Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc kinomaniak wieczorowapora

Polećcie dobre filmy,po których krwawi serce i oczy,a beret jest zryty please!:)

Polecane posty

Gość gosc kinomaniak wieczorowapora

Siema! Nie będę się logować, bo mam tu znany nick i nie chcę, by ktoś sobie jajca robił. Temat jest założony dla prawdziwych kinomaniaków. Lubię mocne kino! Ciężko mnie zagiąć tytułem, bo dużo już obejrzałam. Nie chodzi mi o tam jakieś Piły i inne Ludzkie stonogi (też już widziałam), ale o coś mocnego, wstrząsającego, poruszającego. Film, po którym będę zbierać szczękę z podłogi. Z góry wielkie dzięki za propozycje! Niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi :* Peace & love brother & sister!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosciowi poleci
Martyrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie piisdy i pedauy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie takim filmem był Monster, Requiem dla snu i Tańcząc w ciemnościach. To filmy, które mnie emocjonalnie "poturbowały". Ale za pierwszym razem, bo kolejne seanse już tego nie sprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty wymiar 2009, Olej Lorenza 1992, Midnight Express 1978.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Czkawka
ładunek 200 srbski film jabłka Adama donnie darko kieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kinomaniak wieczorowapora
Dzięki wielkie! Sporo z tych tytułów widziałam, ale nie wszystkie. Poproszę o więcej :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tańcząc w ciemnościach Przełamując fale Jabłko Adama Miłość Larsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Relacja z marszu Komitetu Obrony Demokracji" Gwarantuje Ci, że film ryje beret każdemu shatyopodobnemu idiocie ale jeśli jesteś normalny i na platforme nie głosowałeś to film nie zrobi na Tobie wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą :p głosowałam na Kukiza :D dobrze zrobiłam ? :p tylko bez linczu hehehe. i dalej proszę o dobre tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Man behind the Sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kinomaniak wieczorowapora
kurde nie napisałam swojemu nicku w poprzednim poście :D oczywiscie to ja :p widzę, że von trier się tu przewija. z jego twórczości oglądałam tylko melancholię, antychrysta i dwie części nimfomanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barwy szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mullholand drive Wyspa tajemnic Polowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Man Behind the sun oglądałam urywkami przewijając - podziękuję : wszystkie gore, snuffy i inne popaprańce odpuszczam :D a srbski film, to po prostu jest jakaś masakra! tzn może dlatego, że jestem matką małych dzieci i ruszają mnie takie sceny począwszy od telewizyjnych próśb różnych fundacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię Jabłka Adama a ostatnio ciągle wracam do filmu "Służące ". Wczoraj widziałam też The Keeping Room i też mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kinomaniak wieczorowapora
no i znów się nie podpisałam 20:48 to ja :) sprawdzę wszystkie Wasze tytuły po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k 34
Erratum Las Essential Killing Musimy porozmawiać o Kevinie Fish Tank Tsotsi Matka Teresa od kotów Persepolis Shultes Tarnation Fanatyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołtun_polski
gdzieś czytałem, że od dzisiaj będzie 'grany' w kinach film 'duńska dziewczyna' albo 'dziewczyna z obrazu' , ciekawa historia sprzed wielu lat , pod warunkiem, że jest prawdziwa , czy faktycznie to jest możliwe w dzisiejszym świecie aby HERMAFRODYTA ożenił/a się z kobietą, która nawet jest bi ? czy istnieją takie związki w dzisiejszych czasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kinomaniak wieczorowapora
a czy te starsze filmy też Wam się podobają? Mam na myśli lata 50-80 ubiegłego wieku. Wczoraj zapodałam sobie w koooońcu Mechaniczną pomarańczę Kubricka i wiecie co, po godzinie wyłączyłam (nie wiem czy włączyć dziś drugą połowę). Nic mnie w nim absolutnie nie zachwyciło, choć gustomierz na filmwebie podał mi ją w propozycjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRAN TURINO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooy ich wie czy to prawdziwe. ja wczoraj ogladalem "niebo istnieje naprawde" i tez podobno autentyczna historia 4 latka, ktory otarl sie o smierc i byl w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kinomaniak wieczorowapora
ależ gosc z 19:52 jak najbardziej trafnie podrzucił tytuły. Requiem i Monster oglądałam i też mną wstrząsnęły. Von triera nadrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście uwielbiam stare filmy na przykład z Bodo lub niezastąpione "Manewry Miłosne" z Lodą Halamą.Ten śpiewający cygan ach!Idę sobie obejrzeć bo się napaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpiewający obrusik- warto obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×