Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stop polonizacji europy

Mieszkam w Szwecji. Wolę mieć za sąsiada Syryjczyka niż polaczka

Polecane posty

Gość gość
..a to franca się wynosi..może jak jOm araby przedmuchajom..ciekawe dlaczego niemcy nie bronili swoich kobiet Polecam https://my.mixtape.moe/dpcytp.webm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizowane" kraje mają Polskę i kraje byłego ZSRR za jedną maść, nic dziwnego taka reakcja, skoro arabowie to tacy zdolni lingwiści, że się dobrze osłuchali na ten temat i zrównują nas z Rosjanami. A może wreszcie muslimy zrozumieli że nie wszyscy w Europie się ich boją. Może to oni powinni zacząć się bać. Bo my Słowianie to raczej niepokorni jesteśmy i cokolwiek niepokorni. A i arabski chuj ci w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka wpisu ma rację
Może i robi to w sposób wulgarny ale inaczej się nie da. Statystycznie przy spotkaniu grupki polaków za granicą jest wyższe prawdopodobieństwo na wpierdol niż analogicznej młodej grupki arabów. A już na pewno obgadają ci głośno dupę - bo idioci myślą, że jak mówią po polsku to obcokrajowiec się nie domyśli :o Według statystyk to polacy są we wszystkich czołówkach przestępczości i ilości osób w więzieniach w krajach UE... więc z czym chcecie polemizować? Polacy to murzyni europy robiący jak oni syf wszędzie gdziwe się pojawią. Na szczęście ja już pozbyłem się akcenty i nie muszę przyznawać się skąd jestem i przeżywać wstyd za każdym razem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanuję autorkę tematu
W końcu ktoś ma odwagę przełamać tabu i napisać prawdę - polacy to podludzie i w żadnym razie nie mają prawa moówić o sobie, że są bardziej cywilizowani od arabów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby prawda ale
Też mieszkam zagranicą, poza europą, ale autorka troche przesadza, tymbardziej że ciągnie korzyści materialne w postaci pracy i dochodu właśnie przez to że jest polką i tym "niemotom" niekumatym tłumaczy. Gryść ręke która cię karmi to troche brak logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to mieć za sąsiadkę polską cichodajkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak jaki jest każdy wie- różny, tak samo rozni sa ludzie bez względu na pochodzenie. Co do tektow o brudnych nie domytych Polakach- autor\ka nie mieszka chyba w Szwecji. Ja osobiście nie spotkałam brudnego, smierdzacego Polaka a Szweda owszem. Nie będę podawac szczegolow ale oni wogole nie przejmują się swoim wyglądem itd. Jeśli chodzi o socjale pobierane przez Polakow- kopmpletna bzdura, Polakowi jako obywatelowi kraju UE nic się nie należy od szwedzkiego państwa, jedynie na dzieci dostają pieniądze jak kazde dziecko w Szwecji. Można się starac o zapomogi ale otrzymanie ich jest trudne( nie będę przytaczać calego mechanizmu). Dodam jeszcze tylko ze ten kto zalozyl watek jest najgorszym typem człowieka- obrazac swój kraj i wlasny narod. brak mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mają mówić po szwedzku?. Dlatego, że jest to język urzędowy w Szwecji. Angielski, niemiecki czy inne języki nie mają tu nic do rzeczy. Urzędowym jest szwedzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Norwegii i faktycznie to te polskie podludzie wyrabiają przechodzi ludzkie pojęcie. Nawet arabowie się łapią za portfel jak widzą polaka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za atlantykiem
