Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomózcie :allegro:

Polecane posty

Gość gość

dostałam takiego mejla z allegro . co to znaczy . co mam z tym zrobić.przecisnąc coś? Pomóż nam wyjaśnić wątpliwości Dotyczy zakupu od eRobo27 z dnia 6 styczeń 2014, 16:48 LED DOUBLE DERBY 2x10W RGBW 4w1 Flash Dekker LED (3828675199) 1 sztuka 222,00 zł Sprzedający eRobo27 powiadomił Allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód: Zwrot, reklamacja lub uszkodzony w transporcie Czy potwierdzasz wersję sprzedającego? Tak › Nie › Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dostalas towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dostałam , wszystko było z nim ok. nie był uszkodzony. wiec dlaczego takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kliknij NIE i napisz do allegro ze towar otrzymalas nie było zadnego zwrotu ani reklamacji Sadze ze sprzedawca chce cos naklamac ze niby nie sprzedal był zwrot zeby allegro mu prowizji nie policzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kliknij 'nie' skoro wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychol25
sprzedajacy w ten sposob chce odzyskac prowizje. Wiec to zalezy od ciebie? czy chcesz dostac komentarz i zrobic wszystko zgodnie z regulaminem czy chcesz byc poprostu czlowiekiem i zaoszczedzic sprzedajacemu 22zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim człowiekiem? oszustem? allegro to komis jak każdy inny i prowizję nalezy płacic. Na tym zarabia własnie allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje wam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigry
Bardzo proszę o pomoc i nie znam o tym. Mimo wysłałem towar jako zwrotu w tym pismo. Tylko czekam na zwrot pieniędzy. Czy mam potwierdzi czy nie? PILNE Sprzedający powiadomił Allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód: Kupujący odstąpił od umowy. Czy potwierdzasz wersję Sprzedającego tak/nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×