzalowal kupić nowego stanika chodzę w starych które zacerowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×