Ten sam problem w USA i Kanadzie, na szczęście patologia skupia się w polskich gettach w dużych miastach a normalni polacy mieszkają za miastem w porządnych dzielnicach i nie robią wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.05 Najlepiej to mieć za sąsiadkę polską cichodajkę cool.gif xxxx to by było fajnie, tylko one nigdzie się nie ogłaszają więc jak je znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz szwedzkiego ¨fullkomlig¨jezeli juz to fullkomligt a w ogole to ¨kan svenska flytande¨. Co do arabow to zadna grupa narodowosciowa nie ma takiej zlej opinii jak arabowie w Szwecji. Nie wiem co ci sie tak u nich podoba. Przeciez to dzicz z tym swoim sredniowiecznym zabobenem zwanym islamem. Sa w Szwecji znienawidzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek nasuwa sie sam: Autorka , to osoba chora na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY MY SIĘ PRZYPADKIEM NIE ZNAMY". A W POLSCE, JA PIERDOLE, W POLSCE JAK W LESIE KUHWA, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GOOWNEM KUHWA. SPOJRZYSZ SIĘ NA POLAKA ROBAKA TO JAK ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ TO KUHWA TO ALBO PODEJDZIE I CI WPIERDOLI ALBO SIĘ SPYTA - " CO KUHWA? CHCESZ WPIERDOL KUHWA? PATRZYSZ SIĘ NA MNIE NA POLAKA ROBAKA? WIESZ KIM JA JESTEM KUHWA? NIE MAM PRACY KURWA ALBO PRACUJE ZA 3000ZŁ. JESTEM KURWA KIMŚ, JESTEM KIMŚ KURWA."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, choroba psychiczna na obczyźnie to przesrane, ale dla nas lepiej, że opuściło toto kraj. Niech Szwedzi się martwia, maja za swoje chociażby za ten "potop'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka Polka moralistka się udziela nie wracaj zarazo z tej Szwecji powinno się takim zakazać wjazdu do kraju Niech cię bzykają araby pusta kretynko Ja znam więcej językow jak ty i mieszkam w Polsce prostaczko a dy zapie ...j za te korony lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy polska nie jest cywilizacjowanym krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami posłuchajcie co polaki robią za granicą: https://www.youtube.com/watch?v=4Y9t-x_geDU Wstyd mi za to, że sami nim jestem :-( Najchętniej zmieniłby obywatelstwo na jakiegoś cywilizowanego kraju - może być nawet Arabia Saudyjska, Iran czy Korea Północna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ISIS chętnie przyjmie nowych obywateli, także Kongo, Sudan, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałoby się w puli genetycznej tego gównianego narodu trochę murzyńskiej i arabskiej krwi. Przynajmniej rzadziej trzeba by oglądać na ulicach typowych polaków - z zapadniętymi klatami, podkrążonymi oczami, zakolami, bladą cerą i mikroptaszkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby domieszać murzyńską lub arabską krew do tych "biednych" Polaków trzeba byłoby dopisać gwałty, kradzieże, oszustwa, handel żywym towarem, trerroryzm, itd. No, ale to nic takiego ważnego, dla niektórych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ci ludzie na zdjęciach wyglądają na typowych polacków - no może poza nieco ciemniejszą skórą. To już lepiej niech polaczki mają tę ciemną skórę - przynajmniej mniej będzie widać te wasze wągry, zaskórniki i inne syfy którymi pełne są wasze mordy. Bleeee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co jest najgorsza w polakach? Te ich kartoflane nosy. Już pies jebał, że typowy polak co drugie słowo mówi wyraz na "k", jest homofobicznym i rasistowskim przygłupem i tylko się patrzy kogo by tu okraść - najlepiej mu wychodzi okradanie drugiego polaka... Ale te polskie nosy... Jak taki polak zacznie cos tam dukać i patrzy sie na człowieka face2face skierowany tym wielkim, szerokim kinolem to ciężko nie wybuchnąć śmiechem :D Nie ma drugiego tak podludziowego narodu jak polacy na świecie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś tam ktoś gdzieś
Polacy to świetny naród, tylko ludzie kúrwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"homofobicznym i rasistowskim przygłupem " A to bóg ci każe czcić pedałów i murzynów że traktujesz to jak świętość?nie , to tylko grupka marksistowskich pajacow .Spoza tym czepiasz się wyglądu, sama pietnując takich ludzie.Jesteś kompletnym zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×