Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje zdanie na temat miesiączki, podzielcie się

Polecane posty

Gość gość

Cześć, po prostu chce wyrazić moje zdanie. Jeśli mam być szczera zawsze w moim domu okres to był temat tabu nikt nie wiedział, chyba że mama od czasu do czasu powiedziała tacie na moich oczach. Uważam iż ta sprawa po prostu jest sprawa kobiet mężczyzna może niech wie ale niech nie wnika. Nie zdążyło mi się kupić podpasek przy moim mężu bądź go po nie wysyłać. Na te sprawy zbytnio nie rozmawialiśmy chyba że zapytał się od czasu do czasu. Powiem wam szczerze okres DLA MNIE to sprawa kobiet i tutaj mężczyzna nie ma wstępu. Nie lubię gdy moja siostra mówi ze ma okres bo po co to jej sprawy, tak samo jak mówi do mojego szwagra -podziwiam bo dla mnie to temat trochę krępujący. Nie nie było u mnie patologi ani nic. Po prostu pragnę się podzielić z wami i poznać wasze opinie. MOWIE TUTAJ O OPINIACH A NIE JAK ZAWSZE PO PARU ODPOWIEDZIACH KŁÓTNIA TRAKTUJMY SIE RÓWNO I SZANUJMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że miesiączka to taki pół-tabu temat z facetem. Tzn na tyle, że gdy trzeba wyskoczyć do sklepu i kupić, to facet powinien wiedzieć jakie kupić bez poczucia zażenowania albo śmiechu. Tak jak przy zakupie papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet mniej wiecej wie kiedy mam okres. lubimy chodzic na basen, saune a wiadomo ze te pare dni w miesiacu musze odpuscic. poza tym wie tez kiedy nie bedzie sexu ;) no i śpi spokojnie że skoro jest okres to znaczy ze zabezpieczenia nie zawiodły. czasem jak bardzo jęczę z bólu to przyjdzie pomasować brzuszek, podrapać plecki, przyniesie herbatke i takie tam. tampony normalnie przy nim kupuje ale nie zlecam mu ich zakupu bo za duzo tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jest z pierdzeniem facet powonień czuć a nie wnikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to nie jest tabu bo bardzo długo miałam okresy tak bolesne, że nie dało się tego ukryć. Wiedział bo było jasne, że mam okres. I tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U niektórych nie jest tabu bo kobiety różnie przechodzą ten czas. Moja bliska koleżanka co miesiąc ląduje w szpitalu na kilka godzin bo ma okropne bóle podczas gdy u mnie...3 dni bez bólów i koniec. Masakra! Nie wiem czy ja dałabym radę. Chyba wolałabym się pozbyć łona i mieć spokuj do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie ukrywam przed partnerem tych dni,bo tego przeciez nie da sie ukryc.Idziemy do lozka to od razu przeciez to widac.Poza tym kilka dni przed okresem on sam mowi,ze za kilka dni dostane bo jestem nieznosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu wiele tematow bylo tabu, okres, seks, ginekolog (pierwszy raz poszlam po kryjomu i balam się jak diabli bo nikt mi nie powiedzial jak to bedzie... a poza domem wstydzilam sie kogos zapytac)antykoncepcja, narkotyki, ateizm czy "innowierstwo"... było tego od groma i jeszcze trochę. Mam zal ze tak to wygladalo, bo zaczynajac zycie na swoj rachunek w wieku 19 lat nie wiedzialam jak poruszac sie w swiecie, jak z ludzmi rozmawiac o pewnych rzeczach. Długo nadrabiałam te braki i popełniłam mnóstwo gaf z tego tytułu. Serio, jesli jestescie rodzicami to nie pozwolcie zeby jakis temat byl tematem tabu w waszym domu... tylko utrudniacie zycie waszym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa 23:31 miałam podobną sytuację kiedy ja dorastałam. Dlatego właśnie nigdy nie było i nie ma tematów tabu pomiędzy nami rodzicami a naszym synem który teraz jest prawie dorosłym mężczyzną. Ale co z tego że on jest wyrozumiały kiedy dziewczyny traktują go jak odmieńca? "Za dużo wie". A czy naprawdę? Nie! Twoja porada powinna działać w obydwie strony ale...nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowie facetowi, nie powinien wiedzieć o takich rzeczach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chilseen
Ja osobiście jestem zwolenniczką tamponow. Gdy pierwszy raz miałam do czynienia z tamponami- czułam się bezpiecznie, nie obawiałam się o żadne przecieki. Od pewnego czasu, jestem Ambasadorka firmy O.B. Gdy przyszła do mnie Ambasadorska paczka z duuuzą ilością tamponow ucieszyłam się! Były tam tampony, których nie miałam okazji wyprobowac "o.b ProComfort Night". Powiem wam, że obawiałam się je stosować ze względu na ich otoczkę, bałam się ze ona doczepi się i zostanie w środku. Ale teraz już wiem że to bajka! Są bardzo komfortowe. Podsumowujac, z tamponow jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosha109
