Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polscy faceci boją się inteligentnych kobiet

Polecane posty

Gość gość

Wiedzą że z taką jest krótka piłka, nie można jej kitów wciskac i łamać jej woli. Tego się boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
z inteligentną kobietą rozmawia się jak z kumplem na każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w ich mniemaniu musi się czuć większym gownem niż on. Wiedzą że taka kobieta przeswietli ich na wylot na pierwszej randce i wypunktuje wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta jest moją dziewczyną i nawet jak mówię jej jakieś głupoty tak dla śmiechu to tarza się po podłodze ze śmiechu ale życiowo wiem że mogę na nią liczyć i rozumie wiele spraw nawet lepiej niż ja sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko silny psychicznie mężczyzna, bez kompleksów doceni inteligentną, silną kobietę, inny będzie szukaj głupiutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
'wypunktuje wady' a sama nie jest ŚWIĘTA, więc za kogo się uważa ? ma do wyboru albo dać szansę facetowi albo wybrzydzać i szukać jego wad inteligentna kobieta chce pomóc facetowi a nie doszukiwać się jego wad i jak facetowi dokopać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam, że założyłaś ten temat w odpowiedzi na nawałnicę tematów o nieco zmienionej płci drugiego podmiotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc facetowi? Uwierz mi że oni oczekują innej pomocy niż ci się wydaje. Po drugie boją się kobiet których nie potrafią zdominować wbrew ich woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę prawda. Mój ex całe życie starał się udowodnić mi, że jestem od niego gorsza i głupsza. Mój obecny facet nie ma takiej potrzeby. Jest pewny siebie, inteligentny, dobrze wykształcony i raczej szczyci się moim wykształceniem i inteligencją, niż stara się mnie zgnoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomagam kłamcom, oszustom i manipulantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówienie głupot które nie są obraźliwe jest zabawne. Ale oni się boją tego że będą musieli cały czas się kontrolować żeby jej nie urazić. To dla niektórych za duży wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopiec ma wspaniały zasób wiedzy ogólnej, ale nie potrafi za bardzo nią manipulować, podczas gdy ja wiem mniej od niego, ale za to szybciej wszystko łapię, kojarzę fakty i żongluję słowem...czasami widzę, że za mną nie nadąża, ja zaś potrzebuję kogoś, kto będzie mnie uczył o świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
'Nie pomagam kłamcom, oszustom i manipulantom' powiedz konkretnie, że masz URAZ do faceta, który jest kłamcą, oszustem i manipulatorem a nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego worka ! Popatrz, jeżeli kobieta jest 'mądra i konkretna' to żaden facet nie odchodzi, nie ucieka, świetnie można się dogadać z lekarką, prawniczką czyli z kobietą o określonej specjalizacji , jasne , że są głupki , którzy mają 'we krwi' lekceważenie każdej kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kobieta w ich mniemaniu musi się czuć większym gownem niż on. Wiedzą że taka kobieta przeswietli ich na wylot na pierwszej randce i wypunktuje wady.<<< x Ktoś tu ma kompleksy x i jest tak ograniczonym intelektualnie tępakiem, x że powierzchowne spostrzeżenia, x uważa za genialne odkrycia, wypunktowania warte :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mówienie głupot które nie są obraźliwe jest zabawne. Ale oni się boją tego że będą musieli cały czas się kontrolować żeby jej nie urazić. To dla niektórych za duży wysiłek<<< x Faktycznie :D, x ogromnym wysiłkiem :D, jest przebywanie w towarzystwie, x DURNEJ PSEUDOINTELEKTUALISTKI-FEMINISTKI :P, x uważającej każdy dowcip, za atak personalny na jej płeć :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio, wzbogacmswój arsenał pocisków bo te tepaki już mi się przejadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>świetnie można się dogadać z lekarką, prawniczką czyli z kobietą o określonej specjalizacji<<< x Jakie Ty masz proste (żeby nie powiedzieć PRYMITYWNE :P) spojrzenie na świat. x Dla