Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sentymentalny czas

młoda ze starym spokojem duszy

Polecane posty

Gość sentymentalny czas

dążenie do nieosiągalnego, pokazanie że można, jeśli się tylko chce, nowe wyzwania, gdyż zwykła codzienność nudzi...jestem wysoko, w młodym wieku osiągnęłam tak wiele i osiągam coraz więcej, jednak cena jaką płacę nie jest mała. od małego moją siłą był spokój, potrafiłam panować nad emocjami od maleńkiego i zapewne to pozwoliło mi w rodzinie alkoholików przetrwać i osiągnąć to, czego chciałam. umiałam odnaleźć drogę, którą chciałam podążać i doszłam do celu, wykształciłam się, w domu gdzie z trudem przychodzi komukolwiek napisać tekst albo przeczytać książkę, nie było łatwo pielęgnować swoje pasje i zamiłowania. Obelgi, które nieustannie słyszałam pod swoim adresem nie były miłe. Bolały naturalnie, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto ty nie masz spokoju duszy, tylko masz chorą duszę, poranioną, stłamszoną... taż taką mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
wyobcowana, bez wsparcia, wmawiane choroby, bo któż to widział, żeby nie napić się alkoholu z rodziną tylko w książkach siedzieć? Jednak przetrwałam, moje osiągnięcia zostały osiągnięte i przez uczelnie i pracodawców docenione. W domu nie. Odeszłam. Dobra praca w wielkim świecie...i znowu u mojego boku współpracownik emocjonalnie niestabilny i pijący. A ja z moim spokojem pracuję dobrze, wszyscy zadowoleni, bo nie muszą mieć tego na swojej głowie. Mam teraz niesamowicie sentymentalny czas, jestem dumna z siebie, że osiągam dużo, zadziwiająco dużo, czy ja z taką siłą się urodziłam czy dzieciństwo i ówczesna rzeczywistość tak mnie ukształtowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz spokoju duszy tylko stałas się jak głaz, zimna i wyobcowana, samotna wśród tłumów, szczelnie zamknięta w swojej szklanej kuli i nie dająca możliwości otwarcia się na innych, na słabości itp. masz wypracowaną postawę olewactwa i zimnego chowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Zimny chów. ..dokładnie tak było w domu. Jestem bardzo ostrożna jeśli chodzi o relacje z ludźmi, przyjaciół dobieram tez ostrożnie. Jednak zadziwiające jest to jak moja postawa jest doceniana w pracy. Osoby z wyższą pozycja i długim, bardzo długim stażem pracy przychodzą nie raz do mnie po radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Nie raz płakałam nad sobą, nad moim losem, że w domu było tak emocjonalnie ciężko. Z czasem zaakceptowałam stan rzeczy i zauważyłam, że taka postawa może być atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Coco chanel
Podobna historia i zero szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Chęć rozmowy, upust emocji nie możliwy w towarzystwie, którym się otaczam, bo krytyka...podsuwanie alkoholu...a emocji dużo, bo jestem na świeczniku społecznym. ..droga do forum, pisanie w próżnie, a w środku huczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak was irytuje słowo spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Spokój, który mam teraz w sobie jest bezcenny. To moje duże osiągnięcie. Potrafię akceptować rzeczywistość taka, jaką jest. Ze spokojem podejmować decyzje i dążyć konsekwentnie do ich realizacji. Jestem zbyt dojrzała jak na swój wiek dlatego potrafię osiągnąć dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Ludzie przyjmują mnie z otwartymi ramionami, z sercem, nie wszyscy naturalnie, większość. To jest piękne ale i trudne, bo ja muszę się tego uczyć, przyjmować i odwzajemniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Brakuje mi rodziny. Mamy przede wszystkim. Jako dziecko, nastolatka a teraz kobieta nie zaznałam opieki i miłości matczynej. Pewnie dlatego tak lubię towarzystwo osób starszych. Szukam w nich wsparcia. Jednak często zdarza się, że to ja jestem dla nich wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Sentymenty mijają. Idę na przód dalej. Głowa do góry i pozytywne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie widac tego po tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ok i jest
To sentymenty taki ma być ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Nie ściema. Dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zbyt poważnym facetem jestem aby wierzyć we wszystko co na forach piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Nie musisz wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewnie wiele młodsza jak ja i nie musisz mnie pouczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne, a myślę nawet że to ja bacząc na swoje doswiadczenie zyciowe mógłbym cię sporo nauczyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Skąd ta myśl, że szukam nauczyciela? Nie widzę sensu w licytacji, kto więcej umie i kto mógłby kogo uczyć. Twoje doświadczenie jest inne od mojego. A czy większe to inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Co nas nie zabije to nas wzmocni. Gdy naszym życiem włada coś lub ktoś, rodzina albo słabości, czujemy się źle, czujemy się przytloczeni, bezradni, marzymy o chwili gdy będziemy żyli swoim życiem. Taki moment nadchodzi i gdy się go nie przeoczy to życie staje się wolnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Sentymenty mijają teraz nadchodzi nerwowy czas. Zaczęty projekt, wymagający dużo cierpliwości, nim doprowadzę go do końca minie co najmniej miesiąc. Powtarzam sobie, że tylko spokój mnie ratuje. Współpracownicy zgodnie stwierdzili, podczas spotkania z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Podczas coachingu, że moja osoba uspokaja innych. Zastanowił am się nad tym i stwierdzam, że tak jest. To jest dla mnie mega motywacja, gdy są nerwowe sytuacje w pracy, by panować nad sobą, wiem że gdy przetrzymam trudne momenty to na spokojnie znajdę dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogoś szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie mów że nikogo bo z jakiegoś powodu tu jesteś. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalny czas
Gdybyś uważnie czytał topik, znalazłbys odp. Nie szukam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×