Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiiidmankaa

Najlepsze kosmetyki do zniszczonych włosów.

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze są oczywiście preparaty naturalne. Duży wybór mają na stronie Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zniszczone włosy polecam kosmetyki z Eugene Perma ;) Mi bardzo pomogły :) Z natury mam bardzo przetłuszczające się włosy , które codziennie prostuję wiec były w fatalnym stanie. ALe odkąd używam Eugene Perma, mam włosy w bardzo odbrej kondycji :0 Tutaj masz namairy na sklep https://eugene.perma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spróbować Wax Pilomax. Jeszcze nigdy nikogo nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma mi poleciła Seboradin Sun żeby stosować jak jest ciepło, no i od maja w sumie używam odżywkę i szampon z tej serii, widzę efekty . Fajne chroni włosy prze wysuszaniem, przed szkodliwym działaniem promieni UV https://seboradin.pl/pl/33-seboradin-sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego dość bogatego doświadczenia, najlepiej sprawdziły się produkty apteczne Wax Angieslki Pilomax. Marka mało znana ale warta uwagi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Robię sobie odżywki do włosów, głównie na bazie bazylii. Ekstrakty w dobrych cenach możesz znaleźć na e-naturalne.pl/pl/c/Substancje-aktywne%2C-nawilzajace%2C-proteiny/25. Nie musisz brać u nich kosmicznych ilości ekstraktów. Tylko tyle, ile akurat potrzebujesz. Według mnie opłaca się pokombinować z mieszankami, bo działają i własne kosmetyki charakteryzują się na pewno większą wydajnością od drogeryjnych wynalazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są domowe sposoby: płukanki z rumianku, cytryny, piwa. Można również przygotować maseczki z jajka, miodu, owoców i włosy będą pięknie odżywione i błyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×