Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię misio1

Polecane posty

Gość gość

Dziś pisał, kilka postów w różnych tematach. Jak zwykle, w aroganckim tonie. Jestem, za tym żeby go gonić z kafe jak się tylko pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go lubię a jak ty nie to już twój prblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest bardzo przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie trawie tego starego buca :classic_cool: Piona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A ja go lubię a jak ty nie to już twój prblem.<<< x Dziękuję :) ❤️ i serdecznie pozdrawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na temat Madagaskar niedoszła polska kolonia zamorska oraz polskie kolonie zamorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny ? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wszyscy macie najeb.. w mozgach:Djak mozna w ogole kogos lubic lub nie,znajac go tylko z pisania?Zyjecie z nim,przebywacie na codzien?Tu kazdy ma inna rzeczywistosc,puknijcie sie matoly w leb:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przystojny, dobrze zbudowany. Do tego inteligentny, oczytany. Ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie czekolade z truskawkami,misia nie probowalem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Przystojny ? hahahahaha<<< x Może tę ocenę pozostaw paniom, które wymieniły ze mną swoje zdjęcia lub poznały mnie osobiście :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, zaloguj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby kogoś lubić lub nie lubić, trzeba osobę poznać osobiście. Na forum można czyjeś POSTY lubić lub nie lubić czytać. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora i klapie w klawiaturę , więc z tym lubieniem radzę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio to gej,przecież :classic_cool: kafeteryjna p***a.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go nie lubilam, ale polubilam :) trzeba go obejsc bardzo naokolo, tam z tylu kryje sie prawdziwy misio za misiem trollem kryje sie inteligentny facet, ktory robi sobie tutaj jaja udajac te krytyczne posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:54 10/10 Inteligentna wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Master, a Ty podobno c***a Jesteś. Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubie mastera,wielki znawca ktory udaje ynteligenta:Dprzywala sie do kazdego co ma odmienne zdanie.siedzi na damskim forum i zgrywa twardziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam się powstrzymywać od sympatii, do jakiejś wirtualnej postaci ? Przecież spotykam ją tylko tutaj i w tej wirtualnej rzeczywistości ją lubię :). To tak samo jak z piosenkarzem. Można lubić bardzo jego piosenki, a nie znać jego osoby w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:54 Ale tu wszyscy lubią się lub nie w świecie wirtualnym np. nie znosze prawika i wiem że w realu też bym go nie znosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go też nie lubię. Burak pyskuje do każdego i dlatego to jest prymitywny osobnik. Należy go obejść, na około jak g****o leżące na ulicy. Nikt go nie lubi na kafeterii, zapytajcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:03 mów w swoim imieniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie on kiedyś krytykował, bez powodu, więc nie cierpię, go także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubiane sa osoby,ktore maja odmienne zdanie i sa inteligentniejsze od was osiolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś kogo obchodzi twoje zdanie ?? napompować to ciebie powinna banda zwyrodnialców, orientacji homo. Może wtedy odkrył byś swoje powołanie i rzucił się w wir ognistych penisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubiane są także aroganckie, zarozumiałe pyszałki, którym wydaje sie, że wszystkie rozumy pozjadali, tak jak ten pajac misio1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość 16:15 Swoje przyjemności i marzenia zachowaj dla siebie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do 15:54 Ale tu wszyscy lubią się lub nie w świecie wirtualnym np. nie znosze prawika i wiem że w realu też bym go nie znosiła. x W wirtualnym świecie [ forum] można się wykreować na kogo się chce. Ten prawik, o którym piszesz, w świecie realnym może się okazać całkiem kimś innym niż masz jego obraz w wyobraźni. Np. może to być kobieta udająca prawika.:-P albo jakiś starszy pan robiący sobie żarty itp. Nie można ufać swoim wyobrażeniom osób, które poznajemy w wirtualu, trzeba zweryfikować poznając taką osobę twarzą w twarz i wtedy ocenić czy lubimy czy nie. A tak to tylko iluzja, stworzenie wizji osoby na podstawie przeczytanych słów. A że papier, w tym wypadku ekran monitora, przyjmie wszystko, możesz być bardzo rozczarowany na + lub -. gdy poznasz daną osobę w świecie realnym, najlepiej w jej naturalnym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×