Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małżeństwo jest przereklamowane

Polecane posty

Gość gość

Najczęściej to dwoje obcych sobie ludzi połączonych umowa prokreacyjna. Piękna ,wystawna ceremonia dwóch trupow. Ludzie sami się uprzedmiotawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małżeństwo jest przereklamowane seks jest .... wycieczki zagraniczne są .. macierzyństwo jest .... w ogóle życie jako takie jest również przereklamowane a żyć trzeba :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoość
"To zależy od ludzi jak jest." Że tak zacytuję mojego ukochanego, kiedy mi powiedział, że obrączka na jego palcu, to tylko nic niewarty kawałek złota, a ja mu na to odparłam, że właśnie dlatego nigdy nie planuję ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to dobrze Ci powiedział bo liczy się to co w sercu a nie to co na palcu a tak poza tym, śluby też są przereklamowane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Piszcie, co jest jeszcze przereklamowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa na jakiej podstawie twierdzicie to co twierdzicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jedynie sluszne" wywody na temat zycia na kafeterii sa przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium dziś a ja jestem ciekawa na jakiej podstawie twierdzicie to co twierdzicie ?usmiech.gif Allium, na podstawie doświadczenia życiowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ze wolisz byc trupem pojedyńczym - czy to dla ciebie az taka róznica? Trup to trup. Co wlasciwei autor chcial przez ten temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że małżeństwo to sen, śmierć przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inne doświadczenia życiowe, jeżeli ktoś czuje się trupem to tylko siebie może za to winić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych co uwazaja malzenstwo za kontrakt - nawet po wielokroc przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawie SWOJEGO doswiadczenia, dodac nalezy. A w swiecie zyja miliardy ludzi o roznych pogladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium, jeśli masz męża to wg mnie jest to skończony wykastrowany pantofel który nie może ci powiedzieć na głos jak bardzo go w*******z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium , jak to czyjego? własnego oraz obserwacji otaczającego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według ciebie moim mężem może być nawet Pocahontas - wiesz gdzie to mam ?:D a do drugiego gościa - twoje małżeństwo jest kiepskie wiec uważasz ,ze wszystkie małżeństwa są takie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nabieram sie na reklamy proszkow, to co dopiero na reklamę(?) malzeństwa. Uwazasz, ze ludzie dzialaja tylko pod wplywem reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też widzę na około same zmęczone sobą pary. Jakieś dziwaczne konfiguracje ludzi którzy się boją życia, spółki handlowo uslugowe w których komunikacja jest ograniczona do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre małżeństwo jest wartością bezcenną .Tyle tylko ,ze młodym ludziom wydaje się że ta wartość " robi się sama " albo spada z nieba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocahontas to kobieta móżdżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze przereklamowane festiwal wymagan z jasno okreslonymi prawami do zwrotu towaru z powodu gwarancji lub rekojmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość , żeś sama głupia to jeszcze o to samo podejrzewasz innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium, jakie małżeństwo uważasz za dobre? Nie pytam o Twoje ale tak ogólnie, możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto autorce tak bardzo malżeństwo reklamuje, że aż topik o tym zakłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie , które rozumie ,ze miłość ciągle się zmienia . dla którego pójście kompromis to nie jest ujmą ale świadectwem dojrzałości . gdzie wybaczanie nie jest powodem do wzbijania sie w pychę ale codziennym uzdrawianiem więzi . To - moim zdaniem - najważniejsze atrybuty dojrzałego małżeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoość
ggoość dziś "To zależy od ludzi jak jest." Że tak zacytuję mojego ukochanego, kiedy mi powiedział, że obrączka na jego palcu, to tylko nic niewarty kawałek złota, a ja mu na to odparłam, że właśnie dlatego nigdy nie planuję ślubu. gość dziś w sumie to dobrze Ci powiedział bo liczy się to co w sercu a nie to co na palcu a tak poza tym, śluby też są przereklamowane jezyk.gif xxx xxx No liczy się to co w sercu, ale on mi w ten sposób oznajmiał, że jego aktualne małżeństwo jest martwe. Natomiast słowami o tym, że to zależy od ludzi jak jest, próbował mi pokazać, że wciąż wierzy, że warto ślub brać (bo jeszcze się nie rozwiódł jak już od dawna nazywa mnie, najpierw przyszłą narzeczoną, potem zaczął już wprost narzeczoną). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie allium, ale odpowiem - dwoje ludzi, ktorym raźniej jest dzialac wspolnie, pomagaja sobie, wspierają sie, mają wiele wspólnych pogladów, cieszą sie swoja wzajemną obecnoscią i nie nudzą sie za sobą. Takie jest moje malzeństwo, było moich rodziców i dziadków. Nie taki znow ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem że ten kompromis jest dobrowolny i nie obejmuje tylko kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×