Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurs do egzaminu LCCI

Polecane posty

Gość gość

tak jak w temacie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o Warszawę to chodzę do szkoły TFLS na LCCI, wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane i świetnie prowadzony kurs, jestem zadowolona z tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magus86
Potwierdzam poprzedni wpis. Dobrze przygotowują do egzaminów w szkole TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła TFLS faktycznie dobrze przygotowuje do egzaminów. Ja również wybrałem tę szkołę podczas przygotowań do egzaminu LCCI. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez myślę że TFLS ma dobre kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria990
Podzielam opinię na temat szkoły TFLS. To dobra szkoła i kursy są przede wszystkim skuteczne. Widać to po statystykach zdawaloności egzaminów certyfikowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tfls dobrze przygotowują do tego egzaminu, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, w TFLS można dobrze się przygotować do LCCI, szkoła bardzo dobrze sprawdza się w egzaminach certyfikowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo dobrze przygotowali w TFLS i mogę polecić, Szkoda że są tylko w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam świetnego lektora na kursie lcci a chodzila do tfls, pan Michał jest najlepszy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić szkołę TFLS, bo to po prostu profesjonalna szkoła i najlepiej przygotowują w niej do egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła TFLS faktycznie dobrze przygotowuje do egzaminów. Ja również wybrałem tę szkołę podczas przygotowań do egzaminu LCCI. TFLS to szkoła, gdzie po prostu dobrze uczą i chce się tam chodzić. Zajęcia są ciekawe i przyjemne dla kursanta. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami, kurs do LCCI tylko w TFLS. Mają najlepszą kadrę lektorów którzy od lat w tym robią. Super potrafią przygotować i mają najlepsze wyniki zdawalnosci egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do TFLS na kurs do TOLESa i świetnie się przygotowałam. Myślę, że na kurs do LCCI też można śmiało wybrać się do tej szkoły, znają się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kursie w TFLS dostałam prawdziwego kopa do nauki języka . Grupki starannie dobrane pod względem wieku i poziomu. Zajęcia z jednej strony ukierunkowane na speaking, czyli konwersacje, ale także sporo się pisze i są robione zadania ze słuchu. Szkoła zapewnia egzaminy próbne jak się chce zdawać certyfikat. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tfls dla mnie ważne jest, że uczy mnie doświadczony lektor, a nie student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Warto iść na LCCI do TFLS, bo szkoła specjalizuje się w tego typu kursach. Poza tym dają gwarancję zdania egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfls to znana i renomowana placówka działająca na terenie Warszawy. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe . Szkoła zapewnia egzaminy próbne jak się chce zdawać certyfikat i daje gwarancję zdania egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów to TFLS jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami. Jeśli chodzi o egzaminy certyfikowane to należy wybierać szkoły, które się w tym specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boty tfls szaleją :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygotowywałam się w TFLS do egzaminu IELTS i było spoko, wnioskuje, ze do lcci też dobrze przygotowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Szkola Tfls jest jedną z najlepszych warszawskich placówek. Razem ze Szkola metodystów stanowią grono najlepszych szkół językowych . Swietnie przygotowują do egzaminów i nie tylko . Polecam piątkowe konwersacje z nativem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce dobrze przygotować się do tego egzaminu to ja ze swojej strony mogę polecic szkołe TFLS! Uczyłam się tam dwa lata i uważam, że to najlepsza szkoła w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TFLS najlepiej przygotują do egzaminu - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kurs z biznesowego angielskiego w TFLS, poziom według mnie był dobry, jak ktoś chciał to mógł się sporo nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła TFLS jest na wysokim poziomie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam po długim szukaniu szkołę TFLS i się nie zawiodłam. Bardzo wysoki poziom, lektorzy przynoszą dużo dodatkowych materiałów. Często też organizują sprawdziany ( tzw mock exams) dzięki temu każdy wie czy coś musi jeszcze nadrobić. Co mnie przekonało do tej szkoły to niskie ceny i Akredytacja MEN dzięki temu wiem że szkoła jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na kursie francuskiego w szkole TFLS i było naprawdę super, miałam świetną lektorkę, ale z widniejących tu opinii widzę że w szkole TFLS większość lektorów cieszy się pozytywnymi opiniami, poza tym ceny są całkiem przyjemne jak na Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×