Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stop polonizacji europy

Mieszkam w Szwecji. Wolę mieć za sąsiada Syryjczyka niż polaczka

Polecane posty

Gość Stop polonizacji europy
Oczywiście, że się zadajemy. Lepszy murzyn i arab niż śmieć z polski. Bo co taki polaczek może kobiecie zaoferować? Żółte zęby i dziurawe gacie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestęs tłumaczem? Naprawdę? I nie masz za grosz kultury? Pewnie chcialabyś nim być bo z twoich wypowiedzi wynika, ze pracujesz na zmywaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, nie mamy co się równać z ksieciami orientu- chatki z gufna,kozy i wykształcenie pustynno- koczownicze to dla nas za wysokie progi:( Nadal tylko nie rozumiem dlaczego obraziłas swoje rodaczki nazywając je "robakami z ciapatymi gufbiarzami*.Myślałem, że to polskie kobiety są cacy , a mężczyźni be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... marzenia nic nie kosztują.... autorka czyści kible i udaje tlumacza a słownictwo z rynsztoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Kulturę? Obsługując polaków :-D :-D? Ha ha ha :-D To jak używać savoir vivre w stosunku do małpy :-D A co do ksieciami orientu - chatki z gufna,kozy i wykształcenie pustynno- koczownicze to dla nas za wysokie progi... To teraz sobie zwizualizuj jakimi ZERAMI są polscy mężczyźni skoro nawet z takimi księciami orientu nie są w stanie konkurować :-D :-D :-D A ten polaczkowy ból tylniej części ciała i sugerowanie, że wykonuję pracę przeznaczoną dla nich samych - miodzio :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż już spać marzycielko - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiał Cie jakiś Polak zdrowo kopnąć w dupę skoro tu wylewasz swoje frustracje :D Miał kolo rację,bo kto widział zadawać się z takim nieokrzesanym,burackim ZEREM! :D.Po Twoich wypowiedziach o rodakach widać że wychowałaś się co najwyżej w CHLEWIE!Szkoda że z Twoim brakiem kultury osobistej obnosisz się po świecie i psujesz opinię porządnym Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz odpowiedzieć normalnie na pytania?Jeśli to nie jest prowo to jesteś naprawdę żałosną osobą . W tej Polsce musiało być ci źle naprawdę.Podejrzewam kombinacje: rodzina patologiczna/brak rodziny-nieatrakcyjny wygląd-gorsze traktowanie przez rowiesnikow- niewidzialność dla płci przeciwnej- bieda,alkohol. Taki jad nie bierze się znikąd.Nawet mi ciebie żal.Ja też nie mam idealnego życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myśle... masz rację100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
W sumie chyba dobra rada z tym snem. Jutro od 9 znowu będę musiała przez 3 godziny oglądać te polskie mordy i wciągać zapach polskich, niepranych od 2óch tygodni ubrań :-( Ciężka ta moja praca :-( Nie da się zepsuć opinii polakom. To tak jakby powiedzieć, że ktoś psuje opinie cyganom... chociaż to akurat zły przykład bo oni w Szwecji stanowią ciekawy folklor. Jeżdżą w tych swoich karawanach, śpiewają, tańczą... a polaczki... szkoda gadać :O I wybaczam wam, że reagujecie taką agresją w stosunku do mnie. Przecież to nie wasza wina, że urodziliście się polskimi zwierzętami które potrafią wyrażać tylko podstawowe emocje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty w ktorym chlewie się chowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty śmieciucho nie jesteś polką? Żałosna jesteś,szkoda że nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Żyłam w takim jednym chlewie do matury. Polska się nazywał. Myślałam, że już zwalczyłam resztki polaczkowatości. Czyli to jednak widać, że polski jestem? :-( :-( :-( Nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twoja matka i twoja rodzina - to też chlew? Od razu widać z czego się wywodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bol tylka wynika z tego , że ta pseudoszwedka wychowala się razem że swiniami w chlewie i zarla razem z nimi .Tak się spasla że gdy przyjechały szwedy wzięły ją do siebie jako największą maciorę.teraz żyje w szwedzkim chlewie i je pasze GMO przez co uważa się za lepszą od "poliaczków". Niestety sporą dawka GMO wywołuje poważne ubytki w mózgu . to tłumaczy brK inteligencji i kompletny brak kultury połączony z kompleksem " polskiej maciory".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Niestety. Tak jak człowiek pochodzi od małpy, tak ludzie (podkreślam - LUDZIE, nie karaluchy) którzy wyrwali się z polskiego g****a mają za przodków zwierzęta. Tak już jest, ewolucja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Ach polaczkowe bóle tylnej części ciała :-D A teraz przepraszam, jutro idę do pracy :-( Na szczęście z nudów wymyśliłam co jutro zrobię aby sobie urozmaicić dzień. Jak znowu przyjdzie zwierzę z polski i będzie próbowało wyłudzić zasiłek to powiem mu, że najwięcej dostaje się za nosicielstwo HIV. Ciekawe czy któryś się na to złapie i naprawdę któryś będzie tak zdesperowany :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba jednak masz coś z głową autorko, bo na normalną to ty nie wyglądasz... tylko ci współczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako urzędnik sama jesteś pasożytem i to podwójnym bo pomagasz innym pasożytów ciągnąć kasę podatników.Ale wątpie, że ty biuro widziałaś krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Sylvia
