Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marian Kowalski, MÓJ PREZYDENT

Polecane posty

Gość gość
nie wiedziałam że dzisiaj jest 1 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to TWÓJ, więc wypiżdzaj z tym, możesz sobie to oglądać 24/7 i sie przy tym masturbować, to przecież TWÓJ prezydent i TWÓJ filmik więc nie wciskaj tego swojego śmiesznego prezydenta, kibola z ONRu INNYM tępa pało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cóż widzę że ukazałeś pełnię kultury swojego lewactwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, a wy tylko od lewaków potraficie wyzywać, może na ustawke mnie jeszcze zaprosicie pod stadion kibole z RN ? Wasz poziom jest tak niski, że nie mam zamiaru z tobą dalej dyskutować, tym bardziej że nie macie ŻADNYCH argumentów oprócz wyzywania od lewaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za jakiś smieszny lewak wypisuje tu bzdury, Oglądałam wszystkie wypowiedzi Pana Kowalskiego iinnych działaczy RN którzy mają twarde argumenty i postulaty polityczne do zrealizowania. A lewactwo tylko gada o tolerancji, zboczeniach i faszyzmie.... Zero spraw którymi na prawde powinno sie zajać państwo. Ruch Narodowy i P. Marian zawsze mają mój głos ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech żyje Wielka WOLNA POLSKA! Też będę głosował na Mariana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widać, że jeszcze jesteś dodatkowo strasznie ograniczony i tępy umysłowo, bo mimo, że nazywasz mnie lewakiem, którym nie jestem, to i tak nie mówiłem nic o 'tolerancji, zboczeniach i faszyzmie' więc naprawdę zamilknij bo tylko się kompromitujesz i to twoje kibolskie zrzeszenie ruchu narodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra gościu idź stąd na kółko poparcia A.Grodzkiej. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepszy kandydat. Wolę Kowalskiego niż JKM. Ogólnie RN ma to czego zawsze brakowało mi w partiach Korwina z których zawsze z resztą on sam wylatywał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kompromitujesz ten swój RN dziś to dobitnie o tym świadczy, najpierw wyzywacie od lewaków, a potem won, bo nie macie ŻADNYCH argumentów, jesteście tylko bandą faszystów i kiboli, czysta siła fizyczna i agresja z was bije, ZERO intelektu tylko debile mogą głosować na ten cały Ruch Narodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej powiedz kogo sam popierasz.... Chyba sie nie wstydzisz? RN jako jedyna opcja chce pełnej wolności gospodarczej z zachowaniem propolskiego podejścia. A więc polski kapitał w polskich rękach. Dlatego ich popieram. I bynajmniej nie jestem kibolką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że są tacy kandydaci jak Pan Marian. Przynajmniej jest po co iść na te wybory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na niego głosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kowalski wyglada na skinheada i pewnie nim jest ale lepszy juz taki skin miliard razy niz lewackie karaluchy i zydostwo z bronkiem analfabeta na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Duda może wygrać z Kompromitowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie zwieść. Kowalski nie jest żadnym skinem, kibolem jak ta całą lewacka hołota próbuje nam wmówić. Jest po prostu byłym sportowcem, kulturystą i do dziś regularnie ćwiczy - stąd ta postura. Wystarczy na YouTube pooglądać jego wypowiedzi i już wiadomo że to naprawdę bardzo spoko gość o wielkim sercu, zdrowych poglądach i dobrym podejściu do ludzi, świata. Polecam materiał "Z wizytą u Agaty i Mariana Kowalskich": https://www.youtube.com/watch?v=D6VPpvtZaS4 . Ma nawet obrazek z śp. Lechem Kaczyńskim, co ociepli spojrzenie PiSowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na niego będę głosowała :) Mi bardzo odpowiada na Prezydenta :) Typowo POLSKIE imie i nazwisko + dobre poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mariankowalski.pl ps. oglądajcie o 17:00 Tele5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledźcie fanpage "Ruch Narodowy" i profil Mariana Kowalskiego na facebooku. Tam są informacje o spotkaniach z p.Marianem ktory obecnie jezdzi po calej Polsce i rozmawia z wyborcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj po "Wiadomościach', Marian Kowalski będzie gościem programu "Dziś Wieczorem" - w TVP INFO od 19:57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba oglądać bo będzie gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×