Ciebie każda lekarka i prawniczka jest cudownie inteligentną, pozbawioną wad istotą :P. x Ty chyba rzadko, przebywasz prywatnie, w ich towarzystwie :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu akurat się zgadzam,wyksztalcenie niewiele mówi o czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio mi się kojarzy z wiedźma PLE PLE . Ni z tego ni z owego wskakuje w wątek i pozostawia uczucie smordu jak kupa smieci. Misio, jak ty musisz nienawidzić kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawnicy, psychologowie, psychiatrzy to inna grupa ludzi. Oni maja wpojone już analizować zachowania danego człowieka, pytają, drążą, obserwują i wyciągają wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze autorka prawi, polać jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chcą się opiekować bo tak ich wychowano i to prawda że ciężko większości z nich odnaleźć się w związku z kobietą pewną siebie i inteligentną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie inteligetne laski są bezpruderyjne, umieja sie walić. A siorbia pakę i wór ze hej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna, nudna baba wmawia sobie, że jest inteligentna i to dlatego jest sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak tylko jej się wydaje ze jest inteligentna. Poza tym pomijając fakt czy ktoś jest inteligentny czy nie to trzeba być nieźle jebnietyn żeby na pierwszej randce kogoś prześwietlac i punktowa c czyjeś wady. Juz sam taki pomysł wyklucza autorkę z grona ludzi inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio mi się kojarzy z wiedźma PLE PLE .<<< x kAŻDY MA TAKIE SKOJARZENIA, NA JAKIE GO STAĆ :P :P :P. x >>>Ni z tego ni z owego wskakuje w wątek i pozostawia uczucie smordu jak kupa smieci.<<< x To straszne, gdy inteligentne wypowiedzi tak kogoś dolą, że je do smrodu przyrównuje :P. Prawdziwy kretyn nie potrafi odpowiedzieć merytorycznie :( i ogranicza się do opluwania swojego oponenta :(. Jakoś mnie to na tym forum nie zaskakuje. x >>>Misio, jak ty musisz nienawidzić kobiet<<< x Daleko wysunięty wniosek, szkoda tylko, że z kanalizacyjnej rury :(, ale czego można oczekiwać po "pisarzu", który zatrzymał swój rozwój na fraglesach :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Faceci chcą się opiekować bo tak ich wychowano i to prawda że ciężko większości z nich odnaleźć się w związku z kobietą pewną siebie i inteligentną<<< x Tyle, ze naprawdę inteligentna kobieta, potrafi odnaleźć się w normalnym związku :). Moja przyjaciółka jest dyrektorem banku i praktycznie zarabia na całą rodzinę. W domu jednak to mąż jest głową rodziny i opiekuje się nią :). Tępa baba, będzie leczyć swoje kompleksy, udowadniając facetowi, swoją wyższość :(. x >>>beznadziejna, nudna baba wmawia sobie, że jest inteligentna i to dlatego jest sama<<< x Coś w tym jest :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio w*********j. Nie masz nic do powiedzenia to po prostu wynies się do swojej szmatki, bo tylko szmata jest w stanie żyć z takim kuriozum jak ty. Zakompleksiony d**ek który podnosi swoją wartość chwaleniem się kogo to on nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie masz nic do powiedzenia to po prostu wynies się do swojej szmatki, bo tylko szmata jest w stanie żyć z takim kuriozum jak ty.<<< x Tylko zupełne ŚCIERWO obraża bliskich oponenta, gdy już nie potrafi wymyślić wyzwisk przeciw niemu. To tak typowe dla tego forum. W końcu piszą tu najczęściej ludzie, których nikt w realnym życiu słuchać nie chce. Takie ludzkie odchody, omijane przez resztę społeczeństwa. x >>>Zakompleksiony d**ek który podnosi swoją wartość chwaleniem się kogo to on nie zna<<< x Problem polega na tym, że ja podaję konkretny przykład, a Ty widzisz w tym jedynie swoje NIEOSIĄGALNE marzenie. x Dla śmiecia, z którym nawet babcia klozetowa rozmawiać nie chce, znajomość z kimkolwiek posiadającym autorytet, jest równie abstrakcyjna, jak lot na księżyc. x To nie zmienia faktu, ze opisana w przykładzie dyrektorka, swój autorytet pozostawia w miejscu pracy, a w domu jest małą kobietką ;), wspartą na silnym, męskim ramieniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×