Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reni84

Pieniądze dla kościoła. Nie dajmy się oszukiwać

Polecane posty

Jak słyszę,że znów kościół czy Rydzyk dostał pieniądze to mnie szlag trafia,a ludzie czekają latami w kolejce do lekarza i zarabiają marne grosze nie tak być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ole ole kosciół w dooope ja piertooole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół prowadzi domy starców,hospicja opiekuje sie ciężko chorymi których nikt nie chce.chorymi dziećmi .Tego za darmo nie da się robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez urazy ale działalnosc charytatywna kościoła wynika z tego z czego wynika działalność charytatywna w ogole czyli ze jest to marketing połączony z kreatywną księgowością. kosciół to instytucja finansowa z ogromnymi wpływami politycznymi i zasobami wszystkiego trzy piertolone hospicja na krzyż nie zmienia ją charakteru jego działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosciół decydował o wydarzeniach w średniowieczu o przebiegu reformacji o kolonizacji o epoce przemysłowej o powstaniu komunizmu i teraz też o wszystkim decyduje pomimo, że rzekomo wszyscy na niego plują dookoła. kościół nie jest szczególnie przywiązany do religi jako formy działalności chociaż jest ona fundamentem jego strategii. jjak bedzie chciał to sie dla zysku nawet sam zniszczy. wygląda to zawile ale tylko dlatego,, że ludzie nie zdają sobie sprawy czym jest kościół i myśla, że duchowni to mohery na stanowiskach zajmujące się biciem czołem w posadzeke przed ołtarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tradycje kościoła to w zasadzie nieprzerwana ciągłąść od czasów plemiennych szamanów a możliwe, że plemienni szamani to ludzie kościoła. szczerze wątpie czy ci którzy pociągają za sznurki w tej instytucji wierzą w cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego kościół skoro nie działa charytatywnie to powinien być opodatkowany jak każdy człowiek to jego praca ja pracuję i odprowadzam podatki a za hospicjum tez mają zapłacone czyli czysty zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym bądź razie z pewnością nie wierzą w to piertolenie które wciskaja ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy podatek jest szkodliwy, tym bardziej redystrybucja podatków jest zwykłą agresywną kradzieżą na człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, że powinien byc jak nie będzie. pieniądze płyną z dołu do góry a na górze konsumuje sie podatki a nie płaci. dlatego to państwo płaci kościołowi a co najmniej daje mu wolną rękę we wszystkim. jak ci sie wydaje, ze jakies państwo jest laickie albo wolne od wpływu kościoła to doradzam sie rozpędzic*****ertolnąć z baranka w ściane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ci sie wydaje że ewolucjoniści i naukowi materialiści sa w jakiejś opozycji do kościoła to też to doradzam.. a już w szczególności jeżeli uważasz, że ci ludzie będą decydowali o losach świata icywilizacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do kościoła ale na tace nie dawałam bo po co,moja rodzina dawała chętnie ale przekonałam ich by tego nie robili i zamiast na tace wrzucają do skarbonki a później kupują upominki dla rodziny na święta i jest to bardzo dobre rozwiązanie,szkoda,że tak późno na taki pomysł wpadliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ateiści. ci są chyba najbardziej udanym tworem speców od fanatyzowania społeczeństwa z watykanu. to jest po prostu piękne co z nimi zrobili. aż mnie ciarki przeszły w tym momencie jak o tym pomyslałem:D po prostu cudo. ślepe głuche przekonane o swoim oświeceniu i okupuowaniu pozycji antykoscielnych sfanatyzowane hordy baranów bez krztyny rozumu we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a każdy jeden niczym kapłan piertoli głupoty które mają oparcie jedynie w slepej wierze słuchajacych w to, że sie nie mogą mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłbym podziwiał tych ludzi ale mnie wkooorfiaja mordercy pedofile i psychopaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ateiści wierzą we wszechobecne państwo, urzędnicy są dla nich jak kapłani , a urzędy traktują jako ich świątynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak takiego zombiaka obudzić to ma kryzys wiary i czuje sie jak ćpun na głodzie. od tej pory bedzie na kazdej pielgrzymce do częstochowy przemierzajac trase na kolanach z worem mamony ofiarnej na garbie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet wiem jak sie czują bo przez ostanie dwa lata przechodziłem te stadia. dzięki bogu nie zatrzymałem sie na żadnym z nich c***j jeden wie gdzie mnie to zaprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już chyba piąta wylinka czy coś koło tego aż sam sie boje co ze mnie wylezie po następnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×