Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stop polonizacji europy

Mieszkam w Szwecji. Wolę mieć za sąsiada Syryjczyka niż polaczka

Polecane posty

Gość Stop polonizacji europy

Polacy reprezentują w tym kraju największą patologię. ZERO umiejętności posługiwania się szwedzkim (w przeciwieństwie do przybyłych z bliskiego wschodu) śmiecenie gdzie się da, krzyczenie cały czas "k***a", zero celów w życiu poza chlaniem najtańszego alkoholu, przestępczość - tak, polaczki słyną w Szwecji z krzywych spojrzeń i wp*****lu na ulicy dla przyjemności. Dlatego ja z chęcią bym zamieniła w Szwecji polaczków na arabów w proporcji 1:1 - a wy się kiście w tym nadwiślańskim g*****e wśród swoich pobratymców :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież to prawda
Polacy to zaraza europy. Ale poprawność polityczna nie pozwala o tym głośno mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie mowia po szwedzku? Ciemniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu mają mówić po szwedzku?To nie angielski czy niemiecki że każdy liznął choć trochę w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Ciekawe, że jakoś arabowie nie mają z tym problemów i mówią w tym języku w miarę płynnie. Tylko polaczki ze swoim IQ cebuli mają z tym kłopot. A przy okazji - szwedzki należy do jednych z najprostszych europejskich języków. Dla polaczków jak widać za trudny :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się na ryj,cio/to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Ocho, dumny potomek husarii przemówił :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi klawiatury na takiego śmiecia jak Ty palancie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic z dala
To sobie miej, nawet 10! Pewnego dnia przelecą twoją żonę i córkę a jak będziesz grzeczny to dadzą ci na to popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Nie ma to jak pisać do kogoś per palancie i jeszcze używać zwrotu grzecznościowego pisząc z dużej litej "Ty" :D :D :D :D Serio, takie przygłupy to tylko w kraju nad wisłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.11.Masz rację kolo.To prowokacja,chociaz głupków na tym zwariowanym świecie nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Coś ci powiem. Murzyni i arabowie generalnie nie muszą gwałcić kobiet w przeciwieństwie do polaczków. Wiesz czemu? Bo: - Mają normalne mordy - Normalnie pachną - Normalnie się ubierają - Zmieniają bieliznę Zastosujcie się do tego zwierzęta z polski a może i wy sobie p*******ie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stop polonizacji europy dziś Ocho, dumny potomek husarii przemówił smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x zamiast tu siedzieć 24h na polskim forum poduczylabyś się szwedzkiego, czosnkowy kaszalocie, tez mieszkałem za granicą, część mojej rodziny mieszka za granicą i na forum polskim wogole nie wchodzą bo mają tam towarzystwo jest tam was trochę tych marcowych komuchów i mordy drzecie bo wasza gufniana "elita" się w Polsce nie przyjęła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dobry w gębie cieniasie bo jesteś tu anonimowy.Ale wiedz że wyrwałbym ci łeb razem z płucami i nasrał do karku,wtedy zaczął byś szanować rodaka śmieciuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Szwedzki to ja znam fullkomlig jak to w Szewcji mówimy. Nie bój się, dostarczacie mi lepszej rozrywki niż małpy w zoo :D A ty przygłupie z 21:20 co byś mi zrobił? Zabił swoim zapachem cebuli, czy udusił torebką z biedry :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś dobry w gębie cieniasie bo jesteś tu anonimowy.Ale wiedz że wyrwałbym ci łeb razem z płucami i nasrał do karku,wtedy zaczął byś szanować rodaka śmieciuchu x to nie jest żaden rodak, to pyerdolona komusza menda a ponieważ to coś siedzi w Szwecji to prawdopodobnie żydówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Niestety, z bólem serca informuję, że nie jestem żydówką :-( 100% polka :-( Ale często się wśród