Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niech to będzie jeden jedyny temat w ktorym dyskutujemy jak 37 letni mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
ty się nie podobasz, inni mężczyźni nic do tego nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miarę ładną :D a sam jesteś w miarę ładny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nswet nie dajecie mi takich rad bym zrobil super rzezbe chodzac na silke 4 razy w tygodniu i biorac suple.. smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tyle samo lat i uważam, że 24-latki to już jednak trochę za młode dla mnie. Obecnie spotykam się z 28-latką i wszystko zmierza ku dobremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat dla wieczornej zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet NIE w UKu
autorze, polacy to często koorfy plujące jadem, a polki szczególne koorfy, z niewielkimi wyjątkami. Nie oczekuj rad czy pomocy od takich zazdrosnych zgorzkniałych koorf ze skrzywionymi ryjami, bo oni NIENAWIDZĄ jak ktoś ma lepiej bo na to pracuje, albo ma szczęśliwy związek gdy oni nie mają przez swoje chore kompleksy psychiczne. Dasz rade znaleźć laske, i to taką jaką chcesz. Zacznij od wolantariatu, tam poznasz przyjazne kobiety nie egoistki lecące na kase i materializm. Jest jeszcze troche dobrze wychowanych normalnych kobiet, niestety coraz częściej giną w tłumie koorf i pasożytów zazdrosnych i wścibskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam butem twoje oko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obslugiwala mnie dzisiaj mila 24 latka na stacji benzynowej. Oczywiscie miala piescionek zareczynowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz juz stąd 37 letni zjeebie, nie zarvchasz juz i koniec, uświadom to sobie :D i przestań jęczec jak baba na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze nasz 37 latek mam pipe w kroku zamiast siura hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie w UKu dzieki za wsparcie brachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo wsparcie a teraz mam ostre na sedesie natarcie aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wznawiamy dyskusje poranna zmiana ma jakies rady dla mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbym miec ladna 25 letnia dziewczyne i uprawiac z nia seks bez zabezpieczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bylem z dziewczyna w kinie dwa razy raz w 1999 roku raz w 2010 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestane pisac w tym temacie :( Nikt ze mna w nim nie dyskutuje. Za to gdy zaloze nowy temat mam sporo odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tobie jeszcze w tym napisze. Ten twój scenariusz brzmi jak ogłoszenie handlowe więc może zamieść takie na jakimś portalu albo w prasie. Mnie się kojarzy z kupnem np auta. Rocznik taki a taki, przebieg taki a taki. Zero romantyzmu, czysty biznes. Henryk 8 tak wybierał żony i ty masz chyba podobne poglądy. Z tym że królewskim majestatem ani majątkiem raczej nie dysponujesz. Jestem kobietą i pomimo całej twojej kultury odbieram to negatywnie. Gdybym załóżmy miała przystać to postawiłabym swoje warunki w podobnym stylu. Czyli miesięczne kieszonkowe tyle w okresie narzeczeństwa, tyle w okresie małżeństwa, seks wyłącznie w dni płodne, pierwsze dziecko koszt -, drugie dziecko koszt -,potem seks na wielkanoc i boże narodzenie płatny z góry, co 4 lata nowe auto, 2 razy w roku wyjazd na wczasy za granice. Będziemy się do siebie odzywać w stylu, dzień dobry rano i dobranoc wieczorem oraz wymieniać uprzejme uśmiechy podczas kolacji. Coś takiego jest możliwe, ale uczuć w tym nie ma żadnych. Ot małżeństwo na pokaz. Takie zawarł ksiązę Karol z Dianą Spencer, jak się skończyło wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za opinie ale ja mam w sobie troche spontanicznosci, tylko tu jej nie okazuje mam jakas wizje zycia, wiem, czego chce, ale brak mi drugiej połówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisz prosze ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat już tu piszesz? jakiś czas temu wyszperałam Twoje stare topiki. Idź może do psychologa po prostu bo to żenada co Ty wyprawiasz. Całą swoją twórczością na tym forum pokazałeś, ze jestes pustym frajerem, który ładną i młodą dziewczyną chce sobie odbić to, że w młodości byłeś odludkiem. A to tak nie działa - dobrze Ci tu jedna dziewczyna napisała - chcesz przedmiotowego patrzenia na drugą osobę to szukaj osoby z cennikiem. I uprzedzam - niestety, nie stać Cię na taką osobę bo to, że wymyśliłeś sobie, ze byłoby Cię stać na niepracującą żonę, która będzie miała hajs na swoje hobby, dziecko itp to brednie. już kiedyś to Ci udowodniono, ze nie masz pojęcia ile kosztuje utrzymanie rodziny. Żyjesz iluzjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tego psychola nie stać na kupno kawalerki i pisał, że z taką młoda dziewczyną będę WSPÓLNIE płacić za WYNAJMOWANE mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tym bardziej powinien celowac w kobietę w swoim wieku, może by u niej mieszkał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes opozniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:24 mloda ladna dziewczyna w zyciu na to nie pojdzie , nie z takim starym dziadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie para kocha to sie dzieli kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby miał inne przymioty to może by i poszła (ale moim zdaniem taka co nie planuje rodziny, bo planujące rodzinę bardziej na zaradność faceta patrzą). Ale no mimo wszystko trzeba coś oferować by w ogóle wejść w związek, a już szczególnie jak się ma takie ostre kryteria. Trzeba mieć albo wygląd, albo hajs, albo jakiś fenomenalny charakter bądź inteligencje, poczucie humoru, dojrzałość czy ciekawą pasję. No cokolwiek co jest interesujące/pociągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam: - dobry charakter - ponadprzecietna inteligencje -poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak sie para kocha to sie dzieli kosztami " Dzielić się kosztami to można z 80% facetów (10% powiedzmy, ze jest wyzyskiwaczami, a drugie 10% tradycyjnymi co lubią utrzymywać). Więc dlaczego z tych 80% facetów 25latka ma wybrać 37latka? Zainwestuj ten marnowany czas na kafe w terapię lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×