#obzyjpelniazycia Dostałam tampony w ramach testu o.b i musze powiedziec szczerze,ze sa swietne w bardzo prosty sposob sie je aplikuje,sa chlonne i wygodne.Bardzo podpasowala mi powloczka jaka owiniete sa tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja również przetestowałam tampony ob #obzyjpelniazycia . Szczerze? jestem bardzo zadowolona w końcu czuje się czysto i świeżo w te dni. Nie odmawiam już sobie niczego :) nawet białe spodnie w te dni już są ok :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludia90
+Od kiedy pamiętam swoja przygodę rozpoczęłam od stosowania wkładek higienicznych a później zaczęłam stosować tampony mini dla komfortu bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Przygodę rozpoczęłam z OB i stosuje je do tej pory. #obzyjpelniazycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina900005
#obzyjpelniazycia Również miałam okazję zostać ambasadorką Ob. Na początku swojej kariery byłam sceptycznie nastawiona bo kiedyś używałam i nie mogłam się przekonać co do nich.Postanowiłam jeszcze raz spróbować tym razem miałam ksiązeczkę którą dostałam w prezencie i jestem teraz na tak wszystko ok zarówno ja jak i moje koleżanki jesteśmy pod dużym wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres to normalna sprawa. Nie należy się z tym przesadnie obnosic, ale też nie ma po co specjalnie tego ukrywać. Jeśli boli mnie brzuch, bo mam okres, to nie sciemniam mojemu mężowi, że źle się czuje z innego powodu. Jak z tego powodu odpuszczam silownie to maz tez wie dlaczego nie ide.Tampony kupuje przy nim, jeśli akurat razem robimy zakupy. Poza tym jak się współżyje z facetem to siła rzeczy on się czasem o okresie dowie. Nie ma sensu robić z tego tematu tabu, bo to normalne zjawisko. Ale nie ma też potrzeby oznajmiac za każdym razem, jeśli samopoczucie jest ok i nie przeszkadza w realizacji planów, że właśnie dostało się okres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mnie uznacie za dziwadło :D ja się wstydzę kupować w sklepie podpasek więc kupują mi rodzice ojciec jakoś się nigdy nie wstydził więc do tego doszło że nigdy w życiu sobie nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet wie kiedy mam okres bo wtedy nie ma seksu:) o wizytach u ginekologa tez wie. podpaski czy tampony kupuje sama, ale one leza w lazience w szafce wiec je widzi. kiedys zobaczyl lekko zakrwawiona podpaske, ale nic sie nie stalo. nie bylo to obrzydliwe dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat9640
Jakoś bałam się przekonać do tamponów ponieważ od zawsze korzystałam z podpasek miałam obawy że źle go założę albo coś mi przecieknie ale naszczescie nic takiego się nie wydarzyło, byłam w szoku jak łatwo się je aplikuje i dzięki temu że zostałam ambasadorską to przekonałam się do tamponów chociaż żałuję że już nie mam próbek bo chciałam bym rozdać więcej ich #obzyjpelniazycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu to też był temat tabu, matka nie kupowała podpasek, ja z kieszonkowego chodziłam do pobliskiego sklepiku zeby sobie kupic podpaski. Najgorsze było dla mnie to ze w tym sklepiku sprzedawał facet. To było dla mnie strasznie krępujace, byłam wtedy w podstawówce jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój musi wiedzieć żeby wiedzieć kiedy schodzić mi z drogi,kupi mi wszystko co chce ,to nie dzieciak ,jak się uczyłam pracowałam w sklepie i zdarzyło się że facet mnie pytal o jakieś rózowe bo on się nie zna a miały być różowe ,w sumie urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#obzyjpelniazycia To kolejna wspaniała kampania w jakiej mogę uczestniczyć. Zestaw ambasadorski zawierał: - etui do dyskretnego przenoszenia tamponów - opakowanie ProComfort NIGHT - opakowanie ProComfort Mini - opakowanie ProComfort Normal - 30 opakowań z 2 tamponami ProComfort Normal oraz 2. ProComfort Mini do rozdania Paczka zachwyca! ProComfort NIGHT to jedyne tampony na noc z zabezpieczającymi skrzydełkami SilkTouch, które delikatnie rozwijają się i wychwytują płyn kierując go do tamponu. Dla mnie była to totalna nowość i świetne rozwiązanie już nie boję się przeciekania