Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomogę biednej dziewczynie

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli jest jakaś biedna dziewczyna która ma może źle w domu, chciała by się wyprowadzić i zacząć nowe życie - pomogę znaleźć prace i zakwaterowanie, - znam pewna Polska rodzine w Niemczech którzy szukają pomocy domowej do prowadzenia ich domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo brzmi jak zachęta do pracy w agencji w Niemczech masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisane jest ze jako pomoc domowa, a nie do agencji, gdybym szukała do agencji to bym tak napisała - mało tu tego się ogłasza ze są chętne. Ja szukam normalnej dziewczyny- kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawdę chcesz wysłać naiwną dziewczynę do burdelu? Ej chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahah pomoc domowa pośrednicy w Polsce tylko na takie oferty czekają ale ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i nie żadnym pośrednikiem, pracuje rownież w Niemczech i szukam tej pomocy domowej dla mojego szefostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy jesteś burdel mama, ściemniaro, najlepiej poszukaj w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i szukasz tu na kafe p*****lamento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie zatrudniają przez agencje pośrednictwa dla opiekunek a nie takie podejrzane ogłoszenia, dziewczyna musiałaby być upośledzona psychicznie, by odezwać się na takie ogłoszenie, a ty chyba też masz nierówno pod sufitem, jeśli nie widzisz, że takie ogłoszenie na forum brzmi podejrzanie, dlaczego nie ogłosisz się na poważnym portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta praca? ile oferuja? jakie warunki zatrudnienia? legalna umowa? daj jakies konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj nazwę firmy itd. żeby można to było najpierw zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zna ktoś taka dziewczynę lub kobietę to po prostu niech się odezwie, mogę jej pomoc. A jeżeli ktoś się obawia ze nie wie gdzie jedzie to przecież można sprawdzić w internecie adres, Num tel i tak dalej. Są busy które wożą z adresu na adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana jaki regio. W niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a biedna kobieta ,brzydka,zaniedbana 90 kg wagi 40 lat może byc? w końcu chcesz pomóc a od pomocy domowej nie oczekuje sie młodosci i figury,to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jrst napisane dziewczynie a nie kobiecie... 40lat to juz raczej zycie ma aie ulozonw a mozw pani tutat oferuje pomoc komus mlodwmu ktory ma ae szanse te zycie ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chętna do pracy prosze jakis namiar do pni , bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne :D Jaką trzeba być ludzką szmatą, żeby żerować na ludzkim nieszczęściu? Ja też mogę podać Ci dowolny adres i stworzyć bajeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec dawałam już ogłoszenia np na lento, pisałam z kobietami które tam się ogłaszały ze szukają pomocy itd, niestety większość to samotne matki z dziećmi które nie mogą wyjechać za granice, a jak już znalazłam ogłoszenie samotnej starszej pani która narzekała ze nie ma nic, nawet co jeść - zaproponowałam prace to pani odmówiła - po prostu nie chce pracy tylko pieniądze - niestety jak większość tam się ogłaszających - tylko naciągacze i oszuści. Chciała bym pomoc komuś na prawdę potrzebującemu - niestety widzę ze chyba nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzana ta oferta tylko dla mlodej dziewczyny, a czemu nie dla kogos po 40stce? co ta pomoc domowa ma robic? sprzatac i gotowac kartofle dla germanow? albo tanczyc na rurze z piorkiem w d***e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZĘ O ODPOWIEDZ, JESTEM NAPRAWDE CHĘTNA DO PRACY! Czy moge jakis namiar by sie z pania skontaktowac? Prosilabym zalezy mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chetna so tej pracy , znam nawet jezyk bo uczulam sie , proszw o kontakt poprzednie wiadomosci o zainteresowaniu tez sa moje. A co do osoby ktor a napisaa dla germancow .. jasne. Tylko pani w ogloszwniu napisala ze polska rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz ja -40 latka z nadwagą ,mam dziecko na studiach ,więc to zaden problem wyjechac i jutro,no to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąty element
Weszlam, bo mi tu zachodnim domem publicznym zajechalo. Teraz patrze ze to kobieta zalożyla temat. To moze byc tak zwana naganiaczka. Forum to dobre miejsce dla takich przestepczych procederow, do zarzucania sieci i werbowania narybka. Duzo naiwnych, ządnych przygod dziewczyn tu siedzi, duzo mlodych, bez pracy, bez perspektyw gotowych na kazde ryzyko dla poprawy swojej sytuacji. UWAZAJCIE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!! Mozna w straszne bagno wdepnąc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile oni placa skoro ta biedna dziewczyna ma z nimi mieszkac i byc dyspozycyjna non stop? i to jeszcze polska rodzina, no to bedzie robic za wikt i opierunek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jestem chetna tylko czrmu pani nie napisW jakiegos namiaru do niej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie w necie, 15tys Polek zostalo sprzedanych do burdeli na calym swiecie, nie badzcie naiwne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
a dlaczego nie ktoś po 40 roku życia skoro babki muszą pracować do sześćdziesiątego któregoś roku życia? i skoro nadają się do pracy w takim wieku to czemu do pracy w gospodarstwie domowym nie? taka to ma już dzieci odchowane i zna się na pracy podczas gdy młoda dziewczyna może mieć dwie lewe ręce. dom publiczny jak nic trzeba to zgłosić gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 bardzo nie lubię takich obraźliwych komentarzy. Po 2 proponuje pomoc i normalna prace. Po 3 jak bym chciała do burdelu jak to większość tu pisze to bym napisała ze do burdelu i na pewno wiele chętnych by było bo widziałam jakie tu tematy i ogłoszenia np na lento są. Po 4 szukam normalnej dziewczyny lub kobiety, która umie sprzątać, gotować Po 5 jeśli ktoś jest na prawdę zainteresowany to zapytał by o jakieś szczegóły itd - niestety widzę tylko głupie i obraźliwe komentarze Po 6 jeśli jest ktoś zainteresowany i potrzebuje tej pomocy to prosze napisać swój e-Mail lub Num tel -ja oddzwonię lub napisze. Wymogi: dziewczyna-kobieta musi umieć gotować, sprzątać -codzienne domowe obowiązki - odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podług, podlewanie kwiatów, raz w miesiącu umyć okna itd. Trzeba tez dbać o porządek przed domem. Prania nie musi robić, ale prasowanie tak. Nie szukają oni na miesiąc czy dwa tylko na dłużej, najlepiej na stałe. Dziewczyna mieszkała by z nimi jak z rodzina, własny pokój, wyżywienie i dają 500€ na rękę miesięcznie, ( czyli ponad 2000 tys zł do odłożenia sobie miesięcznie ) - jeżeli komuś to nie odpowiada to po prostu niech zaoszczędzi sobie czasu i nie komentuje Przypominam ze to ogłoszenie nie jest dla bogaczy tylko dla biednej. Wiec mam nadzieje ze teraz jest to wystarczajaco zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak taka jesteś niewinna i to legalna oferta to KONKRETY! Firma, adres, strona internetowa, kontakt! A nie mataczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli 500e na czarno bez umowy? to rozboj w bialy dzien, stawka jak dla niewolnicy z Indii czy Nepalu w krajach zatoki perskiej, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×