Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niech to będzie jeden jedyny temat w ktorym dyskutujemy jak 37 letni mezczyzna

Polecane posty

Gość gość

moze zdobyc w miare ladna 24-29 latke do stalego zwiazku :) Czego oczekuje? Zyczliwych porad. Bede aktualizowal ten temat raz na miesiac z podaniem nowych informacji jak rozwijaja sie moje poszukiwania dziewczyny o takim profilu jak przedstawilem. Stan faktyczny: mam 37 lat - rocznik 1979 jestem uczuciowy, inteligentny, mam w miare dobra prace, jestem odpowiedzialny, zyczliwy, uprzejmy, mam dobre maniery, rzadko przeklinam, minusy: nigdy nie bylem w stalym zwiazku cel: znalezc dziewczyne w wieku 24-29, dosc ladna, mila, uczuciowa i wstapic z nia w staly zwiazek, od 2019 narzeczenstwo, wakacje 2020 slub, 2021 pierwsze dziecko, 2023 drugie dziecko - to oczywiscie scenariusz idealny, nie trzeba sie go do konca trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś już na dnie, a udaje ci się zejść jeszcze niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:41 hej, dzieki za wypowiedz, ale jej nie rozumiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być taką pipa w tym wieku?, w*********j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...12:41 hej, dzieki za wypowiedz, ale jej nie rozumiem?... x Wiemy, że nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu nie ma o czym dyskutować. Nie może. Ale jeśli ci się uda, to napisz, jak tego dokonałeś, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56 ojejku, a moze bys wyjasnila /wyjasnil co masz na mysli, zamiast mnie obrazac i uzywac brzydkich slow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tematy menagera rocznik 1979 zawsze poprawiają mi humor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Niech to będzie jeden jedyny temat w ktorym dyskutujemy... x Tylko ty jeszcze nie zauważyłeś, że NIKT tutaj z tobą nie dyskutuje. x ...37 letni mezczyzna... x Nazywanie ciebie mężczyzną, to jak nazywanie małego fiata sportowym bolidem :P. Wprawdzie kiedyś bywały zawody FIATÓW 126 :D, ale obecnie ścigają się nim jedynie uczniowie gimnazjów :P. x ...Czego oczekuje? Zyczliwych porad... x Przecież z nich nie korzystasz :(. Daliśmy ci znać o tanich linkach w Biedrze, a ty ich nie kupiłeś i nadal się nie powiesiłeś :(. No jak tak można :( ? x ...jestem uczuciowy... x Bo brak ci jaj, by popełnić nieuczciwość :P. x ...inteligentny... x Dobrze to ukrywasz :P. Jak dotąd nie podejrzewaliśmy u ciebie inteligencji wystarczającej do samodzielnego życia. Sprawiasz raczej wrażenie niedorozwiniętego. x ...mam w miare dobra prace... x door out & door in menager, czyli odźwiernego :P x Wybacz, ale dalej pisać nie mogę, bo wyzwoliłeś u mnie odruch wymiotny :( :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzliwą poradą przewijającą się we wszystkich twoich tematach była ta, żebyś znalazł sobie miłą rówieśnicę. Wzdychanie do dużo młodszych kobiet nie przyniosło do tej pory nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:08 milo mi 13:11 nie lubie ciebie hejterze, masz w sobie duzo jadu 13:17 nie sadze by to byla zyczliwa rada, bym znalazl rowiesnice, raczej obrazanie mnie podstepne. Cel stawiam sobie jasno, dziewczyna mlodsza ode mnie ok 10 lat. Duzo jest zwiazkow z taka roznica wieku i ja tez tego chce. Kwestia dotyczy tego jak to osiagnac, inni moga, wiec ja tez, ale podajcie mi rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzliwą radę właśnie zacytowano, a ty zakwalifikowałeś ją jako "obrazanie mnie podstepne". Innych nie będzie, bo to JEDYNA dobra rada dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jest zwiazkow z taka roznica wieku i ja tez tego chce. Kwestia dotyczy tego jak to osiagnac, inni moga, wiec ja tez, x Mogą ci, którzy sami potrafią to osiągnąć. Ci, którzy nie potrafią i pytają na kobiecym forum - nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:23 logika nie jest twoja dobra strona. Jak inni mezczyzni moga miec 10 lat mlodsze partnerki i zony, to ja tez. Prosze o rady jak to osiagnac, czyz to takie trudne do zrtozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz z nią problemy. 24latka NIE CHCE I NIGDY NIE ZECHCE mężczyzny pod 40tkę, to proste i logiczne, mnóstwo dziewczyn ci to pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24latka NIE CHCE I NIGDY NIE ZECHCE mężczyzny pod 40tkę, to proste i logiczne czyz to takie trudne do zrtozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...logika nie jest twoja dobra strona. Jak inni mezczyzni moga miec 10 lat mlodsze partnerki i zony, to ja tez... x Logika to termin, którego nigdy nie pojmiesz :(. x Interesujący mężczyzna z charakterem może mieć nawet 20 lat młodszą partnerkę :) (a tym bardziej bardzo bogaty). Ty nawet na miano mężczyzny nie zasługujesz, więc TY MIEĆ NIE MOŻESZ. Ludzie wygrywają też szóstkę w totka. Może zacznij bredzić, że też ci się taka wygrana należy :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Duzo jest zwiazkow z taka roznica wieku i ja tez tego chce. Kwestia dotyczy tego jak to osiagnac, inni moga, wiec ja tez X z iloma takimi dziewczynami udało ci się dotąd umówić? z żadną? no to ty nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzasadnij iz nie zasluguje na miano mezczyzny. Zasluguje tak samo jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z iloma dziewczynami w ww wieku byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylem z zadna, ale to dlatego ze nie wychodzilem z domu oprocz studiow i pracy albo bylem niesmialy. Nie robilem nic z kierunku by miec dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Uzasadnij iz nie zasluguje na miano mezczyzny. Zasluguje tak samo jak ty... x Masz rację :D, bo... JA JESTEM KOBIETĄ :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłeś więc okazję na bycie z dziewczyną, teraz możesz starać się tylko o kobietę w swoim lub podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś zwykłym, dziobatym stulejarzem, który latami siedział w przegrywie, tylko teraz posuniętym w latach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzilbym sie z wami gdyby nie przyklady innych mezczyzn majacych 10 lub nawet wiecej lat mlodsze partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjątki - prawdziwi mężczyźni, nie tacy płaczący na kobiecym forum, że coś ich ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawie sobie wlosy do gory, naloze obcisly podkoszulek w paski, wybiele sobie zeby i z pewnoscia sposobam sie nawet studentkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nigdy nie spodoba mi się ktoś taki, jak ty. Ani żadnej z moich koleżanek. Studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcisły podkoszulek w paski przy nadwadze? fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×