Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiiidmankaa

Najlepsze kosmetyki do zniszczonych włosów.

Polecane posty

Mam strasznie zniszczone włosy, w ogóle mam ich mało, łamią się i wypadają. Możecie polecić jakieś dobre kosmetyki? szampony, kremy, maski, odżywki itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
naturalny olej kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdasdjaskd
neirafinowany zimnotloczony olej kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamambaaaa
dobra jest odżywka garniera żółta z olejkiem jojoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert1991
olej z korzenia łopianu, maski biowax to co ja stosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert1991
serum z biovaxu też jest rewelacyjne, dobre na końcówki i nawilżenie tam gdzie masz najbardziej wysuszone włosy i dodatkowo wspaniale pachnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biowax właśnie do włosów zniszczonych z olejkiem cynamonowym. I olejowanie, np olejami alterry z rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
w drogerii nic naprawde dobrego nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert1991
środki z drogerii to w większości shit, sam silikon, który daje tylko efekty wizualne a nie odżywia włosów. Produkty biovax dostaniesz w aptekach, nie są drogie a olej z korzenia łopianu lub kokosowy można kupić w aptekach zielarskich/ z naturalnymi kosmetykami lub zamówić przez Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biovax serum a+E
to serum kupiłam w Superpharmie, w promocji było 2 za cenę 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to chciałam nabyć cały pakiet : szampon, odżywkę, jakąś maskę i serum właśnie. ;D Macie racje, udam się do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar ianna
może kurację woskiem? ja kiedyś miałam podobny problem i stosowałam jakiś preparat z woskiem (nie pamiętam nazwy niestety) w każdym razie polegało to na tym, że na zmoczone włosy nakładałam ten wosk, zawijałam głowę w ręcznik i wchodziłam do gorącej wanny gdzie siedziałam 30 - 45 minut pocąc się. Potem prysznic i płukanie głowy. Pomogło! __ http://www.tanie-latanie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiemkowa
Ja uzywam szamponu i mgielki-odzywki do wlosow Radical, mozna to dostac w Rossmanie. A po myciu na koncowki daje olejek arganowy. Fajne po tym sa wlosy, takie mieciutke. Co prawda moim wlosom jeszcze daleko do idealu, ale widac roznice a mam taki sam problem jak Ty, wiec moze i Tobie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martii020
Polecam hurtownie fryzjerskie. Tam dostaniesz dobre profesjonalne kosmetyki jakich używają w salonach. Mi uratowały włosy. Jak nie masz w okolicy to możesz też zamówić przez internet. Te z drogerii są nic nie warte, szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam Radical 3 lata temu ale nie wiele mi to dało. Potem zmieniłam szampon i używałam jakiegoś z Pharmaceris, a teraz to jakiegoś zwykłego pokrzywowego i muszę powiedzieć, że moje włosy sąw opłakanym stanie. Chyba dlatego, że dużo farbowałam. Obecnienie farbuje od prawie pół roku, ale i tak są cholernie zniszczone. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiemkowa
Kosmetykow z serii Wax tez uzywalam, ale u mnie efekt byl odwrotny- wlosy wypadaly jeszcze bardziej. Mojej siostrze zreszta tez. Z apteki to mialam jeszcze odzywke Revalid, ale po niej nie widzialam zadnej roznicy. Wazne, zeby produkty nie zawieraly silikonu. Najlepiej zrezygnowac z masek na rzecz mgielek, bo maski bardzo obciazaja cebulke wlosa i przez to wypadaja. Tak mi powiedziala fryzjerka i mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiemkowa
Kiiidmanka no z wlosami to jest tak, ze kazdemu co innego pomaga :) musi sobie dziewczyna poprobowac tego i owego i wybrac to co jej podpasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiemkowa
*musisz sobie poprobowac. Zakrecilam sie, sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123...4
Maski z serii Dolce - np.Dolce Placenta; Seria KeraBond firmy Chanice dostępna np.w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Spory wybór kosmetyków stricte do włosów jest na portalu www.twojauroda24.pl . Firma jest też na allegro, także można ich sprawdzić. Mają praktycznie same pozytywy i certyfikat, także raczej są pewni. U mnie zlecenie zrealizowali bardzo szybko, nie musiałam długo czekać na paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór profesjonalnych kosmetyków do włosów można znaleźć w sklepie internetowym www.TwojaUroda24.pl. Oferują kosmetyki Wella Sp, Tigi, Londa, Goldwell, Loreal. Znakomita jest np. farba Loreal czy wosk Wella. Plusem są też konkurencyjne ceny. Tutaj często można dostać najlepsze kosmetyki w cenach porównywalnych do tańszych zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaspułki z kreatyną i innymi odżywkami świetnie sie sprawdzają na takie zniszczone włosy. 1 kap. to koszt ok. 10-12. Kuracja to jakieć 6-10 kapsułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia222
Polecam Ci kosmetyki, które sama kupuję i stosuję, a mianowicie http://www.fryzart.pl/ Szybka wysyłka, świetna organizacja, kosmetyki są oczywiście obłędne i nie są to podróbki jak w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sklepie "dla fryzjerów". Są dróżże, ale dosyć dobre. Mają fajne maski do nakładania na kilka minut, te sklepy są w każdym większym mieście, a jak nie to przez neta można zamówić. Lubię jeszcze http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-w%C5%82osow/odzywczo-regenerujaca-odzywka-w-kremie-dercos/p2769.aspx, włosy są gładkie i dobrze się rozczesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróuj może kupić coś z tego: www.sklep.profarm.com.pl to są kosmetyki do pielęgnacji włosów i myślę, że mogą naprawdę podziałać na suche, nieukładające się lub zniszczone włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was korzystała może z kosmetyków z tego sklepu: www.sklep.profarm.com.pl ? tak sie zastanawiam nad kupnem, bo już mało co pomaga na moje włosy... a na pewno nic z drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×