w nocy. Skręcone rowki tamponów ProComfort kierują płyn do wnętrza tamponu zapewniając 100 % ochrony przed przeciekaniem. o.b dba o komfort kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką tamponów. Gdy przytrafiła się okazja zostania Ambasadorką firmy O.B. bez wahania wypełniłam formularz. Gdy zakwalifikowano mnie kurier wręczył mi paczkę z tamponami oraz mnóstwem próbek! Dostałam pełnowartościowe produkty a także nowość jaką były tampony o.b. ProComfort Night. Byłam bardzo zadowolona z ich korzystania w trakcie nocy. Okazały się bardzo chłonne. Próbki bardzo ucieszyły osoby, z którymi udało mi się porozmawiać na temat okresu i zabezpieczania przed "wpadkami" w trakcie trudnych dni. Jak najbardziej polecam. #obzyjpelniazycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kar1401
Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez tamponów. Z podpaskiami mam niemiłe doświadczenia, ciągle miałam wrażenie, że widać je przez ubrania, nie raz przemieściła się i przez to miałam brudną bieliznę, nie wspomnę już o nieprzyjemnym widoku, zapachu i tym, że miałam od nich uczulenie :-( Od kiedy odważyłam się pierwszy raz użyć tamponów juz nigdy nie spojrzałam nawet na podpaski. Próbowałam różnych rodzajów ale z czystym sumieniem polecam tampony o.b. nigdy nie czułam się tak dobrze i pewnie podczas okresu. Tampony o.b. mają różne rozmiary dzięki czemu łatwo je dopasować do obfitości okresu, są bardzo łatwe w aplikacji, bardzo dyskretne. Nawet w nocy mogę ich używać i spać spokojnie. Osoba która wymyśliła o.b. uratowała moje życie! Polecam je każdemu, przekonałam do nich moją młodszą siostrę, która teraz namawia swoje koleżanki ;-) Polecam tampony o.b. każdej kobiecie która nawet podczas tych ciężkich dni chce być sobą, chce się spełniać, żyć aktywnie, uprawiać sporty, bo najważniejsze to #obzyjpelniazycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kar1401
Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez tamponów. Z podpaskiami mam niemiłe doświadczenia, ciągle miałam wrażenie, że widać je przez ubrania, nie raz przemieściła się i przez to miałam brudną bieliznę, nie wspomnę już o nieprzyjemnym widoku, zapachu i tym, że miałam od nich uczulenie :-( Od kiedy odważyłam się pierwszy raz użyć tamponów juz nigdy nie spojrzałam nawet na podpaski. Próbowałam różnych rodzajów ale z czystym sumieniem polecam tampony o.b. nigdy nie czułam się tak dobrze i pewnie podczas okresu. Tampony o.b. mają różne rozmiary dzięki czemu łatwo je dopasować do obfitości okresu, są bardzo łatwe w aplikacji, bardzo dyskretne. Nawet w nocy mogę ich używać i spać spokojnie. Osoba która wymyśliła o.b. uratowała moje życie! Polecam je każdemu, przekonałam do nich moją młodszą siostrę, która teraz namawia swoje koleżanki ;-) Polecam tampony o.b. każdej kobiecie która nawet podczas tych ciężkich dni chce być sobą, chce się spełniać, żyć aktywnie, uprawiać sporty, bo najważniejsze to #obzyjpelniazycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#obzyjpelniazycia Tampony są dla mnie idealnym rozwiązaniem podczas okresu, z podpaskami zawsze czułam się niepewnie się odznaczają i miałam wrażenie że ludzie się na mnie dziwnie patrzeli ;) odkąd używam tamponów ani myślę by znowu używać podpasek. Tampony O.B pro comfort night - byłam trochę zdziwiona ich "wyglądem", bałam się że ta siateczka się odklei - ale nic z tych rzeczy, po całej nocy nic się z nim nie zrobiło. Polecam tampony każdej z Nas :) bo miesiączka to nie temat tabu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#obzyjpelniazycia Gdy zostałam Ambasadorką bardzo się ucieszyłam , w końcu jakaś kampania by skończyć z przyciszaniem tematu o okresie. Już wcześniej używałam tamponów firmy O.b , jestem z nich bardzo zadowolona i zawsze są moim numerem jeden gdy potrzebuję niezawodnej ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia I
Gdy zostałam ambasadorką o.b dopiero zaczęłam używać tamponów na co dzień podczas okresu. Zawsze były niezawodne kiedy chciałam pójść na basen -okres nie był przeszkodą.Myślę,że to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety by czuć się swobodnie i pewnie nawet podczas '' tych dni'. Okres to coś normalnego,więc myślę,że nie powinien to być temat tabu, dziewczyny powinny na luzie o tym rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×