Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo bedziecie glosowac jesienia?

Polecane posty

Gość gość

Czesc 10 września wybory do parlametu , bedzie startowal ewa kopacz i pawel kukiz itp i mam pytanie na kogo bedziecie glosowac?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zawsze - na nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PiS .Muszą po ośmiu latach POsprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS oczywiscie. Ja i każdy kogo znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch Narodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie na zdrajców i oszustów , czyli PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie głosujcie na PO i ich twór nowoczesna.pl. P oza tym czas wykopać z sejmu SLD i PSL. GŁOSUJCIE NA PiS, Kukiza, Ruch Narodowy, jedyne opcje warte głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo i Sprawiedliwość (PiS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Kukiz nie połączy się z Korwinem to na Pawła, inaczej na PiS. PS. wybory odbędą się w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POPiS to partie dla pasożytów urzędasów i starych zacofanych dziadów na emeryturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Noe na PiS. Wystarczy pisowski prezydent. Nie mam ochoty oglądać Szczerskiego, Szydło z wielkimi uszami nie mówiąc o Macierewicza. Juz zaczynaja podskakiwac i siać zamet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerski to uznany profesor.Juz spotkał się z przywódca demokratow z USA.Szydlo zdolna organizatorka sztabu prezydenta Dudy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a będą dwie tury? ja bym chciała głosować na Ruch Narodowy, ale boję się, że jak dam na nich głos i głosy się porozkładają po Ruchu, Korwinie i Kukizie , to w końcu znowu wygra PO i PSL ;/ , więc może z rozsądku zagłosuję na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyborach parlament. nie ma drugiej tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz bez trudu ma już 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tego który zniesie podatek katastralny który ma wejść w życie w przyszłym roku. mam nadzieję że wiecie o czym mówię. każdy z nas będzie musiał zapłacić raz do roku 1% wartości swojej nieruchomości. więc jeśli mieszkanie jest warte np. 300000 to raz do roku musi wnieść opłatę 3000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a niby kto go zniesie? to unia nałożyła ten obowiązek by spłacić dług publiczny, uważam , że najpierw należałoby przeprowadzić rewolucje i rozstrzelać tych, którzy ten dług wprawili w ruch, że tak szybko się powiększa, zabrać ich majątki ( pochodzące z OKRADANIA obywateli) i tymi majątkami spłacić długi powstałe przez tychże właśnie ludzi (tfu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda nic nie mówił ze będzie przeciwko podatkowi katastralnemu. Dla mnie to absurd narody takie jak Niemcow czy Amerykanow stać na taki podatek. Polakow nie stać. To debilizm. Ledwo człowiek za prąd w zimie daje rade zapłacić. Oni są k***a chorzy na umyśle.jak ludzie którzy zarabiają po 1500 zł maja opłacić taki podatek? Ma ja w********ac ze swojego domu bo rząd tak chce? Mam nadzieje ze będzie niezłą zadyma. Nie możemy się na to zgodzić. Niech s********ja. Albo niech go ustanowiaod kwoty np.500000 wzwyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni ten podatek wprowadza po cichu. Po prostu przyjdzie wam rachunek. Żeby ludzie nie podskakiwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Platformę Obywatelską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagłosuje na niskie podatki i likwidacje biurokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na partię kor/wina będzie można głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej głosów będzie miała partia kukiza i pis dlatego powinniśmy zmobilizować się i zagłosować na tego pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko jest sprawka masonów ( Żydów ) oni chcą przejąć Polskę - nasze mieszkania kupić za grosze - bo nas nie będzie stać na podatek, wiec wykurzą nas do wsi, do starych kamienic , a sami zajmą nasze mieszkania! już teraz co drugi Zyd zna j.polski by sobie tu potem lepiej radzić, ale za 10-20lat językiem obowiązującym na tym terenie będzie już hebrajski, a my będziemy traktowani jak Palestyńczycy, zobaczycie! jeszcze Ameryka i Niemcy będą nam dokopywać oskrażając o antysemityzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na KORWINA czyli wolne państwo wolnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma na kogo głosować Na pewno nie na PiS, na pewno nie na oszołoma Kukiza czy Korwina, na pewno nie narodowcy. Zostaje PO, ale też mam ich dosć już, zawiodłam się Wiec pewnie nie pojde wcale a przez nastepne 4 lat może znajdzie się ktoś sensowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co głosowac na PIS lub PO? Chyba, ze chcecie aby nic się nie zmieniło. Oni mają swój stary elektorat, starszych ludzi, swoich z partii, rodziny, ustawionych itp. Oni będą mieli swoje większości w sejmie. Moim zdaniem trzeba zagłosować na kogoś z antysystemu, im wiecej tym lepiej, im więcej będą mieli do powiedzenia, na kukiza przede wszystkim bo on ma największe szanse, ale Korwin i Ruch Narodowy też ok... przemyślcie, chcecie dołożyć swoją cegiełkę do tych dawnych mord, żeby żyło im się jeszcze lepiej? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Startować będzie też partia Korwin i Ruch Obywatelski Kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×