"Polaczka"? Polaczek to cię robił. Sprawdź znaczenie tego słowa i jego etymologie, bo zapewne nic o tym nie wiem miernoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w calosci sie z toba zgadzam autorko! od laaaat mieszkam poza polska, najpierw niemcy, teraz uk. wchodze na polskie strony bardziej z sentymentu, by podszkolic jezyk, ale takie rasistowskie, bledne opinie o innych nigdzie nie znalazlam jak tu czy w komentarzach na onecie :O polacy maja czelnosc smiac sie z ciemnoskorych, ze to niewychowane, niecywilizowane malpy, ze przyjezdzaja g*******ic polskie kobiety, ze sraj...a do basenow.....przeciez to samo robia polacy w swoim wlasnym kraju :O ile razy bylyscie kobiety oblapiane w dyskotekach czy pubach, bo jakiemus pijanemu polaczkowi, ktory od starego dostal auto i 3 stowy na piatkowa czy sobotnia dyske, wydawalo sie, ze jest rockefellerem i za piwo za 4zl moze sobie pomacac czy podu...pczyc?? :O do tej pory pamietam, jak mialam chyba z 13 lat i na basenie w polsce (jeszcze) bylam, i przy brzeguplywalo gow.no :O normalny platny odkryty basen!! niczym sie nie roznicie od tych, ktorych tak wyzywacie :O pamietam, jak spotkalam kolezanki ze studiow w uk, szlysmy w londynie i one same nalegaly by mowic po angielsku, mimo, ze jedna nie za dobra w tym jezyku byla, bo akurat wolala hiszpanski i na tym sie koncetrowala, zeby tylko inni nie poznali, ze jestesmy z polski :O polaka z daleka idzie poznac w kazdym kraju (no, moze nie w rosji, tam sie bardzo asymiluja z tubylcami :P ) i taka jest smutna prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, kiedy wyjechalem do uk 15 lat temu, jezyk ledwo znalem, ale od razu poszedlem do szkoly jezykowej, caly polski na dobre 7 lat porzucilem, by jak najszybciej nauczyc sie jezyka kraju, w ktorym zdecydowalem sie zyc. malo komu przez te lata przyznawalem sie, ze pochodze z polski, a po tym jak otwarto granice i do uk przyjechala jakas 1/3 kraju, to juz w ogole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestešcie żałośni,od razu widać że wyjechało sporo patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znawca tematu
gość dziś w calosci sie z toba zgadzam autorko! od laaaat mieszkam poza polska, najpierw niemcy, teraz uk. wchodze na polskie strony bardziej z sentymentu, by podszkolic jezyk, ale takie rasistowskie, bledne opinie o innych nigdzie nie znalazlam jak tu czy w komentarzach na Onecie x nie dziwie się że się zgadzasz z autorką bo obydwie jesteście kaszaloty, jakieś dziwolągi z wykrzywiona morda z powodu zespołu downa :) i dlatego podobają się wam ciapaki bo dla nich jesteście bardziej atrakcyjne od kozy ;) i to cala tajemnica tej frustracji którą codziennie wylewacie na tym forum jak rzygowiny. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam pani tłumaczka ze zmywaka? wyspala sie trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 4 - 5 miesięcy w roku mieszkam i pracuję w Malmo i zauważyłem, że na widok kilku Arabów Szwedzi przechodzą na drugą stronę ulicy. Wystarczy jednak, że poleci kilka staropolskich przerywników słownych i śniadzi pędem skręcają w najbliższą przecznicę. Co ciekawsze znajomi Rosjanie zauważyli podobną reakcję na ich język :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dobra dobra Andreas Brejwik niedługo będzie bohaterem...pogadamy lewackie gOOwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego że z kraju wyjeżdżają porządni ludzie szukać lepszego życia to rozumiem,ale wyjezdzają też największe śmiecie i szumowiny czego przykładem jest autorka topiku.Takiej to wypada postawić krzyżyk na drogę i zyczyć żeby nigdy nie wracała.Szkoda tylko że robi obciach tym porządnym Polakom za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stop polonizacji europy ha ha Podpisałaś się Stop polonizacji europy i masz taki pogląd. To może tak wypi/erd/alaj (wybacz, zle polski ma taki piękny, cudowny i szeroki zasób tego rodzaju słów, że szkoda ich nie używać) z tej "Europy" i wracaj do Polandii co? Nie muszą gwałcić? Ha ha oni chcą i to robią! "To teraz sobie zwizualizuj jakimi ZERAMI są polscy mężczyźni skoro nawet z takimi księciami orientu nie są w stanie konkurować" Wow, pomińmy, że każdy Polak dla ciebie to zero, ty spokojnie rzuciłabyś się na ciapaka? Ups przepraszam nogi rozkładasz wszystkim, aż miło, skoro wiesz, kto bieliznę zmienia, a kto nie. Co? Żaden Szwed na ciebie jeszcze nie spojrzał? Co do podawania się za Czeszkę, to robisz błąd. Powinnaś podać się raczej za Ukrainkę, albo Białorusinkę, bo dla rozwiniętego zachodu i północy, to jesteśmy jedno z tymi krajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przez 4 - 5 miesięcy w roku mieszkam i pracuję w Malmo i zauważyłem, że na widok kilku Arabów Szwedzi przechodzą na drugą stronę ulicy. Wystarczy jednak, że poleci kilka staropolskich przerywników słownych i śniadzi pędem skręcają w najbliższą przecznicę. Co ciekawsze znajomi Rosjanie zauważyli podobną reakcję na ich język x Poważnie? Dobra nowina ha ha. Ale to by się zgadzało z tym co napisałam wcześniej. "Cywilizowane" kraje mają Polskę i kraje byłego ZSRR za jedną maść, nic dziwnego taka reakcja, skoro arabowie to tacy zdolni lingwiści, że się dobrze osłuchali na ten temat i zrównują nas z Rosjanami. A ty autorko może byś lepiej zmieniła pracę, na taką gdzie masz styczność z normalną grupą Polaków, a nie tylko tymi z socjalu. Założę się, że tych Polaków, Szwedów i innych narodowości będzie góra 30%, a ciapatych 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×