szwedów podaję za żydów, albo Czeszkę. Wszystko byleby się nie wydało, że jestem z tego chlewu europy nad Wisłą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.23,masz rację,przynajmniej o jedno zero mniej w kraju.Tam ta kreatura na pewno czyści co najwyżej śmietniki a tu odreagowuje swoją frustrację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stop polonizacji europy dziś Szwedzki to ja znam fullkomlig jak to w Szewcji mówimy. Nie bój się, dostarczacie mi lepszej rozrywki niż małpy w zoo x to ty się boisz żydówo, pewnie tatełe emeryture z Polski bierze i się martwi że zasiłek się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A..., JESTEŚ KOBIETĄ! To wiadomo DZIWKA na GOŚCINNYCH WYSTĘPACH! :D. ps.tylko jakbyś ew.chciała wrócić to nie przywieź do kraju przypadkiem jakiegoś syfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Oj polskie zwierzęta :D :D :D Wegetujecie w tym polskim g*****e i jedyna praca dla kobiety jaka wam podświadomie przychodzi to praca waszych żon, córek i sióstr - czyli praca d***** :D :D :D I ten polski antysemityzm - typowy dla zakompleksionych nacji które g****o w świecie znaczą :D Nawet sobie nie wyobrażacie jakie to szczęście czasem w internecie popisać z polakami. Nic mi nie daje takiego kopa motywacyjnego jak ponowne uświadomienie sobie, że mogłabym w tym kraju podludzi takich jak wy żyć chociaż dzień dłużej :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się nam sfrustrowane zero uruchomiło. takie kompleksy, tak by chciało być kimś kim nie jest a nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co może robić polczyna za granicą? Albo czyścić kible albo czyścić penisy ustami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stop polonizacji europy dziś x a gdzie ty tu widzisz antysemityzm, pokraczna intelektualistko multi kulti :-D jest tu trochę takich dziwolągów jak ty niestety niewiele ale dowiedz się że ty również dla mnie jesteś rozrywka, wlasnie nie mam nic do roboty i mam okazje nasrrrać ci do ryja co tez z przyjemnością czynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Zdradzę ci Sekret... pewnie z podziwu niewyjdziesz po tych wszystkich latach jak twoja mama przyjmowała klientów i robiła im laskę za dolary jak ty spałem w łóżeczku obok :D Pracuję jako tłumaczka min w försäkringskassan - urząd socjalny w szwecji. Zgadnij kto jest z nie obywateli Szwecji jest ich głównym beneficjentem? :D Tak, POLAKI - ROBAKI! :D A teraz najlepsze. Zazwyczaj przychodzi taki polski robak i szuka pomocy finansowej. Po szwedzku ani be ani me wiec wzywają mnie. Najczęstszym motywem jest zasiłek na gówniarza - notabene na szczęście zazwyczaj zrobiony z jakąś normalną nacją jak arab albo murzyn. Wiesz co ja robię? Tłumaczę coś zupełnie przeciwnego niż mi kazali - że do żadnych socjali nie ma prawa i w tej sytuacji w jakiej jest, że najlepiej aby z tym ciapatym gówniarzem wróciła do kraju, bo tutejszy urząd jej go pewnie zabierze :D :D :D To często te idiotki wracają do kraju z tymi ciemnymi bachorami i znajdują frajera-miejscowego polaczka. A w Szwecji przysługiwało im zazwyczaj darmowe mieszkanie + równowartość ok 3tys złotych :-D Och polskie śmieci. Żebyście wy chociaż zdawali sobie sprawę jakimi jesteście zwierzętami :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e bylas nie w SZWECJI :D ja tu mieszkam i nic takiego nie zauwazylam, chyba, ze mieszkasz w slumsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty śmieciucho,nie zauważyłaś że piszesz o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Tak, a gdzie mieszkasz? W lesie w kontenerach przy zbiorach jak duża część z was? :-D :-D :-D Było trzeba ruszyć dupsko i wyjść na miasto co te polskie zwierzęta wyprawiają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego piszesz w rodzaju męskim? Przecież to WY polskie samice się zadajecie z murzynami i Arabami. To jest wasz poziom koczkodany.Mężczyźni gufna nie tykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×